ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl rozrywka teleshow Taniec z gwiazdami. Zobacz najodważniejsze kreacje!

Taniec z gwiazdami. Zobacz najodważniejsze kreacje!

01.10.2016, godz. 12:24
Agnieszka Hyży
foto:

Za nami kolejny odcinek Tańca z gwiazdami! Ależ dużo działo się na parkiecie! Pary, które pozostały w programie zatańczyły do piosenek z bajek. W bajkowych kreacjach! Zobaczcie je.

Za nami Taniec z gwiazdami 6, odcinek 5. W programie pary zatańczyły w bajkowych kreacjach do bajkowych piosenek! Jury było zachwycone i bardzo hojnie przyznawało wysokie noty. Niestety nie wszystkim - źle poszło pszczółce Mai! Tylko 27 punktów uzyskała para Sławomir Zapała i Magdalena Molęda. Nie pomogły im kostiumy Mai oraz konika polnego Filipa. To właśnie oni musieli pożegnać się z parkietem i kolejnym odcinkiem Tańca z Gwiazdami.

Dużo emocji wzbudziła także bardzo kusa kreacja Agnieszki Hyży. Gwiazda odsłoniła zgrabne nogi, ale śmiało można powiedzieć, że przebiła nawet tancerzy! Nikt nie miał krótszej sukienki! Na Se.pl znajdziecie relację na żywo z show. Misheel Jargalsaikhan i Jan Kliment zatańczyli do bajki Pocahontas. Podobno za młodu wszyscy tak mówili do aktorki przez wzgląd na jej orientalne pochodzenie.

Więcej znajdziecie na: Taniec z gwiazdami 6, odc. 5. Zapis relacji na żywo na SE.pl

Źródło: Adrian Nychnerewicz
Więcej rozrywki
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: