ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl rozrywka teleshow Top Chef Gwiazdy od kuchni. Kto najsurowiej ocenia uczestników show?

Top Chef Gwiazdy od kuchni. Kto najsurowiej ocenia uczestników show?

07.09.2016, godz. 09:40
Top Chef Gwiazdy - jury
Kulinarne poczynania gwiazd będzie oceniać jury w składzie: Ewa Wachowicz, Wojciech Modest Amaro i Maciej Nowak. foto:

Nowa edycja programu Top Chef już dziś! Zobaczymy jak gwiazdy radzą sobie za kuchennymi blatami w programie Polsatu. Ich dania będzie surowo oceniało jury. Do tej pory jednak inni jurorzy poddawali analizie rarytasy celebrytów. Kto?

Takiego programu jeszcze nie było. Gwiazdy tańczyły, skakały do basenu, jeździły na łyżwach, a nawet tresowały zwierzęta w cyrku. I choć niektórym mogłyby się wydawać, że kolejnym programem o gwiazdach będzie show Gwiazdy skaczą na łyżwach ze skoczni do jeziora z lawą. Niestety prawda jest bardziej prozaiczna. W nowym programie Polsatu celebrycie będą po prostu gotować.

Po raz pierwszy zostaną ocenieni przez profesjonalne jury. Do tej pory noty dostawali od zupełnie innych jurorów. Kto oceniał ich do tej pory? - Oczywiście najbliższa mi osoba, czyli mój narzeczony. Zawsze dostaję od niego feedback, jeśli zrobiłam coś dobrze, no i jeśli coś spierniczyłam – wyznała Anita Sokołowska w rozmowie z "Telemagazynem". - Moim największym krytykiem kulinarnym jest moja córka, która jest niejadkiem i jest wybredna – powiedział Tomasz Oświeciński. - Moja dziewczyna Orina, dla której gotuję codziennie od dwóch lat. To właśnie ona testuje wszystkie moje rzeczy. Największym mentorem i jurorem jest też moja mama – zdradził Piotr „Vienio” Więcławski.

A jak na dania celebrytów spojrzą jurorzy programu? Dowiemy się już dziś o 20:40 w Polsacie!

Zobacz: Wróżbita Maciej chwali się bicepsem! "Rzeźbimy"

Więcej rozrywki
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: