ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl rozrywka teleshow Top Chef. Gwiazdy od kuchni. Odcinek 5. Relacja na żywo na SE.pl

Top Chef. Gwiazdy od kuchni. Odcinek 5. Relacja na żywo na SE.pl

05.10.2016, godz. 22:05
Top Chef. Gwiazdy od kuchni
foto: Facebook/Top Chef

Top Chef. Gwiazdy od kuchni, odc. 5, zobaczymy już dziś o godz. 20.40. Relację na żywo z programu Top Chef. Gwiazdy od kuchni przeczytacie tylko na SE.pl

Przed nami Top Chef. Gwiazdy od kuchni, odc. 5. Co dzisiaj ugotują uczestnicy i kto podbije podniebienia jurorów? Czy gwiazdy postawią na sprawdzone, domowe przepisy czy odważą się eksperymentować w kuchni? Przekonamy się już o godz. 20.40.

Bądźcie z nami i śledźcie relację na żywo z piątego odcinka Top Chef. Gwiazdy od kuchni tylko na SE.pl

22:05 - Z programem Top Chef Gwiazdy rozstaje się Olga Bończyk - zrobiłam ten popcorn tak jak sama bym zrobiła go sobie, czyli jak najmniej popcornu ponieważ go nie lubię - mówi Olga.

22:00 Vienio mi smakował Twój popcorn - mówi Maciej Nowak, - Anita ser, zioła jakie to proste, a jakie smaczne, bardzo mi to smakuje! Vienio i Anita zapraszam was do szatni zostajecie w programie - mówi Ewa Wachowicz. Na sali zostały Małgorzata Kalicińska i Olga Bończyk- Głosujemy, kto zostaje - mówi Wojciech Modest Amaro. Olga - mówi Ewa Wachowicz, Pani Małgorzata - mówi Maciej Nowak - Jestem za tym żeby w progamie została Małgosia, twój popcorn Olga to nie była dobra propozycja - mówi Wojciech Modest Amaro - Olga, Ty bardzo dobrze gotujesz tylko pokonał Cię ten popcorn - mówi Ewa Wachowicz.

21:59 Vienio przygotował paprykowy popcorn z dipem z mascarpone i białej czekolady oraz popcorn z dipem wiśniowym. Anita Sokołowska przygotowała popcorn z masłem rozmarynowym i parmezanem. Małgorzata podała popcorn z owocami i sosem karmelowym. Olga Bończyk przygotowała pocorn z sosem czekoladowym, bezami oraz syropem kawowym.

21:58 Degustacja! Kto opuści dziś program?

21:45 Anita Sokołowska będzie robiła popcorn z rozmarynem i parmezanem, Małgorzata Kalicińska doda do swojego popcornu karmel i owoce. Olga Bończyk nigdy nie robiła popcornu więc zdaje się na swoją intulicję, a Vienio  dodaje zadziwiające składniki jak: mleko koksowe, białą czekoladę, mus wiśniowy i serek mascarpone.

21:42 Piotr Galiński jest bezpieczny, reszta drużyny Vienia jest w dogrywce. Będą robić popcorn na miarę Top Chef Gwiazdy, mają na to 20 min!

21:40 Bedzie dogrywka, tak będzie sprawiedliwie - mówi Vienio. - osoba, która wstawiła te ziemniaki do szybkowaru powinna to wziąć na siebie - mówi Małgorzata. Kto wylosuje szczęśliwy goździk?

21:37 Drużyna Tomka jest bezpieczna, ich schabowy podbił serca jurorów - możecie wybrać jedną osobę, która przejdzie do kolejnego odcinka, chyba jest jakaś osoba, która zrobiła coś dobrze w waszym daniu? - mówi Wojciech Modest Amaro do drużyny Vienia.

21:36 Drużyna Vienia przygotowała schabowego z ziemniakami w koszulkach, mizerią i zsiadłym mlekiem - czy ty podałbyś takie ziemniaki gościom Piotrze? one nie są dobre - mówi Ewa Wachowicz - Mi te ziemniaki smakowały jak z parnika - dodaje Maciej Nowak.

21:35 Drużyna Tomka, podała kotelt schabowy z puree, koprem i cytryną - Tyle osób się pastwiło nad jednym schaboszczakiem - mówi Wojciech Modest Amaro. Maciejowi Nowakowi nie przypadała do gustu cytryna na schabowym.

21:33 Pozostała 1 minuta, a w drużynie Tomasza idzie za wolno. Ja się nigdzie z reguły nie śpieszę - mówi Andrzej Bachleda-Curuś.

21:32 Szybkowar niestety wprowadza  w błąd nikt nie przewiduje że są tam ziemniaki. W ostatniej chwili Piotr zabiera się za gotujące się w nim ziemniaki.

21:30 Teraz uczestnicy będą pracowali po dwoje Rafał z Andrzejem oraz Piotr z Małgorzatą.

21:28 Edyta zabrała się za wstawianie schabowego oraz zrobienie puree. Tomasz całuje ekran na którym widzi jak pracuje Edyta!

21:27 Olga od razu mówi, że wie o co chodzi, zabiera się z rozbijanie koteltów po raz trzeci po Vieniu i Anicie. Niestety nawet nie zajrzała do garnka z gotującymi się ziemniakami, wąchając dym stwierdziła, że to bulion.

21:26 Po co Ci aż 3 ogórki? Pokruj jeden i rozdziel na miseczki - mówi do siebie Vienio patrząc na Anitę.

21:24 Beta poszła po schab, stwierdziła, że Tomasz pozostawił za mało mięsa dla wszystkich jednak czas jej minął - Tomasz łapie się za głowę.

21:23 Beata i Anita od razu wiedziały, że będą to kotelety w panierce oraz mizeria co za wyczucie!

21:13 Specjalnie postawiłem mięso w mleku, a obok bułkę tartą oraz jajka - mówi Tomasz Oświeciński.

21:12 Starałam się zostawić jasny przekaz, po co mi japońska panierka do polskiego schabowego? - mówi Vienio

21:07 Kolejna konkurencja to sztafeta tylko osoba zaczynająca będzie znała przepis. W każdej grupie będzie 5 osób. To 9 minut dla każdej osoby żeby się pokazać, jeśli ktoś nie da rady to wtedy cała grupa trafia do dogrywki. Kapitanami grup będą Vienio i Tomek. Tylko pierwsza zmiana będzie korzystała z pomocy Top Chef-ów, tematem konkurencji będzie schabowy z ziemniakami i mizerią - mówi Maciej Rock.

W grupie Tomka będą: Beata, Edyta, Rafał, Maserak

W grupie Vienia będą: Anita, Olga, Małgorzata, Piotr

21:05 Werdykt: Daliście radę, jesteśmy miło zaskoczeni, wszyscy się postarali, stoły się uginały, nikt nie zasłużył żeby iść do dogrywki, szacunek i ukłony za te śniadania bo były wyśmienite! - mówi Wojciech Modest Amaro.

21:04 Anita oraz Olga podały carpaccio z buraków, koktajl energentyzujący, owsiankę z komosy oraz sałatkę z warzyw.

21:03 Rafał i Andrzej przygotowali grzankę z bekonem jajkiem w koszulce i salsą oraz tosty z pomidorem i szynką.

21:02 Tomasz i Piotr przygotowali mus z kaszy jaglanej, owocowy chłodnik, jajka faszerowane, lemoniadę pietruszkową oraz kanapki ze śledziem.

21:01 Małgorzata i Beata przygotowały chałkę z owocami, francuskie tosty, kakao, jajecznicę, twarożek oraz jajecznicę.

21:00 Vienio i Edyta przygotowali szakszukę, grzanki z pastą z oliwek oraz placki z musem rabarbarowym.

20:59 3,2,1 ręce do góry, koniec czasu!

20:58 Tomek mówi mi przynieś mi owoce ale ja mam ręce w śledziach, nie ma szans - mówi Piotr Galiński.

20:57 Modliłem się, żeby to jajko sę nie rozlało, dodałem tam pieprzu i tymianku - mówi Rafał Maserak.

20:55 - Mój tata jest bardzo silny, ma duże bicepsy i większy brzuch ode mnie - mówi Maja Oświecińska, córka Tomasza.

20:52 Olga Bończyk i Anita Sokołowska będą dziś robić wyrafinowane śniadanie - wykorzystamy komosę, to mój ulubiony składnik - mówi Anita Sokołowska.

20:51 Beta Oleszek wraz z Małgorzatą Kalicińską tak jak poprzednia grupa pracują indywidualnie - tosty francuskie, grzanki z chałki po staropolsku i inne specjały - to będzie takie babcine śniadanie - mówi Beata.

20:50 Tomasz Oświeciński razem z Piotrem Galińskim mimo, że są w grupie pracują indywidualnie - to będzie mus i przemyce do niego swój ulubiony biały ser - mówi Tomasz.

20:49 Andrzej Bachleda-Curuś razem z Rafałem Maserakiem będą robić jajka w tajemniczej postaci, co to będzie?

20:48 Vienio razem z Edytą Pazurą będą robić jajecznicę oraz placki z kminkiem na słodko.

20:47 Uczestnicy losują ponumerowane jajka, dziś będą pracowali w parach. Na wykonanie swoich śniadań mają 30 min.

20:46 Rozpoczynamy dzisiejszy odcinek od śniadania - to najważniejszy posiłek dnia, dla mnie bardzo ważne są jajka wszelakiej postaci - mówi Ewa Wachowicz - Ja uwielbiam królewskie śniadanie z pełno zastawionym stołem - dodaje Wojciech Modest Amaro.

20:45 To już połowa pragramu Top Chef Gwiazdy! Czas dziś przyspieszyć - mówi Wojciech Modest Amaro.

20:40 Rozpoczynamy relację na żywo. Zostańcie z nami!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: