ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl rozrywka teleshow Top Chef Gwiazdy od kuchni, pierwszy odcinek. Zapis relacji NA ŻYWO na SE.pl

Top Chef Gwiazdy od kuchni, pierwszy odcinek. Zapis relacji NA ŻYWO na SE.pl

07.09.2016, godz. 22:08
Top Chef Gwiazdy
foto: © AKPA

Top Chef. Gwiazdy od kuchni już dziś od godz. 20.40. Relację na żywo z pierwszego odcinka programu Top Chef. Gwiazdy od kuchni przeczytacie na SE.pl.

Już dziś o godz. 20.40 zobaczymy pierwszy odcinek programu Top Chef. Gwiazdy od kuchni. Bierze w nim udział 13 gwiazd, które doskonale znamy ze szklanego ekranu. Kto? Anita Sokołowska, Olga Bończyk, Katarzyna Skrzynecka, Edyta Pazura, Andrzej Bachleda, Rafał Maserak, Tomasz Oświecimński, Piotr Galiński, Wróżbita Maciej, Vienio, Bartosz Kurek, Beata Oleszek.

Relację na żywo z pierwszego odcinka programu Top Chef. Gwiazdy od kuchni przeczytacie w SE.pl już od godz. 20.40. Bądźcie z nami!

22.08 To koniec relacji na żywo. Bądźcie z nami za tydzień!

22.07 - Beata, to był krokiet dnia. Najlepsze danie, jakiego dzisiaj spróbowaliśmy - pochwalił potrawę Beaty Oleszek Wojciech Modest Amaro.

22.06 Z drugiej grupy również nikt nie odpadł! W pierwszym odcinku jurorzy byli wyjątkowo łaskawi.

22.05 Z pierwszej grupy nikt nie trafił do dogrywki. Wszyscy przeszli do następnego odcinka!

22.03 - Anita, twój łosoś był jednym z najlepszych dań - pochwaliła Ewa Wachowicz.

22.02 Beata Oleszek przygotowała krokiet, który był tak dobry, że jurorzy zabrali talerz i poszli obradować.

22.01 Edyta Pazura podała cielęcinę z warzywami, a na deser kogel-mogel. -  No cóż, zazdrościmy Czarkowi - mówi Ewa Wachowicz. To chyba najlepsza ocena!

22.00 Piotr Galiński przygotował babę ziemniaczaną z naturalnych produktów. Smakowało jurorom.

21.59 Również danie Rafała Maseraka smakowało jurorom. Ponownie skrytykowali brak soli.

21.57 Olga Bończyk przygotowała łososia karmelizowanego z sokiem malinowym. Jurorom bardzo smakowało Skrytykowali tylko chips - nie był posolony.

21.56 Druga grupa uczestników zakończyła gotowanie. Jurorzy degustują dania. Vienio przygotował pad thai, który zachwycił jurorów. - Wiedziałem! - triumfował.

21.45 Gwiazdy zaczęły panikować. Jeden Top Chef krytykuje groszek Edyty Pazury, drugi - surowe mięso Rafała Maseraka. - Wrzucaj to na patelnię albo nie będziesz miał dania - doradza.

21.44 Czas na gotowanie powoli dobiega końca!

21.43 - Trzeba ustawić sobie swoją poprzeczkę i robić tyle, ile się potrafi - mówi Olga Bończyk.

21.40 Edyta Pazura jest bardzo spokojna. - Przygotowałam wszystko i jeszcze zostało mi trochę czasu, żeby zrobić coś ekstra - mówi.

21.39 Vienio przygotowuje krewetki z olejem sezamowym.

21.37 - Robię łososia z czosnkiem i... sokiem malinowym - zapowiada Olga Bończyk. Chce łososia usmażyć, a później upiec i odrzuca poradę Top Chefa, dotyczącą niesmażenia tej ryby. - W kuchni jestem Zosia Samosia - mówi.

21.36 - Robię tortillę z serem owczym, jajami od kur zielononóżek - chwali się Piotr Galiński.

21.35 - Robię filet z kurczaka. W środku będzie pesto pomidorowe, dodam jeszcze mozzarelli, żeby to danie było wyraziste - mówi Rafał Maserak.

21.34 - Bałam się, że jurorzy powiedzą, że nie potrafię gotować albo że moje danie jest za skromne - mówi Beata Oleszek.

21.30 Czas na drugą grupę! Olga Bończyk, Rafał Maserak, Edyta Pazura, Beata Oleszek, Vienio, Piotr Galiński będą przygotowywać swoje popisowe dania. Oni również mają godzinę na przygotowanie swoich premierowych dań.

21.18 Bartosz Kurek przygotował polędwicę wieprzową z kaparami. Jurorzy poradzili mu inne podanie dania.

21.17 Kasia Skrzynecka podała krem ogórkowy. - Mój krem z warzyw nie spotkał się z wielkim mniam. Muszę przyznać, że byłam tym zaskoczona - mówi. Łosoś natomiast bardzo smakował jurorom.

21.15 Wojciechowi Modestowi Amaro bardzo smakowała pierzynka z dorsza Anity Sokołowskiej. Maciej Nowak pochwalił również deser z awokado, kakao i truskawkami.

21.12 Czas minął! Jurorzy oceniają dania gwiazd. O daniu Małgorzaty Kalicińskiej Maciej Nowak powiedział: - To potrawa radiowa, nie do pokazywania - mówi.

21.11 Anita przygotowuje deser - awokado zmiksowane z kakao. - Myślę, że to będzie to! - zapowiada.

21.09 Katarzyna Skrzynecka swojego łososia owija w ciasto francuskie. - Wkładam na 30 minut do piekarnika i voila!

21.07 Tomasz Oświeciński przygotowuje sałatkę z rukoli z olejem orzechowym. - Musisz to czymś przegryźć, nie będziesz jadł samej sałaty jak królik - doradza mu były laureat Top Chefa. - Jezu, uwielbiam tego człowieka! - krzyczy Tomasz.

21.04 Anita Sokołowska przygotowuje dorsza z pierzynką. - Dodaję do niej wszystkie zielone warzywa i zioła, które mam w kuchni - mówi.

21.02 Małgorzata Kalicińska, autorka "Domu nad rozlewiskem", przygotowuje babę ziemniaczaną. - Bo z wyglądu jestem taka baba mazowiecka - mówi.

20.59 Andrzej Bachleda-Curuś, narciarz i muzyk, przygotowuje risotto. Nie może się zdecydować, jak je zrobić, - Na twoim miejscu bym zaryzykował. To jest Top Chef - doradza zwycięzca Top Chefa Marcin Przybysz.

20.57 Bartosz Kurek, dziennikarz telewizji Polsat News, przygotuje polędwiczki wieprzowe z kaparami i śmietaną. Jak przyznaje, nauczył się robić to danie przez przypadek. - Kiedyś mieli przyjść do mnie znajomi, w lodówce było pusto - tylko kapary i śmietana. W sklepie kupiłem polędwiczki i tak zacząłem się bawić - opowiada.

20.55 W pierwszej konkurencji gwiazdy zostaną podzielone na dwa zespoły. Pierwsza grupa, w której znaleźli się Anita Sokołowska, Katarzyna Skrzynecka, Małgorzata Kalicińska, wróżbita Maciej, Tomek Oświeciński ma przygotować swoje popisowe dania. Mają na to godzinę. Proste? Teoretycznie tak...

20.53 Już za chwilę dowiemy się, jakie będzie pierwsze zadanie gwiazd! Ich poczynania będą oceniać wszyscy zwycięzcy poprzednich edycji, m.in. Marcin Przybysz.

20.49 Każdy z uczestników wiesza na swojej lodówce zdjęcia, pocztówki, wlepki i inne rzeczy, które pomogą mu zadomowić się w programie. Anita Sokołowska wiesza rysunkowego lwa, wyjaśniając, że jej syn jest spod znaku lwa. Rafał Maserak natomiast przykleja... swoje zdjęcia z psem. - Pikantne fotki zostawiam na później - mówi.

20.47 - Drodzy kandydaci, walczycie o sto tysięcy złotych w tej edycji - mówi Maciek Rock. -  Naprawdę?! - dziwi się Rafał Maserak. - Nic nie wiedziałem! - dodaje. Jego reakcja wzbudza gromki śmiech.

20.45 - Do tej pory byliście znani jako mistrzowie we własnych dziedzinach. Teraz postanowiliście się zmierzyć na nowym polu. Szczerze? Ja was podziwiam - mówi Ewa Wachowicz.

Godz. 20.43 Rozpoczynamy relację z pierwszego odcinka Top Chefa!

Więcej rozrywki
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: