ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl rozrywka teleshow Top Chef. Gwiazdy od kuchni. Zobacz pierwszy zwiastun programu!

Top Chef. Gwiazdy od kuchni. Zobacz pierwszy zwiastun programu!

04.08.2016, godz. 10:01
Top Chef Gwiazdy - jury
Kulinarne poczynania gwiazd będzie oceniać jury w składzie: Ewa Wachowicz, Wojciech Modest Amaro i Maciej Nowak. foto: © AKPA

Przed nami kolejna edycja programu Top Chef! W siódmej odsłonie show nie zabrakło niespodzianek dla widzów! Zobaczcie koniecznie zwiastun!

Top Chef 7 rusza już jesienią. Znamy wszystkich uczestników! Jak się okazuje będą to prawie same sławy! Edyta Pazura, Katarzyna Skrzynecka, Rafał Maserak, Piotr Galiński, Maciej Skrzątek, Tomasz Oświeciński, Andrzej Bachleda-Curuś, Anita Sokołowska, Olga Bończyk, Piotr „Vienio" Więcławski, Małgorzata Kalicińska, Bartosz Kurek i Beata Oleszek - tak wygląda skład kucharzy, którzy będą musieli zwojować podniebienia surowego jury. Czy Ewie Wachowicz, Wojciechowi Modestowi Amaro i Maciejowi Nowakowi posmakują dania naszych celebrytów? Niestety Grzegorz Łapanowski nie będzie mógł się przekonać  talentach kulinarnych uczestników tej edycji, zastąpi go bowiem w roli prowadzącego Maciej Rock.

Jak do tej pory show było emitowane w telewizji Polsat, począwszy od 11 września 2013 roku. Finały odbywały się na żywo w Warszawie, a do wygrania było 100 000 zł. Obecny format jest nieco odświeżony przez telewizję Polsat i o zwycięstwo walczą gwiazdy. Podoba wam się taka zmiana?

Zobacz: Krzysztof Gójdź szczerze o powiększaniu penisa

Więcej rozrywki
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: