ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl rozrywka teleshow Top Model 6. Adam Niedźwiedź o pocałunku z transseksualną Kamilą Warzechą

Top Model 6. Adam Niedźwiedź o pocałunku z transseksualną Kamilą Warzechą

06.10.2016, godz. 10:38

W ostatnim odcinku Top Model 6 było dużo emocji. W jednym z zadań uczestnicy musieli pozować zupełnie nago. Drugie zadania okazało się jednak trudniejsze. Modele mieli za zadanie zaprezentować swój talent aktorski. Adam Niedźwiedź i transseksualna Kamila Warzecha musieli zagrać scenę miłosną.

Takich emocji w Top Model nie było od dawna. Pierwszym zadaniem było pozowanie nago. Jednak nie ten etap programu przykuł największą uwagę wszystkich. Drugie zadanie polegało odegraniu krótkiej scenki inspirowanej serialem "Druga szansa". Uczestnicy programu odwiedzili bowiem plan produkcji popularnej produkcji TVN. Po krótkiej aktorstwa lekcji od Macieja Musiałowskiego i Agnieszki Przepiórkowskiej, modele zostali podzieleni w pary. Adam Niedźwiedź i Kamila Warzecha trafili do jednej grupy. Za zadanie mieli odegrać scenkę miłosną.

Moda i sztuki walki czyli @adamniedzwiedz Co sądzicie o Adamie? #topmodelpolska #topmodel #fashion #mma #bjj #fighter #polskichlopak

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Top Model Polska (@topmodelpolska) 1 Paź, 2016 o 11:27 PDT

 

Gotowi na mowa sesja @camiwarzecha? #topmodelpolska #topmodel #fashion

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Top Model Polska (@topmodelpolska) 4 Paź, 2016 o 1:29 PDT

Sztuczny pocałunek okazał się jednak dla modela dużym wyznaniem. Kamila jest bowiem transseksualistką. Adam na co dzień trenuje MMA. Jak sam wyznał, ta sytuacja, mogłaby byc źle odebrana przez kolegów. - To może być źle odebrane. Moje środowisko jest bardzo zamknięte. Trzeba będzie przełamać swoje bariery – powiedział chłopak. Zdecydował się na złamanie granicy, dzięki czemu wygrał odcinek.

Zobacz: Top Model 6, odc. 5. Z programu odpadła Zuza

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: