ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
www.se.pl - Wiadomości, Polityka, Sport.pl rozrywka teleshow Top Model 6 - finałowa wpadka modelki. Jagodzińska skradła show zwycięzcy?

Top Model 6 - finałowa wpadka modelki. Jagodzińska skradła show zwycięzcy?

30.11.2016, godz. 09:21
Anna Jagodzińska w Top Model 6
foto: AKPA

Wpadka w Top Model 6! Zaproszona do finału show Anna Jagodzińska zdecydowała się na bardzo odważną kreację. To był błąd!

Finał Top Model 6 został wyemitowany 29 listopada 2016 roku. O zwycięstwo walczyli: Daria Zhalina, Ewa Niespodziana i Patryk Grudowicz, który ostatecznie wygrał program. Gwiazdą zaproszoną do ostatniego odcinka Top Model była Anna Jagodzińska, czyli światowej sławy polska modelka, która od lat pracuje w Stanach Zjednoczonych. Co ciekawe, kariera Jagodzińskiej również rozpoczęła się od wygranej w konkursie.

Wpadka w finale Top Model 6

Finał Top Model przebiegał bez zakłóceń. Głosami widzów tę edycję zwyciężył Patryk Grudowicz. Dopiero na zdjęciach widać, że nie wszystko potoczyło się idealnie. O co chodzi? O ryzykowną kreację Anny Jagodzińskiej. Modelka ma piękne ciało i jako profesjonalistka nie boi się odważnych strojów. Niestety tym razem niesforny dekolt spłatał jej figla, co zauważyli czujni fotoreporterzy. Efekt? Piersi Anny Jagodzińskiej skradły show zwycięzcy Top Model - Patryka Grudowicza. Sami zobaczcie!

ZOBACZ: Dżołana została Cycelniczką! Intelektualna prowokacja Joanny Krupy

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: