ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl rozrywka teleshow Top Model 6, odc. 4. Panowie boją się metamorfoz!

Top Model 6, odc. 4. Panowie boją się metamorfoz!

27.09.2016, godz. 17:28
Top Model 6: Mariusz
foto: PrintScreen TVN

Już niebawem zobaczyy kolejny odcinek Top Model 6. Przed nami wielkie metamorfozy uczestników show. Panowie również boją się, co ich czeka w pracowni fryzjerów i stylistów.

Najwięcej emocji budził od początku Mariusz Tomczak, model przypominający Jezusa. Nic dziwnego, że bardzo obawia się metamorfozy. - To będzie masakra, jak mi zetną włosy i brodę, zawał! Bardzo się boję - przyznał. Zapytany o to, co zrobi jak nie dość, że pozbędzie się włosów, to jeszcze otrzyma rozkaz by przytyć, odparł, że najpewniej umrze.

Mamy nadzieję, że tak się nie stanie i zobaczymy modela o ciekawej urodzie w finale show. Przed nami Top Model 6, odcinek 4. czyli wielkie metamorfozy uczestników. Nie tylko Mariusz boi się, co go czeka. Reszta uczestników również obawia się o swoje włosy, brody... Fryz "na Pazdana" nie jest wśród nich popularny i chcieliby, aby tak zostało.

Relacja na żywo z Top Model. Zostań modelką 6 na Se.pl start o 21.30. Bądźcie z nami i sprawdźcie, co zmieniło się w wyglądzie uczestników show. Ich metamorfozy oraz kolejne sesje oceni jury w składzie Marcin Tyszka, Dawid Woliński, Katarzyna Sokołowska i Joanna Krupa oraz prowadzący show Michał Piróg.

Zobacz: Kożuchowska straciła pół miliona

Więcej rozrywki
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: