ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl rozrywka teleshow Top Model 6, odc. 9. Michał Piróg aresztowany!

Top Model 6, odc. 9. Michał Piróg aresztowany!

01.11.2016, godz. 20:24
Chajzer znowu wysmiewa Piróga: Wąski, noga. Idziemy
Chajzer znowu wysmiewa Piróga: Wąski, noga. Idziemy foto: EAST NEWS

Top Model 6, odcinek 9. zostanie wyemitowany 1 listopada, czyli w dzień po Halloween! Z cała pewnością będzie się działo! Modele wystąpią w ciekawych charakteryzacjach i makijażach, ale najlepsze będzie... aresztowanie Michała Piróga!

Top Model 6, odcinek 9. przyniesie nieoczekiwany zwrot akcji - Michał Piróg zostanie aresztowany! Jak poradzą sobie modele i modelki bez niego? Co jeszcze będzie się działo? Czy zobaczymy charakteryzacje i makijaże rodem z piekła? W końcu 1 listopad wypad zaraz po Halloween, a taka okazja to dla modeli idealna opcja do zaprezentowania się przed obiektywem aparatu.

W dodatku w show pojawią się Dawid Kwiatkowski, Michał Szpak i Reni Jusis! Podobno moda jest jak dobry hit - musi być na czasie. Jak jury w składzie Marcin Tyszka, Dawid Woliński, Joanna Krupa, Katarzyna Sokołowska i prowadzący show Michał Piróg oraz goście specjalni ocenią postępy początkujących modeli? Dowiemy się już wkrótce! Na Se.pl znajdziecie relację na żywo z kolejnego odcinka show! Zapraszamy.

Zobacz: Top Model 6, odcinek 9. RELACJA NA ŻYWO na Se.pl

Źródło: Agencja TVN/x-news
Więcej rozrywki
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: