ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl rozrywka teleshow Top Model 6, odc. 9. Za nami starcia modeli z policją! Z show odpadła Kamila

Top Model 6, odc. 9. Za nami starcia modeli z policją! Z show odpadła Kamila

01.11.2016, godz. 22:39
Kamila
foto: Facebook

Za nami kolejny odcinek Top Model. Zostań modelką 6. Jak się okazuje starcia z policją były pozorowane... Uczestnicy show musieli odnaleźć się w sesji zdjęciowej, w której grali przestępców! Niestety Kamila nie poradziła sobie z zadaniem.

W Top Model 6, odcinek 9. działo się bardzo dużo! Chociaż zabrakło sesji z okazji Halloween, to modele musieli poradzić sobie w dużo trudniejszych warunkach - w sesji pokazującej ich starcia z policją! Jak się okazało panowie mieli prościej - ponoć większość z nich może "pochwalić się" zatargami z policją! Bardzo dobrze poradzili sobie Daniel i Daria, która chodziła przez rok na kurs aktorstwa. Co ciekawe wcześniej modele i modelki nagrywali reklamę odżywki do włosów. Najlepiej poszło Adzie, reklama z jej udziałem zostanie puszczona w telewizji! Kiepsko za to poradziła sobie Ewa, która... zapomniała tekstu (dwóch zdań), ale zachwycała się Filipem Bobkiem.

Dwa najgorsze zdjęcia to ujęcia Kamili i Natalii. Niestety, przejść mogła tylko jedna - i była to Natalia. Odpadła Kamila, a Michał Piróg nie wykorzystał szansy na przywrócenie jej do show.

Zobaczcie co się działo w relacji z show: Top Model 6, odcinek 9. zapis RELACJI NA ŻYWO na Se.pl

Więcej rozrywki
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: