ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl rozrywka teleshow Top Model 6, odcinek 1. Zapis RELACJI NA ŻYWO na Se.pl

Top Model 6, odcinek 1. Zapis RELACJI NA ŻYWO na Se.pl

06.09.2016, godz. 22:32
Top Model 6
Joanna Krupa wystąpiła w odważnej, czarnej kreacji z głębokim dekoltem. Co o niej sądzicie? foto: © AKPA

Top Model 6, odcinek 1. zapis relacji na żywo na Se.pl. W pierwszym odcinku poznaliśmy uczestników, którzy swoich sił próbowali podczas castingów. W dzisiejszym odcinku pojawił się zawodnik MMA, wicemistrzyni świata w kajakarstwie, chłopak, który przypomina Jezusa i wiele innych pięknych dziewczyn i chłopaków. Zobacz zapis relacji na Se.pl.

22.27 To już koniec programu. Dziękujemy, że byliście z nami.

22.22 Kasia: Mi się to podoba, dla mnie jesteś w programie.
Marcin: Nie jest źle. Podobasz mi się coraz bardziej.
Joanna: Przechodzisz dalej!

22.21 Patryk Grudowicz przyjechał z Ostródy. Na prośbę Marcina chłopak zdejmuje koszulkę i pozuje. - Stań trochę na luzie - instruuje go Marcin. Joanna Krupa zauważyła, że chłopak jest pokaleczony. Okazuje się, że Patryk pracuje, by pomóc mamie w utrzymaniu wielodzietnej rodziny. Chłopak w wieku 17 lat poszedł do pracy. - Widzę po oczach, że wiele przeżyłeś, masz ból w sercu. - powiedziała Krupa i poprosiła Dawida, by przebrał uczestnika. Kasia udzieliła Patrykowi kilku rad i chłopak oczarował jurorów swoim wejściem.

22.18 Paweł ma 25 lat. Na co dzień jest parodystą Drag queen. Chłopak parodiuje Joannę i  Marcina. Roksana zdecydowała się przyjść do programu, bo stała się pewna siebie. Podkreśla, że ciągle chudnie. Niestety nie spodobała się jurorom. Paweł tez nie miał szczęścia. Kolejny uczestnik potrafi klaskać jedną ręką. Adlet przez trzy miesiące nauczył się mówić po polsku, czym zaimponował Joannie.

22.11 Przerwa reklamowa

22.10 Kasia: Irytuje mnie w tobie, twój stosunek do świata.
Marcin: Musisz zrzucić kilka kilo, by zrobić dobre zdjęcie.
Dawid idzie z Danielem za kulisy i przebiera go w garnitur.
Kasia: Dawid wiedział co robi, wyglądasz bardzo dobrze.
Dawid: daję ci szansę.
Joanna: Przechodzisz dalej.

22.08 Pora na Daniela Tracza z Wrocławia. Chłopak ma 19 lat i jest tegorocznym maturzystą. Jego pasję do modelingu wspiera tata. Mam z kolei jest bardzo religijna i nie chce, by syn się rozbierał. Daniel, na prośbę Joanny Krupy, przebiera się w kąpielówki.

22.07 Kasia: Jestem absolutnie za
Marcin: Tak, tak, tak.
Dawid: Tak.
Joanna: Jesteś w programie, przechodzisz dalej.

22.02 Zuzanna Matysiak ma 19 lat i pochodzi z Mrągowa. Dziewczyna przyjechała z mamą. Zuzanna ma 185 cm wzrostu, co wyznała za kulisami Michałowi Pirógowi. Zuza jest tegoroczna maturzystką. Dotarła również do finału Miss Warmii i Mazur. Zuzanna jest również kajakarką. Zajęła drugie miejsce na Mistrzostwach Świata. Tradycję do sportu wyniosła z domu. Jej tata jest emerytowanym zawodnikiem kajakarstwa. Mężczyzna nie ukrywa, że córka spełnia jego marzenia. Marcin chce zrobić uczestniczce kilka zdjęć. Zuza pozuje z Michałem Pirógiem.

22.01 Kasia: Dla mnie nie.
Marcin: Masz ogniki w oczach, które świrują. Dam ci szansę.
Dawid: Jedziesz z nami na wódkę i zobaczymy ci dalej.
Joanna: Przechodzisz.

22.00 Ola Zbinkowska ma 21 lat i przyjechała z Wrocławia. Dziewczyna ma pokaźny tatuaż na ramieniu, który zdaniem Marcina może być problemem w modelingu. Ola na prośbę Joanny Krupy przebiera się za kulisami. Dziewczyna tak bardzo się stresuje, że nie potrafi powiedzieć zdania po polsku.

22.00 A teraz urywki z castingu i uczestnicy, którzy nie mieli tyle szczęścia i nie dostali się do programu.

21.57 Joanna: Masz bardzo ładne oczy.

Kasia: Też jestem ciekawa, co dzieje się pod tą brodą.
Marcin: Brakuje tego wow.
Dawid: Chciałbym widzieć twoją pozytywną energię, a widzę wiecznego focha.
Joanna: Mariusz przechodzisz dalej!

21.54 Mariusz Tomczak pochodzi z małej miejscowości. Wychowała go mama. Chłopak mówi, że ludzie odbierają go jako dziwną osobę. Najczęściej słyszy na ulicy głosy, które porównują go do Jezusa. - O Jezus Maria - powiedział na widok Mariusza Dawid Woliński. - Wyglądasz jak Jezus - powiedział Marcin. Mateusz nie zgadza się na pełną metamorfozę. - W modelingu nie odgrywa się Drogi Krzyżowej - powiedział Marcin.

21.52 Joanna: Jakie ciałko i to po dziecku. Mi się strasznie podoba, przechodzisz dalej!
Dawid: Nie jestem przekonany.
Kasia: Mam mieszane uczucia.
Marcin: Masz fajną osobowość, fajnie się na ciebie patrzy, ale nie widzę w tobie modelki.

21.50 Na castingach pojawiły się setki seksownych kobiet. Teraz czas na Adriannę Daniel, która do Warszawy przyjechała z rodziną. Na co dzień dziewczyna wychowuje rocznego synka. W wieku 19 lat zaszła w ciążę. Adrianna zrezygnowała ze studiów i poświęciła się macierzyństwu. Zdecydowała się na udział w programie, bo chciała spróbować swoich sił w modelingu.

21.45 Przerwa reklamowa

21.43 Natalia przyjechała z Łodzi i jest policjantką. Dziewczyna na prośbę jurorów obezwładnia Dawida. Pora na kilku panów. Jeden z nich podrywa Joanną Krupę. Jednak jego starania idą na marne. Jurorów nie oczarowała również cheerleaderka.

21.40 Kasia: Jesteś fajnym facetem, ale przeszkadza mi wszystko, te włosy, gacie. Nie wiem czy jesteś kandydatem dla projektanta. Jeszcze sobie pomyślę.
Marcin: Zgolimy brodę i włosy i jestem na tak.
Joanna: Jesteś super, jestem na tak.

21.40 Adam Niedźwiedź ma 22 lata i pochodzi z Katowic. Jest zawodnikiem MMA. Adam stanął oko w oko z jurorami. Czy im się spodoba? - Udział w programie porównuję do występów w klatce - powiedział Adam, który jest wielokrotnym medalistą w regionalnych zawodach MMA. Chłopak jest skłonny zawiesić walki w klatce na poczet kariery modela. Czas na sesję zdjęciową. Adam w samych slipkach pozuje z Joanną Krupą.

21.35 Michał Piróg wita wszystkich, którzy przybyli na casting do Warszawy. W jury jak zawsze Kasia Sokołowska, Dawid Woliński, Marcin Tyszka i Joanna Krupa. - Ja strasznie tęskniłam za ten widok, takie piękne modelki i modele - powiedziała w swoim stylu Krupa.

21.30 Rozpoczynamy Top Model 6. Na wstępie małe przypomnienie, co dzieje się u finalistów poprzedniego sezonu. Okazuje się, że wszyscy odnieśli sukcesy w świecie modelingu. Jesienna edycja Top Model zapowiada się bardzo emocjonująco. Przed uczestnikami sesje ze zwierzętami, pokonywanie własnych słabości, odgrywanie ról, oraz różne ciekawe wyzwania.

Zobacz: Top Model 6. Już dziś pierwszy odcinek!

Top Model 2016, odcinek 1 rozpoczyna się 6 września, czyli we wtorek, o 21.30. W pierwszych odcinkach show będziemy mogli zobaczyć nagrania z castingów. Zobaczymy, kto próbował dostać się do show i komu się to udało. Z całą pewnością będzie zabawnie, ale dla wielu  początkujących modeli to być albo nie być w show-biznesie! Kto przekona Joannę Krupę, Marcina Tyszkę, Dawida Wolińskiego i Katarzynę Sokołowską, że warto dać mu szansę? Kto spodoba się Michałowi Pirógowi? To wszystko już dziś o 21.30. Na Se.pl zapraszamy na relację na żywo z pierwszego odcinka Top Model 6!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: