ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl rozrywka teleshow Top Model 6, odcinek 10. Zapis RELACJI NA ŻYWO na Se.pl

Top Model 6, odcinek 10. Zapis RELACJI NA ŻYWO na Se.pl

08.11.2016, godz. 22:34
Top Model 6
Joanna Krupa wystąpiła w odważnej, czarnej kreacji z głębokim dekoltem. Co o niej sądzicie? foto: Facebook

Top Model 6, odcinek 10 był bardzo emocjonujący. Modele i modelki pozowali na torze wyścigowym między driftującymi autami. Nie zabrakło także sesji zdjęciowych. Tym razem za aparatem stanął sam Marcin Tyszka. A siódemka najlepszych modeli i modelek w nagrodę pojedzie na Fashion Week do Madrytu. Zapis z relacji na żywo z programu znajdziesz na Se.pl.

22.30 To już koniec programu. Dziękujemy, że byliście z nami i zapraszamy za tydzień na kolejną relację z Top Model 6.

22.30 Joanna Krupa robi Patrykowi prezent i wysyła go do dentysty. Chłopak od zawsze marzył o ładnym uśmiechu. Teraz jego marzenie się spełni. Jurorka dzwoni do jego mamy i składa jej urodzinowe życzenia. Informuje ją także, że Patryk jedzie na Fashion Week do Madrytu.

Mateusz! Nie poddawaj się! Będziesz modelem ☺

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Top Model Polska (@topmodelpolska) 8 Lis, 2016 o 1:27 PST

22.25 Czas na werdykt. Najlepsze zdjęcie należy do Daniela. Na Fashion Week pojedzie również Natalia, Patryk, Ada i Adam. Zostały jeszcze trzy osoby i tylko jedno miejsce. Do zwycięzców dołączy Daria. Z programu odpadają Ewa i Mateusz. - Jestem bardzo dumna z was. To nie tak, że tu kończą się marzenia. Trzeba iść dalej i dalej - żegna ich Joanna Krupa. Czy Michał piróg da któremuś z nich drugą szansę? Michał decyduje - Ewa zostajesz! Dziewczyna wraca do programu i jedzie na Fashion Week do Madrytu.

22.16 Przerwa reklamowa

22.10 Pierwszy przed jurorami staje Daniel. Jako jedyny nie poszedł w pokazie. Jednak na zdjęciu wyszedł bardzo dobrze. - Widzę cię w tym biznesie - komentuje Joanna Krupa. Czas na Adę. Jurorzy chwalą jej zdjęcie. Z kolei Mateusz nie zachwycił. - Jesteś idealny na ten moment do pracy za granicą - komentuje pracę Patryka projektant Mariusz Przybylski i zaprasza go do udziału w swoim pokazie. Czas na Darię. jurorzy nie są zachwyceni z jej zdjęcia. Marcin Tyszka chwali Adama. - Ewa to nie jest świat dla ciebie, to wszystko cię przerosło - mówi do Ewy Dawid Woliński. Czas na naradę!

Piękna Daria! #topmodelpolska #topmodel #fashion

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Top Model Polska (@topmodelpolska) 8 Lis, 2016 o 1:14 PST

22.07 Ewa jest bardzo zestresowana przed zadaniem. Skupia się na swoich dużych biodrach i obawia się, że ten mankament jej sylwetki zepsuje jej zdjęcie. Dodatkowo onieśmiela ją fakt, że za aparatem jest Marcin Tyszka - Obawiam się, że worek piasku wyglądałby bardziej seksownie - skomentował fotograf jej pracę. Mateusz bardzo jej kibicuje. - Zaczęło nam na sobie bardzo zależeć - wyznał chłopak. Marcin Tyszka odszedł od aparatu. - Takiego drewna nie spotkałem od stu lat - powiedział zniechęcony. Ich zdjęcia ocenią jurorzy.

Mateusz! ☺ 1-10 #topmodelpolska #topmodel #fashion

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Top Model Polska (@topmodelpolska) 8 Lis, 2016 o 1:09 PST

22.00 Czas na pierwszą sesję zdjęciową. Uczestnicy pozują w bieliźnie, a zdjęcia robić im będzie Marcin Tyszka. Fotograf chwali pracę wszystkich uczestników, poza Ewą. Okazuje się, że dziewczyna trochę się go boi. Czas na drugą sesję zdjęciową. Tym razem asystował im będzie Michał Piróg. Najlepsze zdjęcie ukaże się w magazynie Glamour. Kibicować im będzie Ania Jagodzińska. Jako pierwsza pozuje Daria. Dziewczyna ma wyraźne kłopoty, by zadowolić Marcina. Pora na Daniela. chłopak daje z siebie wszystko. Kolejni uczestnicy też nieźle sobie radzą. Stawka jest wysoka, bo najlepsi pojadą na Fashion Week. Patryk cieszy się, że może pracować z Marcinem Tyszka, gdyż podziwia jego pracę. Bardzo zależy mu na wyjeździe, gdyż nigdy nie był za granicą.

21.55 Czas na pokaz. Jurorzy chwalą Patryka i Adę. Zauważają, że Adam jest bardzo usztywniony. Kolejni uczestnicy również świetnie się prezentują. Czas na Darię. Udało się, dziewczyna bardzo ładnie poszła w pokazie. Kasia Sokołowska wręcza nagrodę Patrykowi i Natalii za najlepiej wykonane zadanie.

Wszyscy świetni! Ale kogo lubicie najbardziej? #topmodelpolska #topmodel #fashion

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Top Model Polska (@topmodelpolska) 8 Lis, 2016 o 12:11 PST

21.45 Czas na kolejne zadanie. Tym razem uczestnicy jadą do Białegostoku. Aby pójść w Fashion Weeku w Białymstoku, modele i modelki muszą przejść fitting. Ada i Natalia spodobały się projektantowi Mariuszowi Przybylskiemu. Pora na Darie i Daniela. Dziewczyna ma problem z butami, chłopak z kolei ma za bardzo sportową sylwetkę. Okazuje się, że póki co nie ma dla niego ubrania. Kolej na Patryka. Projektant wybiera go na osobę, która otworzy jego pokaz. Czas na Mateusza i Adama. Chłopaki załapali się na próbę. Projektant mówi Adamowi, że musi schudnąć jeszcze 10 kilo. Czas na Ewę. Daniel jako jedyny nie dostał ubrań, a co się z tym wiąże, nie pójdzie w pokazie. Chłopak musi schudnąć. Daria ma problem z chodzeniem. Nie potrafi przejść kroku w czarnych szpilkach. Projektant ma nadzieję, że dziewczyna nie zepsuje pokazu.

21.40 Przerwa reklamowa

Ada wygrywa pierwsze zadanie! #topmodel #topmodelpolska

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Top Model Polska (@topmodelpolska) 8 Lis, 2016 o 12:40 PST

21.38 Najlepsze zdjęcie należy do Ady. To jej zdjęcie zostanie wykorzystane w reklamie. Dziewczyna dostaje także upominek, zestaw do stylizacji włosów.

Dzisiaj auto Top Model... #drifting #topmodelpolska #fashion #car

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Top Model Polska (@topmodelpolska) 8 Lis, 2016 o 3:25 PST

21.35 Na uczestników czeka pozowanie w extremalnych warunkach, czyli na torze wyścigowym. Towarzyszyć im będzie Karolina Pilarczyk, która będzie driftowała autem podczas zadania. Jako pierwsza z zadaniem mierzy się Ada. Kolejni uczestnicy również dają z siebie wszystko, by jak najlepiej wypaść na zdjęciach.

Zgoda! ☺ #topmodelpolska

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Top Model Polska (@topmodelpolska) 8 Lis, 2016 o 12:34 PST

21.30 Rozpoczynamy program od zapowiedzi tego, co wydarzy się w dzisiejszym odcinku. Uczestnicy będą musieli zmierzyć się z nowymi wyzwaniami. Jednak nie wszyscy zaliczą ten test. Krótkie przypomnienie wydarzeń z zeszłego tygodnia. Daniel wygrał 9. odcinek i wygrał noc w luksusowym pokoju. Okazuje się, że Adam i daniel zaprzyjaźnili się. A wszystko dzięki lekkiej nadwadze, którą wytknęli im jurorzy.

Top Model 6, odcinek 10 już dziś w TVN! Tym razem przed uczestnikami nowe wyzwania. Czeka ich nauka pozowania na torze wyścigowym pomiędzy driftującymi samochodami. Wezmą też udział w pokazie Mariusza Przybylskiego na Fashion Week w Białymstoku. Nie zabraknie również sesji zdjęciowych. Tym razem za aparatem stanie Marcin Tyszka. Kto z modeli i modelek okaże się najlepszy, a kto wróci do domu?

Zobacz: Kayah o pocałunkach z palaczem

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej rozrywki
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: