ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl rozrywka teleshow Top Model 6, odcinek 12. ZAPIS RELACJI NA ŻYWO na Se.pl

Top Model 6, odcinek 12. ZAPIS RELACJI NA ŻYWO na Se.pl

22.11.2016, godz. 22:28
Top Model 6
Joanna Krupa wystąpiła w odważnej, czarnej kreacji z głębokim dekoltem. Co o niej sądzicie? foto: Facebook

Za nami Top Model 6 odcinek 12. Już dziś poznaliśmy finalistów szóstej edycji modowego show. Kto z naszej piątki: Daria, Patryk, Natalia, Ewa i Daniel zgarnie nagrodę główną i dostanie szansę, by zaistnieć na najlepszych, światowych wybiegach? Zobaczcie zapis relacji z show.

22.16 Jurorzy już wiedzą: Patryk przechodzi jako pierwszy, Daria jest kolejna, a potem - Ewa. Natalia i Daniel odpadają.

Co sądzicie o tej sesji? ☺

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Top Model Polska (@topmodelpolska) 22 Lis, 2016 o 1:12 PST

22.10 Daria podoba się jury, Ewa przekonała jurorów, że powinna być w show. Patryk i Daniel są wygranymi dla jury. Obydwaj dają z siebie 200 procent! Patryk ma szansę być diamentem. Natalia ma piękne zdjęcie. Niestety jurorzy zauważają, że nie do końca radzi sobie na pokazach.

22.03 Daria gra tajemniczą kobietę, bardzo skupia się na wszystkim co robi. Daniel grał torreadora, ale się wczuł w rolę! Ewa ma szansę na najlepsze zdjęcie w show. Patryk z kolei będzie kowbojem zbierającym oliwki.

22.00 Jurorzy już wiedzą, że nie będzie lekko. W finale są trzy miejsca, a przed uczestnikami sesja zdjęciowa i to ona zadecyduje o wszystkim.

Natalia i Ewa! #topmodelpolska #topmodel #fashion

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Top Model Polska (@topmodelpolska) 22 Lis, 2016 o 1:00 PST

21.48 Daria zdobywa najwięcej propozycji. W dodatku Daria zabrała pokaz Natalii, która i tak ma mało pokazów. Daria nie zachowuje się miło, pokazuje swoją wyższość i cieszy się, że jest lepsza. - Miło, że wiesz, że jestem lepsza - powiedziała Natalce. Panowie również walczą o kolejne pokazy.

Ewa! #topmodelpolska #topmodel

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Top Model Polska (@topmodelpolska) 22 Lis, 2016 o 12:50 PST

21.35 W kolejnym pokazie idą Daria i Natalia. Niestety obie potknęły się w dość specyficznych butach. Po reklamach okazuje się, że niektórzy projektanci nadal szukają modeli. Ewa, Natalia i Daria próbują swoich sił w pokazie kostiumów. Dostały się Daria i Ewa, Natalia niestety jest za niska.

Obaj mają szansę na kariery w światowym modelingu Zgadzacie się? #topmodelpolska #topmodel #fashion #Madrid #españa #guapo

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Top Model Polska (@topmodelpolska) 22 Lis, 2016 o 9:06 PST

21.30 Walka o miejsce w finale odbędzie się w Mandrycie. Michał Piróg zabiera uczestników na pokazy. Daria ma ich najwięcej. Pierwszy pokaz należy do Darii i Patryka. Obydwoje mają problem z butami.

Przed nami 12. odcinek Top Model 6. A w nim znowu przeniesiemy się do Hiszpanii, gdzie piątka uczestników będzie walczyła o miejsce w finale. Daria, Patryk, Ewa, Daniel i Natalia zmierzą się z kolejnymi wyzwaniami, by dotrzeć do ostatniego etapu, czyli wielkiego finału. Ich zmagania tradycyjnie oceniać będzie jury w składzie: Kasia Sokołowska, Joanna Krupa, Marcin Tyszka, Dawid Woliński i prowadzący Michał Piróg. Jak myślicie, kto wypadnie najlepiej, a kto wróci do domu?

Zobacz: Rolnik szuka żony 3 - uczestnicy to oszuści matrymonialni?

Źródło: STORYFUL/x-news
Więcej rozrywki
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: