ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl rozrywka teleshow Top Model 6, odcinek 13. Zapis RELACJI NA ŻYWO na Se.pl

Top Model 6, odcinek 13. Zapis RELACJI NA ŻYWO na Se.pl

29.11.2016, godz. 22:41
Top Model 6
Joanna Krupa wystąpiła w odważnej, czarnej kreacji z głębokim dekoltem. Co o niej sądzicie? foto: Facebook

Za nami finałowy odcinek Top Model 6. A w nim Patryk, Daria i Ewa walczyli o zwycięstwo szóstej edycji modowego show. Widzowie za sprawą głosowania wybrali zwycięzcę. Został nim Patryk i to on zgarnął 100 tysięcy złotych, okładkę do magazynu Glamour i kontrakt z agencją mody. Zobaczcie zapis z relacji na żywo z show, która rozpoczęła się o 21.30 na Se.pl.

22.35 Głosowanie dobiegło końca. 100 tysięcy złotych, okładka do magazynu Glamour i kontrakt z agencją mody to nagrody, które zgarnie zwycięzca 6. edycji Top Model 6. Zwycięzcą 6. edycji Top Model został Patryk! Drugie miejsce należy do Ewy! Gratulujemy!

Taka może być okładka #Glamour @glamourpoland z Patrykiem. Wy decydujecie! #topmodelpolska

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Top Model Polska (@topmodelpolska) 29 Lis, 2016 o 1:22 PST

22.25 Przerwa reklamowa

22.20 A teraz czas na ostatnie zadanie, czyli sesję zdjęciową prezentującą biżuterię. Jurorzy są zachwyceni zdjęciem Patryka. - Chłopaku jesteś tam, gdzie powinieneś być - powiedziała Kasia Sokołowska. Ania z kolei wyznała, że model skradł jej serce. Również zdjęcie Ewy bardzo spodobało się jurorom. - Bardzo się cieszę, że przyszłaś do programu - powiedział Marcin Tyszka.

 

Dzisiaj zobaczycie kulisy tej sesji✌ Patryk ma szansę powalczyć o zwycięstwo? ☺ #topmodelpolska

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Top Model Polska (@topmodelpolska) 28 Lis, 2016 o 5:19 PST

22.20 Na widowni są najbliżsi finalistów. Michał Piróg rozmawia z mamą Patryka. Kobieta jest bardzo dumna z syna i z tego, jak daleko już zaszedł. Z kolei tata Ewy jest zdania, że oboje powinni wygrać program. Jego zdaniem, Ewa już wygrała.

22.15 Czas na pokaz mody Mariusza Przybylskiego.

Daria opuszcza program! #topmodelpolska

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Top Model Polska (@topmodelpolska) 29 Lis, 2016 o 1:10 PST

22.10 A jak ich sesję oceniają jurorzy? - Daria jestem dumny, że doszłaś do finału - mówi o jej okładce Marcin Tyszka. A jak z zadaniem poradził sobie Patryk? - Ja jestem pod ogromnym wrażeniem, jestem z ciebie taka dumna. Co się nie stanie, to dla mnie i tak jesteś wygranym! - wyznaje Joanna Krupa. Również Ewa zgarnia pochlebne komentarze na temat swojego zdjęcia. - Zobacz na swoje zdjęcie, ty jesteś nasza niespodzianką - zachwala jej okładkę Kasia Sokołowska. Także Daniel Woliński jest nią zachwycony. Czas na werdykt cząstkowy. O zwycięstwo nadal walczy Patryk i Ewa. Daria otrzymała najmniej głosów i zajęła trzecie miejsce 6. edycji Top Model.

22.05 Zwycięzca 6. edycji programu znajdzie się na okładce magazynu Glamour. Aby wziąć udział w sesji zdjęciowej, finaliści pojechali do Izraela. Daria, Patryki Ewa wspominają swoje początki w programie. Chłopak wyznaje, że z jego zwycięstwa najbardziej ucieszyłaby się mama. Fotograf pracujący przy sesji jest zachwycony profesjonalizmem finalistów.

22.00 Przypominamy o glosowaniu na swoich ulubieńców. A teraz czas na pokaz kolekcji Dawida Wolińskiego. Na wybiegu oczywiście finaliści i pozostali uczestnicy 6. edycji Top Model.

Głosujcie na ulubioną osobę❤ #topmodelpolska #topmodel

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Top Model Polska (@topmodelpolska) 29 Lis, 2016 o 12:57 PST

21.50 Za kulisami wszyscy uczestnicy Top Model 6. Michał Piróg wypytuje ich, na kogo oddaliby swoje głosy. Zdania są podzielone. Czas aby przypomnieć sobie jak Daria rozpoczęła swoją przygodę w Top Model. Na castingach pojawiła się niepewna siebie dziewczyna, która z odcinka na odcinek rozkwitła jak piękny kwiat. A teraz pora na Patryka. Chłopak pojawił się na castingu, bo chciał udowodnić sobie i innym, że warto walczyć o realizację swoich marzeń. - Wygrałem dla siebie nowe życie - podsumowuje swój udział w show. Z kolei Ewa dzięki udziałowi w programie stała się pewną siebie kobietą. - Piękna, seksowna i bardzo profesjonalna - skomentowała pracę z nią Weronika Książkiewicz. Mimo że podczas jednego z odcinków odpadła, Michał Piróg uwierzył w nią i dał jej drugą szansę. Dzięki temu, jest dzisiaj w finale.

21.45 Przerwa reklamowa

Kto? ☺

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Top Model Polska (@topmodelpolska) 29 Lis, 2016 o 12:44 PST

21.40 Michał Piróg i Joanna Krupa przypominają, że to widzowie zdecydują o tym, kto zostanie zwycięzcą 6. edycji Top Model. Daria, Patryk i Ewa czekają na wasze głosy. - Wszyscy zdolni i gotowi do pracy, głosujcie! - zachęca Krupa.

21.35 W jury finałowego odcinka zasiądą: Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka, Dawid Woliński, Anna Jagodzińska i Joanna Krupa. Nie może zabraknąć także Michała Piróga. A teraz czas na przypomnienie zwycięzców poprzednich edycji i skróty z tego, co działo się podczas castingów i obozu przetrwania w 6. edycji show. Po serii wyzwań w domu modeli zamieszkała najlepsza piętnastka. Potem przyszedł czas na sesje zdjęciowe, scenki filmowe i pokazy mody w Hiszpanii. Zdaniem jurorów najlepiej z tymi zadaniami poradzili sobie: Patryk, Daria i Ewa. To właśnie oni staną do walki o nagrodę główną 6. edycji show.

21.30 Program rozpoczął się od pokazu mody, który połączony jest z tanecznym show. Na wybiegu wszyscy uczestnicy 6. edycji Top Model. Oczywiście nie mogło zabraknąć także finalistów: Patryka, Ewy i Darii.

Dobry początek? ☺

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Top Model Polska (@topmodelpolska) 29 Lis, 2016 o 12:31 PST

Przed nami ostatni 13. odcinek Top Model 6. Już dziś poznamy zwycięzcę szóstej edycji modowego show. O nagrodę główną i spełnienie własnych marzeń powalczą Patryk, Daria i Ewa. Które z nich okaże się najlepsze przekonamy się już dziś o 21.30 oglądając finał Top Model 6. A na Se.pl tradycyjnie relacja na żywo z odcinka!

Zobacz: Agent - Gwiazdy 2. Kto wystąpi w programie? Mamy nazwiska!

Źródło: Adrian Nychnerewicz
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: