ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl rozrywka teleshow Top Model 6, odcinek 7. Zapis RELACJI NA ŻYWO na Se.pl

Top Model 6, odcinek 7. Zapis RELACJI NA ŻYWO na Se.pl

18.10.2016, godz. 22:31
Top Model 6
Joanna Krupa wystąpiła w odważnej, czarnej kreacji z głębokim dekoltem. Co o niej sądzicie? foto: Facebook

Pierwszy profesjonalny casting i sesja w duetach, rywalizacja i wybuch namiętności. To wszystko zobaczyliśmy w 7. odcinku Top Model 6. Najlepiej z zadaniem poradzili sobie Ewa i Mateusz. Tyle samo szczęścia nie miała Ola. Program opuścił również Sasza.

22.25 To już koniec dzisiejszego odcinka. Dziękujemy, że byliście z nami i zapraszamy za tydzień na relację na żywo na Se.pl.

Najlepsze zdjęcie! ❤

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Top Model Polska (@topmodelpolska) 18 Paź, 2016 o 1:23 PDT

22.20 Najlepsze zdjęcie należy do Ewy i Mateusza. Adam i Daniel również zostaje w programie. Dołączył do nich Patryk. W programie zostają również Ada, Natalia i Daria. Kamila, Ola i Mateusz są zagrożeni i czekają na werdykt jurorów. Kto z nich odpadnie? Mateusz zostaje w Top Model. W programie zostaje również Kamila. Ola nie miała tyle szczęścia, to ona wraca do domu.

22.15 Przerwa reklamowa

22.10 Zmagania uczestników ocenią jurorzy: Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka, Dawid Woliński, Joanna Krupa i Ania Jagodzińska. Kamila i Patryk. Patryk jest faworytem Ani Jagodzińskiej. W tym duecie wygrał Patryk. Kolej na Adama i Daniela. - To jedno z moich ulubionych zdjęć jakie widziałem w Top Model - powiedział Tyszka. Obaj są bezpieczni. Pora na Olę. Głosy jurorów są podzielone. Niestety Ola jest zagrożona. Zdjęcie Ewy i Mateusza bardzo spodobało się jurorom. Para jest bezpieczna. Czas na Darię i Natalię. Jurorzy nie są zadowoleni z tego zdjęcia. Obie dziewczyny są zagrożone. Pora na Adę i Mateusza. Joanna Krupa broni ich zdjęcia. Po burzliwej dyskusji para jest zagrożona. Czas na gorące obrady i werdykt jurorów.

Udane zdjęcie #topmodel #topmodelpolska #fight

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Top Model Polska (@topmodelpolska) 18 Paź, 2016 o 1:10 PDT

22.00 Najlepiej z zadaniem poradzili sobie Patryk i Ewa, którzy wygrywają uroczystą kolację. Czas na sesję zdjęciowa na poligonie wojskowym. Zadanie nosi tytuł: Make love not war. To będzie sesja zdjęciowa w duetach. Jako pierwsi z zadaniem zmierzą się Adam i Daniel. Teraz czas na dziewczyny. Jedna z nich ma pozować nago. Daria podjęła zadanie i pokazała więcej niż Natalia. Obie nie widzą w sobie konkurencji, gdyż każda z nich uważa, że jest lepsza od drugiej. Pora na Mateusza i Adę. Kamila i Patryk również dali siebie wszystko, by wyjść najlepiej na zdjęciach. Mateusz i Ewa dla potrzeb sesji zaczęli się całować. Dziewczyna wyznała, że chłopak bardzo jej się podoba. Z kolei Ola pozuje sama. - Zdaję sobie sprawę, że spieprzyłam sprawę. Nie wyszło mi - powiedziała o swoich zdjęciach.

Przesadził? ☺Jak skomentujecie zachowanie Saszki? ☺ #topmodelpolska #ukraine

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Top Model Polska (@topmodelpolska) 18 Paź, 2016 o 12:58 PDT

21.55 Teraz czas na Adama. Chłopak ma zareklamować perfumy, a potem uwieźć Annę Jagodzińska. Czy poradzi sobie z zadaniem na tyle, by zachwycić jurorki? Następni uczestnicy również stanęli przed jurorkami. Czy im pójdzie lepiej? Patryk dobrze poradził sobie z zadaniem. Sasza jako jedyny na casting przyszedł bez swojej książki - portfolio. jednak to nie zdyskwalifikowało go z udziału w castingu. Jednak brak znajomości języka angielskiego nie spodobał się jurorkom. Sasza nie potraktował zadania poważnie i rozzłościł Annę Jagodzińską, która wyprosiła go z pokoju. Czas na ogłoszenie wyników. Najgorzej z zadaniem poradzili sobie Ada i Sasza. - Sasza, twoja przygoda z Top Model dzisiaj się zakończyła! Za ośmieszenie jurorek chłopak stracił swoją szanse i odpadł z programu.

21.50 Przed uczestnikami kolejne wyzwanie. Czeka ich cating w profesjonalnej agencji dla modelek i modeli. Na wyjście z domu mieli pięć minut. W domu zapanował kompletny chaos. Jeżeli ktoś nie zdąży, to nie pojedzie na casting. W agencji uczestników wita właścicielka i Anna Jagodzińska - modelka światowej klasy. - Modelka jest dobra, tak jak jej ostatni casting - powiedziała. Pierwsza z zadaniem zmierzy się Ada. Prowadzące sprawdziły jej angielski i zapytały o jej plany życiowe. - Zastanów się nad sobą. Na razie to masło maślane - skomentowała występ Ady Anna Jagodzińska. Następna dziewczyna wypadła znacznie lepiej. Ada dostała jeszcze jedną szansę i wróciła na casting. Niestety znowu nie zachwyciła jurorek.

21.45 Przerwa reklamowa

Najlepsi w tym zadaniu! #topmodel #topmodelpolska #stopy

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Top Model Polska (@topmodelpolska) 18 Paź, 2016 o 12:43 PDT

21.40 Joanna Krupa i Michał Piróg mają dla uczestników zadanie. Podzielili wszystkich na czteroosobowe grupy, które mają wspólnie wymyślić kampanie społecznościowe, które pokazują problem emigracji, nietolerancji i przemocy wobec kobiet. Ich pracę ocenią jurorzy. Zadanie wygrała grupa trzecia, która zrobiła kampanię przeciw przemocy kobiet.

Brawo Mateusz! Zmotywował Patryka! #topmodel #topmodelpolska

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Top Model Polska (@topmodelpolska) 18 Paź, 2016 o 12:37 PDT

21.35 Bartek Lipka - numer jeden polskiego crossfitu przeprowadza poranne ćwiczenia z uczestnikami. Dla Adama wysiłek fizyczny nie jest niczym nowym. Patryk nie podziela jego entuzjazmu i wyznaje, że nie lubi ćwiczeń. - Patryk pokazał, że ma słaby charakter. Odstawał od dziewczyn - skomentował postawę kolegi Adam. Przez to, że Patryk się poddał, cała grupa musi wykonać dodatkową serię. Mateusz jaki jeden z nielicznych zmotywował Patryka do wysiłku.

21.30 Program rozpoczyna się od przypomnienia tego, co odbyło się w poprzednim odcinku. Zwyciężczynią odcinak została Daria. Swoją wygraną podzieliła się z Saszą. Dziewczyna miała nadzieję, że razem będą się świetnie bawić, ale chłopak był wyraźnie spięty.

W 7. odcinku Top Model 6 uczestnicy wezmą udział w pierwszym profesjonalnym castingu. Wsparcia i kilku rad udzieli im światowej klasy modelka Anna Jagodzińska. Przed nimi również sesja w duetach, która rozpali namiętność i zaostrzy rywalizację. Relacja na żywo z nowego odcinka na Se.pl. Start o 21.30.

Zobacz: Ślub od pierwszego wejrzenia. Ewa i Darek już po ślubie w ciemno. Byli rozczarowani?

Źródło: Paulina Koziejowska
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: