ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl rozrywka teleshow Top Model 6, odcinek 8. Zapis RELACJI NA ŻYWO na Se.pl

Top Model 6, odcinek 8. Zapis RELACJI NA ŻYWO na Se.pl

25.10.2016, godz. 22:33
Top Model 6
Joanna Krupa wystąpiła w odważnej, czarnej kreacji z głębokim dekoltem. Co o niej sądzicie? foto: Facebook

Za nami 8. odcinek Top Model 6. Gościem specjalnym była blogerka modowa Macademian Girl i aktorka Weronika Książkiewicz. Uczestnicy pozowali do zdjęć razem z młodymi mistrzami kulinarnymi, których oglądaliśmy w MasterChefie Junior. Najlepsze zdjęcie należało do Patryka. Z programu odpadł Mateusz. Zobacz zapis relacji na żywo z programu na Se.pl, która rozpoczęła się o 21.30.

22.27 To już koniec programu. Dziękujemy, że byliście z nami i zapraszamy za tydzień.

Sukcesów ❤ #topmodelpolska #topmodel

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Top Model Polska (@topmodelpolska) 25 Paź, 2016 o 1:27 PDT

22.25 Joanna Krupa ogłasza werdykt. - Najlepsze zdjęcie należy do Patryka! Drugie najlepsze zdjęcie należy do Darii. Kamila, Ewa, Daniel, Mateusz, Adam zostają w programie. Ada, Natalia i Mateusz czekają na ogłoszenie wyników. Jedno z nich wróci do domu. W programie zostaje Ada. - Gratulacje, jesteś przepiękna, śliczna, ale chcemy to widzieć na każdym zdjęciu! W programie zostaje również Natalia. Z Top Model 6 odpada Mateusz. Czy Michał Piróg da mu drugą szansę? Niestety nie, chłopak wraca do domu.

22.17 Przerwa reklamowa

Jury❤ Bez nich nie byłoby Top Model Cudowni, kompetentni, piękni i... czujący jak nikt #socialmedia #topmodelpolska rządzi! ☺

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Top Model Polska (@topmodelpolska) 25 Paź, 2016 o 11:43 PDT

22.10 Czas na oceny jurorów. Ewa zachwyca swoim zdjęciem całe jury. Podobną reakcję wywołuje zdjęcie Patryka. Mateusz nie porwał jurorów. - To zdjęcie obnażyło mankamenty twojej urody - skomentował fotkę Ady Marcin Tyszka. Przed jurorami stoi Adam. Chłopak przeprasza Weronikę Książkiewicz za swoją wpadkę i wręcza jej kwiaty. Aktorka jest oburzona! Nie przyjmuje jego przeprosin i wychodzi ze studia. Po chwili okazuje się, że cała scena była grą aktorską. Aktorka w ten sposób utarła mu nosa. Marcin Tyszka porównuje jego zdjęcie do sprzedawcy okien. Kasia Sokołowska chwali pracę Kamili. - To moje ulubione zdjęcie tej sesji - komentuje Dawid Woliński fotkę Darii. Zdjęcie Daniela nie przypadło do gusty Dawidowi Wolińskiemu. broni go Kasia Sokołowska. - dawno nie poznałem tak bezbarwnej osoby - komentuje pracę Natalii Dawid Woliński. Czas na obrady jurorów.

☺ #topmodelpolska

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Top Model Polska (@topmodelpolska) 25 Paź, 2016 o 1:22 PDT

22.05 Kolejni uczestnicy dobrze radzą sobie z zadaniem. Adam wyznaje, że ma młodszą siostrę, z którą ma świetny kontakt. Adam popełnia wielka gafę. Na pytanie Michała Piróga, co by zrobił gdyby pojawiła się przed nim Weronika Książkiewicz, odpowiedział, że nie wie kto to jest. Aktorka, która stała naprzeciw Adama, była zszokowana jego odpowiedzią. Jurorzy podjęli decyzję. Najlepiej z zadaniem poradziła sobie Ewa! To ona wygrała zakupy w sklepie z bielizną.

22.00 Czas na Patryka. Chłopak w rozmowie z Weroniką Książkiewicz opowiada, że marzy o rodzinie i dwójce dzieciach. Dzieciaki są zachwycone Patrykiem, który złapał z nimi świetny kontakt. Daniel i Natalia świetnie radzą sobie z zadaniem. A jak wypadnie Ada? - Gdy byłam mała razem z siostrami przyjeżdżałyśmy do babci, gdzie razem z nią gotowałyśmy w kuchni - wspomina Daria. Z kolei Kamila wyznaje, że w młodości wstydziła się swojej tuszy, gdyż była otyła. Teraz waży o dwadzieścia kilogramów mniej i czuje się znacznie lepiej.

Dobra ekipa? ☺ ❤ #topmodelpolska

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Top Model Polska (@topmodelpolska) 25 Paź, 2016 o 1:18 PDT

21.55 Michał Piróg polecił uczestnikom, by przygotowali smaczną kolację. jednak nikt z nich nie wie dla kogo gotuje. W kuchni dochodzi do wymiany zdań między Adą i Ewą. Wyraźnie widać, że dziewczyny ze sobą rywalizują, choć każda z nich wypiera się, że nie jest dla drugiej rywalką. W domu modeli pojawiają się młodzi kucharze z MasterChefa Junior. Czy dzieciakom zasmakują potrawy uczestników? Wśród zaproszonych gości jest również Weronika Książkiewicz. Dzieciaki razem z uczestnikami Top Model wezmą udział w sesji zdjęciowej. daniel wyznaje, że ma młodsze rodzeństwo i świetnie dogaduje się z dzieciakami. Teraz przed obiektywem stanie Mateusz i młody kucharz. Fotograf nie jest zachwycona współpracą z Mateuszem. Widać, że chłopak nie może skupić się na zadaniu.

21.50 Przerwa reklamowa

21.45 Stroje zostały stworzone. Czas na werdykt. Michał Piróg był rozczarowany, że w jego kreacji znalazło się prawdziwe futro. Mimo tej drobnej wpadki stroje grupy pierwszej spodobały się jurorom. Pora na kolejną grupę. - Troszkę wyglądam jak wieśniara - skomentowała swój strój Joanna Krupa. A jak spisał się ostatni zespół? Jurorzy są zadowoleni z pracy kolejnej grupy i to ona wygrywa zadanie. Adam, Ewa i Mateusz wygrali to zadanie!

Dzisiaj... Musicie to zobaczyć ❤ #topmodelpolska #topmodel #fashion

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Top Model Polska (@topmodelpolska) 25 Paź, 2016 o 9:55 PDT

21.40 Czas na kolejne zadanie. Uczestnicy będą musieli stworzyć kreacje dla Joanny Krupy i Michała Piróga. Pomóc w tym ma im blogerka modowa Macademian Girl. Mateusz, Daniel i Kamila to grupa pierwsza, Ewa, Adam i Mateusz - grupa druga, zaś Patryk i dziewczyny są w grupie trzeciej. Na wykonanie zadania mają dwie godziny.

21.35 Uczestnicy po kolei skaczą i robią sobie selfie, jednocześnie dobrze się bawiąc. Okazuje się, że Ewa stała się obiektem złośliwych docinek. Niektórzy z uczestników komentują jej biodra, sugerując, że powinna schudnąć. W jej obronie staje Mateusz. Po zdjęciach przyszła pora na nagranie krótkich filmików z wypowiedziami uczestników, w których próbują się zareklamować. Zdaniem Dawida Wolińskiego najlepiej z zadaniem poradził sobie Mateusz!

#Selfie! ☺ #topmodelpolska

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Top Model Polska (@topmodelpolska) 25 Paź, 2016 o 12:39 PDT

21.30 Rozpoczynamy 8. odcinek Top Model 6 od przypomnienia tego, co działo się w zeszłym tygodniu. Ewa i Mateusz wygrali poprzednie zadanie i mogli cieszyć się wygraną, czyli luksusowym pokojem, w którym spędzili noc. Para bardzo się lubi. Rankiem do domu modeli zjawia się mistrz selfie - Dawid Woliński. Juror zdradza uczestnikom tajniki mediów społecznościowych. Każdy z nich musi zrobić sobie zdjęcie z ręki skacząc z wysokości.

Co wydarzyło się w pokoju zwycięzcy? ☺ @eniespodziana @mil.mateusz... Dowiecie się dzisiaj o 21:30☺

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Top Model Polska (@topmodelpolska) 25 Paź, 2016 o 1:19 PDT

W 8. odcinku Top Model 6 uczestnicy będą musieli przygotować swój profil w social media. Aby było trudniej, zdjęcie zrobią podczas skoku z wysokości. Gościem odcinak będzie blogerka Tamara Gonzalez Perea znana jako Macademian Girl, oraz aktorka Weronika Książkiewicz. To właśnie między nią a Adamem dojdzie do ostrej sprzeczki. O co im poszło przekonacie się już dziś o 21.30.

Zobacz: Maffashion zaręczona z Czarkiem Jóźwikiem! Zobacz, ich najpiękniejsze zdjęcia [GALERIA]

Źródło: Paulina Koziejowska
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: