ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl rozrywka teleshow Top Model 6. W finale: Patryk, Ewa i Daria

Top Model 6. W finale: Patryk, Ewa i Daria

22.11.2016, godz. 22:34
Top Model 6
foto: Facebook

Za nami Top Model 6, ostatni odcinek przed finałem. Musiały odpaść dwie osoby. Niestety podczas Fashion Week w Hiszpanii nie wszyscy poradzili sobie dobrze, choć sesja zdjęciowa wszystkim poszła bardzo dobrze!

Podczas Fashion Week w Hiszpanii najwięcej pokazów zrobiła Daria. Uczestniczka show zabrała nawet pokaz Natalii, w dodatku ciesząc się, że jest lepsza. Niestety nie pokazała klasy i dobrych manier chwaląc się swoją wyższością. - Jestem lepsza, dobrze, że to widzisz - usłyszała Natalia i stojąca obok nich Ewa. Natalii było bardzo przykro i znów zamknęła się w sobie. Zabrakło jej pewności siebie, chociaż zdjęcie zrobiła wspaniałe!

Panowie poradzili sobie gorzej, ale Patryk zdaniem jurorów ma szansę na międzynarodową karierę. I to jako jedyny z uczestników show. Daniel z kolei ma bardzo specyficzny styl i nie zrobi każdej pracy, jak to mówił Tyszka. - Ale jak zrobisz robotę, to każdy będzie wiedział, że to ty - usłyszał.

Ewa była wielkim odkryciem tego odcinka. Jurorzy zgodnie twierdzili, że gdyby pracowała tak od początku, to nie musieliby jej wyrzucać. I znalazła się w finale, wraz z Darią i Patrykiem, który miał najlepsze zdjęcie.

Zobacz: Top Model 6, odcinek 12. ZAPIS RELACJI NA ŻYWO na Se.pl

Najlepsze zdjęcie! ❤

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Top Model Polska (@topmodelpolska) 22 Lis, 2016 o 1:25 PST

 

Ewa❤ 1-10?

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Top Model Polska (@topmodelpolska) 22 Lis, 2016 o 1:21 PST

 

Daria! Oceńcie to zdjecie ❤

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Top Model Polska (@topmodelpolska) 22 Lis, 2016 o 1:18 PST

Więcej rozrywki
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: