ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
9,5

Twoja twarz brzmi znajomo 4 (Twoja twarz brzmi znajomo)

twoja-twarz-brzmi-znajomo

Twoja twarz brzmi znajomo to program Polsatu, do którego dyrektor Nina Terentiew początkowo nie była przekonana. Na szczęście po obejrzeniu zajawek zmieniła zdanie! W show gwiazdy wcielają się w inne gwiazdy i wykonują znane hity. W każdym odcinku można wygrać 10 tysięcy złotych, które zostaną przekazane na cel charytatywny (wybrany przez zwycięzcę). Główna wygrana, 100 tysięcy, również wędruje na cele charytatywne. Show prowadzi Piotr Gąsowski i Maciej Dowbor. W jury zasiadają obecnie: Małgorzata Walewska, Piotr Królikowski, DJ Adamus i Katarzyna Skrzynecka.

  • Już niebawem rusza kolejna edycja programu Twoja twarz brzmi znajomo 2017. Do tej pory na jaw wyszło kilka nazwisk uczestników. Jest już jednak pełna lista gwiazd, które wcielą się w legendy polskiej i zagranicznej muzyki rozrywkowej. Kogo w niecodziennych rolach zobaczymy ty...
  • Nowa ramówka Polsatu rusza już niedługo. Na antenę stacji powróci wiele dobrze znanych programów. Jednym z nich będzie Twoja twarz brzmi znajomo. Nie podano jeszcze wszystkich uczestników, ale znamy kolejne nazwiska, które pojawią się w show. Kto to?
  • Maria Tyszkiewicz zwyciężczynią Twoja twarz brzmi znajomo 6! Gwiazda nie była typowana na zwycięzcę, zatem jej wygrana jest sporym zaskoczeniem. Zobaczcie, co działo się w show!
  • Przed nami wielki finał programu Twoja twarz brzmi znajomo. Kto wygra program? Kto zdaniem jury i uczestników był najlepszy w tej edycji? Dowiemy się już dziś wieczorem.
  • Twoja twarz brzmi znajomo finał już jutro! Kto tym razem wygra muzyczny show dla celebrytów? W finale wystąpi tylko 4 uczestników. Ale będą też występy pozostałych gwiazd, tyle że w duetach. Gwiazdy same wybiorą w kogo tym razem się wcielą. Dla wszystkich melomanów twórcy maj...
  • Już niebawem wokalista jednego z najlepiej rozpoznawalnych heavymetalowych zespołów weźmie udział w kongresie biznesowym na Podkarpaciu. Bruce Dickinson, bo o nim mowa, da się poznać jako przedsiębiorca. Przyjedzie do Polski, aby opowiedzieć, jak prowadzić własny biznes podcz...
  • W 8. odcinku programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo, Joanna Moro wcieli się w postać przebojowej i uwodzicielskiej Fergie. Czy uda jej się rozkochać w sobie jurorów i telewidzów? O tym przekonamy się w sobotę 5. listopada w Polsacie!