ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl rozrywka teleshow Twoja twarz brzmi znajomo 2017. Oto uczestnicy [LISTA]

Twoja twarz brzmi znajomo 2017. Oto uczestnicy [LISTA]

02.02.2017, godz. 08:24
Joanna Jabłczyńska zaskoczona plotkami na swój temat
foto:

Już niebawem rusza kolejna edycja programu Twoja twarz brzmi znajomo 2017. Do tej pory na jaw wyszło kilka nazwisk uczestników. Jest już jednak pełna lista gwiazd, które wcielą się w legendy polskiej i zagranicznej muzyki rozrywkowej. Kogo w niecodziennych rolach zobaczymy tym razem?

Twoja twarz brzmi znajomo to jeden z wielkich hitów Polsatu. Nic dziwnego, że kolejna edycja show znalazła się w wiosennej ramówce stacji. Do tej pory zdradzono udział kilku gwiazd. W końcu stacja opublikowała oficjalną listę uczestników. Kto wystąpi w programie?

Joanna Jabłczyńska - aktorka, radczyni prawna i do tego była solistka zespołu Fasolki! To nie jej pierwszy program rozrywkowy w Polsacie. Jakiś czas temu wzięła udział w Tańcu z gwiazdami. Wydaje się być więc idealną uczestniczką programu, w którym trzeba popisać się grą aktorską, umiejętnościami wokalnymi oraz umiejętnością opanowania choreografii.

Krzysztof Kwiatkowski - aktor teatralny i telewizyjny. W telewizji zadebiutował rolą recepcjonisty Artura Górskiego w serialu „Hotel 52”. Jest cenionym młodym aktorem. Wystąpił w licznych produkcjach. Teraz czas na muzyczne show Polsatu. Jak poradzi sobie w nowej roli? Zobaczymy już niebawem.

Monika Borzym - faworytka w dziedzinie śpiewu. Jest wokalistką jazzowo-soulową po szkole muzycznej w klasie fortepianu. Studiowała w USA pod okiem najlepszych muzyków jazzowych. Wydała 3 płyty, a jej talent wielokrotnie był doceniany na rozmaitych konkursach. Czy poradzi sobie z wcielaniem się w legendarnych muzyków?

Paweł Jasionowski - tego jeszcze nie było! Lider i wokalista disco polowego zespołu Masters, znanego z hitu „Żono moja”, wystąpi w show. Wydał 6 płyt. Uczył się w szkole muzycznej, więc może okazać się wielkim zaskoczeniem tego programu!

Sławomir Zapała - aktor, showman i wokalista - gwiazda rock-polo. Grał w musicalu „West Side Story” na deskach teatru w Chorzowie. Odwiedził również Nowy Jork, gdzie uczył się warsztatu od najlepszych. Po powrocie stworzył postać Sławomira - Polaka, który powrócił z emigracji. Wystąpił w wielu filmach i serialach, m.in. „Hotel 52”, „Świat według Kiepskich” czy „Powiedz TAK!”.

Katarzyna Popowska - kolejna mocna uczestniczka tej edycji. Jest piosenkarką, kompozytorką i autorką tekstów. Najbardziej znana jest z wielkiego przeboju „Przyjdzie taki dzień”. W dzieciństwie uczestniczyła w wielu inicjatywach związanych z aktorstwem. Katarzyna Popowska - piosenkarka, kompozytorka i autorka tekstów, znana z wielkiego przeboju „Przyjdzie taki dzień”. W dzieciństwie udzielała się artystycznie w kółkach teatralnych oraz tańczyła w domach kultury.

Zofia Nowakowska - aktorka i wokalistka Teatru Muzycznego Roma. Jako dziecko startowała w konkursach wokalnych. Stworzyła też zespół rockowy Dylemat, który grał głównie covery, a później dołączyła do grupy Piotra Rubika, z którym zarejestrowała singiel „To cała prawda”. Występowała na deskach Studio Buffo zagrała Julię w „Romeo i Julia”, potem otrzymała rolę Anki w musicalu „Metro”. Ostatnio związana z postacią Sophie w kultowym musicalu „Mamma Mia!”.

Jakub Świderski - aktor, znany z roli fryzjera Tomka Stępińskiego, zwanego „Stemplem”, w serialu „Przyjaciółki”. Zbierał doświadczenie w różnych produkcjach telewizyjnych i filmowych. Zagrał m.in. u Andrzeja Wajdy w filmie „Wałęsa. Człowiek z nadziei”. Od studiów interesuje się wokalistyką i wokologią, czyli wszystkim co jest związane ze śpiewaniem i - jak sam to opisuje - robieniem ze swoim głosem najrozmaitszych wygibasów. Już niedługo przekonamy się co potrafi!

Kto wygra? Program poprowadzą Piotr Gąsowski i Maciej Dowbor, a uczestników oceniać będzie jury w składzie: Katarzyna Skrzynecka, Paweł Królikowski, Małgorzata Walewska oraz zwycięzca poprzedniej edycji Bartłomiej Kasprzykowski.

Zobacz: Taniec z Gwiazdami 2017: uczestnicy. Jest już oficjalna lista

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: