ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl rozrywka teleshow Twoja twarz brzmi znajomo. Dziś wielki finał

Twoja twarz brzmi znajomo. Dziś wielki finał

19.11.2016, godz. 14:42
Twoja twarz brzmi znajomo
foto: Facebook

Przed nami wielki finał programu Twoja twarz brzmi znajomo. Kto wygra program? Kto zdaniem jury i uczestników był najlepszy w tej edycji? Dowiemy się już dziś wieczorem.

Przed nami wielki finał programu Twoja twarz brzmi znajomo. Już dziś, 19 listopada o 22.15, dowiemy się kto wygrał kolejną edycję muzycznego show. Olga Szomańska, Maria Tyszkiewicz, Kamil Bijoś, Michał Rudaś mogą wygrać program. Wystąpią na scenie razem jako zespół Backstreet Boys w piosence Everybody. Z cała pewnością rozgrzeją jury i publiczność!

Jak ich występy ocenią jurorzy: Małgorzata Walewska, Paweł Królikowski, Katarzyna Skrzynecka i Bartłomiej Kasprzykowski? Przypominamy, że w szóstej edycji Twoja twarz brzmi znajomo udział wzięli: Olga Szomańska, Maria Tyszkiewicz, Michał Rudaś, Kamil Bijoś, Joanna Moro, Radosław Pazura, Olga Borys, Mateusz Banasiuk. Jak wiadomo w każdym odcinku był jeden zwycięzca, który przeznaczał otrzymany czek w wysokości 10 tysięcy złotych na wybrany cel charytatywny. Ale główny wygrany może być tylko jeden...

Zobacz: Weronika Książkiewicz szuka miłości

Źródło: Adrian Nychnerewicz
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: