ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl rozrywka teleshow Twoja Twarz Brzmi Znajomo - kto odpadł z pierwszego odcinka?

Twoja Twarz Brzmi Znajomo - kto odpadł z pierwszego odcinka?

04.09.2016, godz. 19:29

Wczoraj mogliśmy obejrzeć pierwszy odcinek najnoweszej edycji programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo.  8 uczestników po raz pierwszy zaprezentowało się jako znani wykonawcy. Kto okazał się najlepszy? Kto nie zachwycił jurorów? Sprawdź!

Wierni fani programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo mogli wreszcie obejrzeć pierwszy odcinek nowej serii. Jak zwykle, program trzymał poziom. Cała ósemka poradziła sobie znakomicie. Jurorzy mieli kilka zastrzeżeń, ale trudno było wybrać najgorszego z uczestników. Co do zwycięzcy nie było wątpliwości. Olga Szomańska wcieliła się w Tinę Turner i zdobyła największą ilość punków. Wygrała też czek, który przekazała potrzebującemu chłopcu.

Najgorzej poradził sobie Mateusz Banasiuk, który przebrał się za jednego z członków Bee Gees. Wystąpił jako pierwszy, może stąd tylko 11 punktów. Zaraz za nim była Joanna Moro. Aktorka jednak o wiele bardziej podobała się jurorom programu. Ostatecznie nikt nie odpadł z show. Za tydzień obejrzymy więc ponownie 8 uczestników w zwariowanych kostiumach!

Zobacz: Rolnik szuka żony 3, odcinek 1. RELACJA na ŻYWO na Se.pl

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: