ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl rozrywka teleshow Twoja twarz brzmi znajomo: Maria Tyszkiewicz wygrała szóstą edycję show!

Twoja twarz brzmi znajomo: Maria Tyszkiewicz wygrała szóstą edycję show!

20.11.2016, godz. 09:15
Maria Tyszkiewicz
foto: Facebook

Maria Tyszkiewicz zwyciężczynią Twoja twarz brzmi znajomo 6! Gwiazda nie była typowana na zwycięzcę, zatem jej wygrana jest sporym zaskoczeniem. Zobaczcie, co działo się w show!

Za nami finał szóstej edycji programu Twoja twarz brzmi znajomo. Jak typowano wcześniej program mogła wygrać Olga Szomańska, która prowadziła w rankingu punktów. Tyszkiewicz olśniła jury i publiczność wykonaniem piosenki "Diamonds" Rihanny. Maria miała na sobie piękną, długą, błyszczącą suknię, uszytą z 12 metrów bieżących jedwabnego atłasu! Ale to nie tylko wygląd zachwycił jury. Kasia Skrzynecka twierdziła, że aktorka Teatru Buffo zaśpiewała lepiej niż Rihanna.

Maria Tyszkiewicz wygraną przekazała Ewie Grabarczyk z Fundacji "Dum Spiro, Spero".

Olga Szomańska w finale postawiła na męskie wcielenie i to podwójne: została jednocześnie Pharrellem Williamsem i Robinem Thicke w piosence „Blurred Lines". Na scenie towarzyszły jej seksowne tancerki. Niestety to nie wystarczyło i Olga otrzymała Srebrną Twoją Twarz, czyli zajęła drugie miejsce w finale programu.

Trzecie miejsce zajął Kamil Bijoś, który wybrał niezwykle trudny utwór: „The Show Must Go On" Freddiego Mercury'ego. Podobno daty rozpoczęcia i zakończenia programu Twoja twarz brzmi znajomo stworzyły z rocznicą śmierci oraz urodzinami Mercury'ego swoistą klamrę kompozycyjną. – Program zaczął się 3 września, dwa dni przed urodzinami Freddiego, a kończy się na pięć dni przed kolejną rocznicą jego śmierci – mówił wokalista w rozmowie z prowadzącym Maciejem Dowborem.

Michał Rudaś, w roli Andrzeja Zauchy z kultową piosenką "Byłaś serca biciem" zajął czwarte miejsce. W finale zobaczyliśmy także duety: Joannę Moro i Mateusza Banasiuka w piosence Olivii Newton-John i Johna Travolty „Summer Nights" oraz Olgę Borys i Radka Pazurę w „I Got You Babe" Sonny'ego i Cher. Jak widzieliśmy w zapowiedziach odcinka, wszyscy finaliści wykonali razem piosenkę "Everybody" zespoły Backstreet Boys.

Zobacz: Renata Kaczoruk zyskała na Azja Express?

Więcej rozrywki
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: