ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl rozrywka teleshow Twoja twarz brzmi znajomo - przeciek z finału!

Twoja twarz brzmi znajomo - przeciek z finału!

18.11.2016, godz. 08:36
Twoja twarz brzmi znajomo, Back Street Boys
foto: Materiały prasowe

Twoja twarz brzmi znajomo finał już jutro! Kto tym razem wygra muzyczny show dla celebrytów? W finale wystąpi tylko 4 uczestników. Ale będą też występy pozostałych gwiazd, tyle że w duetach. Gwiazdy same wybiorą w kogo tym razem się wcielą. Dla wszystkich melomanów twórcy mają niespodziankę! W programie gościnnie wystąpi zespół BackStreet Boys!

Gwiazdy, które znalazły się w finale, tym razem mogły same wybrać w jakich wykonawców wcielą się w ostatnim odcinku show. Czy wybiorą swoich idoli i dzięki temu wypadną jeszcze lepiej niż zwykle? A może wręcz przeciwnie – wybiorą tak trudne piosenki, że ich wykonanie przysporzy im problemów?
Nazwiska artystów, w których wcielą się finaliści, są utrzymywane w ścisłej tajemnicy. Podobnie jest z pozostałymi uczestnikami, którzy w finale zaprezentują się w zaskakujących duetach – szczegóły ich występów poznamy dopiero podczas emisji odcinka. Jak na razie wiadomo jedynie tyle, że Joanna Moro zaśpiewa z Mateuszem Banasiukiem, a Olga Borys z Radosławem Pazurą.

Gwiazdą odcinka będzie słynny amerykański boysband Backstreet Boys. Kevin, Nick, A.J. i Brian zadbają o widowiskowe show, podczas którego na scenie zaroi się od zombie i kościotrupów! Zaśpiewają bowiem swój hit „Everybody (Backstreet’s Back)”. Pamiętacie ten teledysk?

Przypomnijmy, że w finale show znaleźli się: Olga Szomańska, Kamil Bijoś, Maria Tyszkiewicz i Michał Rudaś. Zwycięzca otrzyma Złotą Twarz oraz 100 tys. złotych, które będzie mógł przeznaczyć na wybrany cel charytatywny. Finał „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” na antenie Polsatu już w sobotę 19 listopada o godz. 22:15.

Będziecie oglądać?

Zobacz: Twoja Twarz Brzmi Znajomo, półfinał. Michał Rudaś jako James Arthur!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: