ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
www.se.pl - Wiadomości, Polityka, Sport.pl rozrywka teleshow The Voice of Poland 2016 - pierwszy spot promujący nową edycję [WIDEO]

The Voice of Poland 2016 - pierwszy spot promujący nową edycję [WIDEO]

05.08.2016, godz. 17:06
The Voice of Poland
foto: The Voice of Poland

The Voice of Poland 2016! Już jesienią startuje nowa edycja programu. Na Instagramie i Facebooku pierwszy zwiastun muzycznego show. Mamy też zdjęcia z planu nowego spotu promującego The Voice of Poland.

Wszyscy, którzy tęsknili za The Voice of Poland mają powód do radości. Już we wrześniu na antenie TVP 2 znów pojawi się muzyczne show. Tym razem miejsce Edyty Górniak zajmie Natalia Kukulska. To właśnie ona będzie nową jurorką i trenerką w programie. Oprócz piosenkarki uczestników oceniać i uczyć śpiewu będą Maria Sadowska, Andrzej Piaseczny, oraz Tomson i Baron z zespołu Afromental.

Na Instagramie programu możemy zobaczyć zdjęcie z planu do nowego spotu programu. Siódma edycja show, będzie utrzymana w konwencji lotu w kosmos. Jurorzy mają na sobie mundury gwiezdnych żołnierzy. Stoją na piasku imitującym powierzchnę Księżyca, a w tle widać bezkres wszechświata. Na początku sierpnia na oficjalnej stronie programu na Facebooku pojawił się również kosmiczny zwiastun. Spot reklamujący The Voice of Poland 2016 znajdziecie na końcu tego artykułu.

It has begun! The Voice Of Poland, season 7! #thevoice #thevoiceofpoland #intergalactic #interstellar #startrek #starwars #baron #afromental

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Aleksander Milwiw-Baron (@alekbaron) 25 Lip, 2016 o 8:38 PDT

#AndrzejPiaseczny w gwiezdnym pyle #VoiceofPoland #nowysezon #spot #wposzukiwaniugwiazd

Film zamieszczony przez użytkownika The Voice of Poland (@voiceofpoland) 25 Lip, 2016 o 6:11 PDT

Premiera nowego klipu już 05.08.2016. Nowa edycaj pojawi się w telewizji we wrześniu.

Zobacz: Ślub od pierwszego wejrzenia - nowy program TVN! Uczestnicy będą się żenić... w ciemno!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: