ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl rozrywka teleshow The Voice of Poland 7. Zapis RELACJI NA ŻYWO z programu. Były wzruszenia i łzy

The Voice of Poland 7. Zapis RELACJI NA ŻYWO z programu. Były wzruszenia i łzy

10.09.2016, godz. 22:06
The Voice of Poland
The Voice of Poland foto:

Przed nami kolejne emocje w programie The Voice of Poland! To już 7. edycja rozśpiewanego show. Kto tym razem przejdzie w przesłuchania w ciemno i zachwyci trenerów: Marysię Sadowską, Natalię Kukulską, Andrzeja Piasecznego oraz Tomsona i Barona z Afromental? Okaże się już o 20.00! Relacja z programu oczywiście na SE.pl.

The Voice of Poland od pierwszej edycji zachwyca Polaków. Dlaczego? Bo w tym programie liczy się tylko głos. Jurorzy nie kierują się wyglądem uczestników przy ich wyborze, ale oceniają talent. Czasem do końca nie wiedzą kogo wybrali. Tak było ostatnio, gdy jeden z uczestników był schowany za kotarą, a trenerzy zastanawiali się, czy to chłopak, czy dziewczyna. Tym razem będzie podobnie? Przed nami kolejne przesłuchania w ciemno. Z pewnością nie zabraknie emocji, popłyną łzy wzruszenia i wybuchnie śmiech! To wszystko i jeszcze więcej w The Voice of Poland o 20.00. Zapraszamy na relację na SE.pl.

RELACJA NA ŻYWO. Najnowsze informacje na górze. Odśwież F5, żeby je zobaczyć.

21.55 A teraz Ania Karwan. Czym zaskoczy Ania? Baron i Tomson oraz Natalia już odwrócenie! A Ania, o mało co nie zapomniała, że musi spiewać, gdy zobaczyła odwrócone fotele. Piasek i Marysia też chcą Anię!Wszyscy trenerzy wstali! Piasek zna Anię, razem śpiewali na płycie piosenkę "Oj maluśki". Natalia: - Cholera jasna, stanę na rzęsach...Dlaczego takie głosy nie są najbardziej znane. Natalia podchodzi do Ani i panie razem śpiewają. Niemożliwe! Marysia sadza Anię na fotelu: - To Twoje miejsce w kolejnych edycjach. Ania wybiera Natalię.

21.48 Piotrek to miłośnik futbolu amerykańskiego i rapu. Czy ktoś wyczuje w Piotrze potencjał? Nie udało się. Piotrek odpada.

21.40 Następny uczestnik to Kasia Góras. Kasia czuje adrenalinę, ale nie boi się, odważnie wchodzi na scenę. Marysia i Natalia odwróciły się! Wiadomo, kobieca siła! Trenerzy są zachwyceni! Proszę Kasię o bis. Którą z dziewczyn wybierze Kasia? Kasia wybiera Marysię.

21.30 Kolejny uczestnik to Filip Lato. Baron z Tomsonem oraz Piasek i Marysia odwrócili się niemal od razu! - Festiwalowy teatr, te podnoszenia ręki nie podobały mi się - mówi Piasek. Ale Filip wybiera chłopaków z Afromental.

21.25 Czas na Beatę Romanowską. Udało się! Marysia i Piasek odwrócili się w niemal ostatniej chwili. Marysia: - Czułam się, jakbyś zabrała mnie na górę i pokazała piękny widok. Piasek: - Jesteś nietuzinkowa - mówi. - Uwiodłaś mnie opowieścią muzyczną i barwą głosu - dodaje. A co na to Beata? Beata wybiera Marysię!

21.15 Łukasz Bąkowski przed nami. Chłopak chce się pokazać ludziom i ma nadzieję, że komuś się spodoba. Zobaczymy. Jest! Cztery fotele odwrócone, brawo! No i zaczyna się sprzeczka o chłopaka, bo każdy trener ma ochotę mieć Łukasza w grupie. Co na to Łukasz? Łukasz zasili drużynę Tomsona i Barona.

21.10 Jako pierwszy po przerwie wystąpi Klaudia Grubska. To 19-latka, która marzy o karierze. Czy trema jej nie opanuje? Na razie nikt się nie odwraca. Marysia: - Zmanierowane strasznie. Klaudia musi pożegnać się z wizją siebie w show.

20.55 CZAS NA PRZERWĘ

20.45 Ewa Novel to wybuchowa mieszanka, ma egzotyczną urodę. Jej tata pochodził z Mozambiku, a mama jest Polką. Ewa jest tancerką. Co to będzie? Ewa przejdzie? No i proszę, trzy fotele odwróciły się niemal jednocześnie. Walka o uczestniczkę rozegra się między Marią, Natalią i chłopakami z Afromental. Ewa będzie w grupie Tomsona i Barona.

20.40 Kolej na Krzysztofa Grześkiewicza. Jest! W ostatniej chwili odwrócił się fotel Andrzeja. Piasek:- Dobra, stało się. Chciałbym żebyśmy przed drugim etapem doszli do tego, dlaczego jesteśmy w tym programie - żartuje trener. Krzysztof trafia do Andrzeja.

20.37 A teraz Patrycja Malinowska. Dziewczyna mówi, że przyszła do show, by zrobić karierę, jest na to gotowa. Wybrała polską piosenkę Varius Manx. Czy podbije serca trenerów? Ojej! Nikt się nie odwrócił. Szkoda.

20.30 Paweł Jarzynka teraz na scenie. Bliscy wspierają Pawła. Czy to sprawi, że chłopak przejdzie przesłuchania w ciemno? Jest! Piasek się odwrócił, czyli Paweł zasili drużynę Andrzeja. Piasek: - Chcesz pokazać wszystko, a ja chcę cię nauczyć spokoju. Witaj w moim zespole.

20.27 Mateusz Frankowski przed nami. Mateusz dobrze zaczął, wybór piosenki podoba się chłopakom z Afromental. Niestety! Nikt się nie odwrócił!

20.18 Czas na Monikę Kitel, która pracuje w schronisku dla zwierząt. Moniak gra na fortepianie. Brawo! Trzy fotele odwrócone. Marysia: - Czuć dojrzałość w twoim głosie. Piasek chce mówić, ale Marysia mu przerywa. - Proszę tej pani wyłączyć mikrofon - apeluje. Kogo wybierze uczestniczka? Monika trafia do...Marysi!

20.12 Pierwszy uczestnik to Patryk Krajewski, za którego kciuki trzyma cała rodzina. Czy jego wykonanie piosenki "Like I'm Gonna Lose You" przypadnie do gustu trenerom? Udało się! Odwrócili się wszyscy! Marysia przyznała, że na początku trochę się obawiała o Patryka, ale z biegiem czasu obawy minęły. Baron: - Końcówka była wybitna. Natalia: - Piękne wibrato. Patryk wybiera Natalię!

20.00 Za chwilę zaczynamy muzyczne show!

Zobacz: The Voice of Poland 7, odcinek 2. Występ Ani Karwan sensacją odcinka

Źródło: Paulina Koziejowska
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: