ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl rozrywka teleshow The Voice of Poland 7, odc. 11 i 12. Zapis relacji na żywo na SE.pl

The Voice of Poland 7, odc. 11 i 12. Zapis relacji na żywo na SE.pl

08.10.2016, godz. 22:14
The Voice of Poland
The Voice of Poland foto: AKPA

Za nami kolejne odcinki programu The Voice of Poland 7. W sobotę o godz. 20.05 zobaczyliśmy pierwsze bitwy. Śledźcie naszą relację na żywo z 11 i 12 odcinka The Voice of Poland!

W sobotę o godz. 20.05 zobaczyliśmy pierwsze starcia uczestników programu The Voice of Poland 7. Po bitwach w każdej z drużyn z 13 osób pozostaną zaledwie 4. Zapowiadają się więc wielkie emocje!

Bądźcie z nami i śledźcie relację na żywo tylko na SE.pl.

22:15 Maja ociera łzy z oczu, a Baron oklaskuje duet na stojąco! - Ciężko wybrać taki duet, żeby tak śpiewał razem, Olga masz świetny głos ale jestem od samego początku za Samim - mówi Tomson. - Muszę powiedzieć, że udźwignęłaś to dziewczyno! - dodaje Natalia - Ja słuchałam dzisiaj wyłącznie Olgi, ta jej magia absolutnie mnie dziś ujęł. Dla mnie Olga zwyciężyła ten pojedynek, mimo tego, że Sami jest faworytem i to był dzisiaj nalepszy wykon - dodaje Marysia. - Może nie było widać uśmiechu na mojej twarzy, ale gdyby ta podłoga mogłaby się się uśmiechać, to dziś byś się do Ciebie uśmiechnęła. Olga to świetny występ! Jedna jaskółka wiosny nie czyni, a Ty dałeś nam dziś drugą Sami, wybieram Ciebie!- mówi Piasek. Marysia od razu ukradła Olgę!

21:58 W grupie Andrzeja Piasecznego czas na kolejny duet. Będą to Sami Harb i Olga Przybysz, zaśpiewają Endless Love - Lionela Richiego i Diany Ross. - Chciałabym zaśpiewać to delikatnie, bo wiem, że w tym tkwi moja siła - mówi podczas treningu Ola. - Tworzymy razem miłosny i romantyczny duet, chciałbym zaśpiewać tę piosenkę patrząc Oli prosto w oczy - dodaje Sami.

21:55 - Jesteście mocniejsze niż kawa. Monika z ciebie wyszedł taki lew na tej scenie good damn it dziewczyno! - mówi Baron - Mimo tego było bardzo nie równo, Patrycja było słychać Twój głos, ale nie było Ciebie - dodaje Tomson. - Przekrzykiwałyście się, szłyście w las obydwie, nie podobało mi się, Patrycja musisz popracować nad wibratem, a Monika u Ciebie pojawiały się błędy w dykcji - mówi Natalia. - Powiem krótko oj oj oj to taka ładna piosenka, a tak ją zepsułyście - dodaje Piasek. - Mi się podoba to, że szukałyście siebie w tej piosence i wykonałyście ją swoimi sercami to jest in plus. Cenię świeżość Patrycji, ale dzisiejsza Monika mnie zaskoczyła. Wybieram Monikę! - mówi Marysia.

21:43 To już ostatnie duety dzisiejszego wieczoru. W grupie Marysi wystąpią Patrycja Koszewska i Monika Kitel zaśpiewają W Głowie - Ani Dąbrowskiej - Mam problem z wiarą w siebie, a Monika bardzo mi pomaga w interpretacji tej piosenki i wspiera mnie - mówi podczas prób Patrycja - Na pewno boję się przeciwnika to jest bitwa! - mówi Monika - To pojedynek doświadczenia z nowością - dodaje Marysia.

21:40 - Gdybym miał się czepiać Ewa trochę śpieszyła, Sybilla trochę się rozstroiła, Ola ze swoim altem była najbardzie równa - mówi Piasek - Ola nie zrobiłaś skoku na kasę, masz świetny alt, Sybilla w drugiej zwrotce odpłynęłaś i wróciłaś w końcówce w świetnymi tonami, Ewa brakowało mi feelingu - dodaje Marysia. - Ewa, trochę mi nie pasowała twoja interpretacja, Sybilla tak jak Marysia wróciłaś dopiero w końcówce. Ja kocham alty Ola, ty nawet nie musiałaś się bronić, masz świetny głos - dodaje Natalia. - Robimy to po męsku, zostaje z nami Sybilla - mówi Tomson. Natalia od razu ukradła Olę zanim ktotkolwiek zdążyłby ją ubiec!

21:30 Baron i Tomson również decydują się na trio wybierają Olę Leśniewicz, Ewę Novel i Sybillę Sobczyk zaśpiewają Cool Me Down - Margaret - Podczas próby dziewczyny dały z siebie wszystko, każda walczy o siebie i pokazuje swoje walory! - Mam wrażenie, że któraś z nich pokazuje siebie trochę na siłę i to mnie gasi - mówi podczas treningów Ola.

21:24 - Zaśpiewanie refrenu w oktawie nie jest łatwe, częściowo wam wyszło, a częściowo nie. Wybrałbym Karolinę mówi Tomson - Mi się nie podoboało, było miejscami bardzo nieczysto, napisałem sobie tutaj oj oj oj - mówi Piasek - Nie będę zbyt miła, macie fajne barwy ale wydaje mi się, że odśpiewaliście ten numer, Piotrek prawie nic nie zrozumiałam z tego co zaśpiewałeś. Wybrałabym Piotrka, bo można jeszcze coś z tym zrobić, ale nie ma żadnej poprawy od blindów - dodaje Marysia. - Piotr intonacyjnie zaśpiewałeś lepiej niż na próbach, natomiast Karolina emocje wzięły górę. Muszę sobię was wyobrazić w dalszej cześci programu i co wam mogę zaproponować, wybieram Karolinę, bo z nią mogę jeszczę popracować - mówi Natalia. Czy ktoś ukradnie Piotrka? Niestety, nie udało się, niestety żaden z trenerów nie decyduje się na Piotrka.

21:15 Natalia wybiera swój drugi duet. Będzie to Piotr Kościuszko i Karolina Gefert zaśpiewają piosenkę Karmelove - Marceliny i Piotra Roguckiego -  Najbardziej się boję w tym występie, że się wzruszę, muszę opanować emocje - mówi Karolina. - W pojedynku piękna i bestia wygra oczywiście bestia, piękna musi jechać niestety do domu - dodaje Piotr.

21:10 - Pewne dźwięki nie były precyzyjne zwłaszcza w tych górach, najbardziej precyzyjny był dzisiaj Mateusz! - mówi Natalia - Ja bym się zdecydował na Mateusza! - mówi Baron. - Uczciwie mówiąc, nie potrafiłbym zadecydować, wskazanie na chybił trafił, bo to było bardzo równe Zuzanna - mówi Piasek. - Taneczne układy wymyślili sobie sami, jestem z was dumna, Zuzia super zwrotki, poległaś na dźwiękach, które nie były przygotowane, Sonia nareszcie zobaczyłam Ciebie jak się ruszasz, masz fantastyczny ostry głos, ale masz kłopot z feelingiem i jest trochę za ciężko, otworzyłaś się i jest postęp! Mateusz miałeś trudne zadanie, bo to była babska piosenka, chwilami Cię w tej piosence nie było, bo były dziewczyny i ich głosy. W życiu zawsze staję po stronie kobiet, ale dziś wybieram Mateusza! - mówi Marysia. Nestety, nikt nie ukradł dziewczyn, Natalia prawie się zdecydowała.

21:00 Marysia Sadowska wybiera spośród swoich uczniów trio! Lush Life - Zary Larsson zaśpiewają Sonia Stochmiałek, Zuzanna Kotecka, Mateusz Guzowski. - To kobieca piosenka ale postaram się jakoś w niej odnaleźć - mówi Mateusz. - Próba poszła kiepsko. ale dam z siebie wszystko! - dodaje Sonia. - Ja lubię walczyć i często to robię! - dodaje Zuzanna.

20:50 - Oryginalne wykonanie tej piosenki ma w sobie pewną nonszalancję, zaśpiewałyście to dla mnie zbyt serio. Agata już raz Ci zadawałem to pytanie, ale jestem przekorny postawiłbym na Maję! - mówi Andrzej Piaseczny. - Agata, masz fantastyczny wokal, zbyt ostry na górach, operujesz podobnym rejestrem i chciałabym zobaczyć coś nowego, a Maja dziś pokazała mi nową siebie - mówi Marysia. - Te zwrotki pokazały mi jak dajecie sobie radę z własną interpretacją i jak ugryzłyście ten tekst - wybrałabym Agatę - dodaje Natalia. - Chłopaki proszą o wyłączenie mikrofonów. - To bardzo trudna decyzja i dla mnie, i Barona - mówi Tomson. - Wierzymy, że ten program czegoś uczy, więcej progesu zaserowała nam dzisiaj Maja Wojtaszek, dlatego zabieramy ją! - dodaje Baron. Andrzej Piaseczny ukradł na swoich rękach Agatę po raz drugi!

20:43 Baron i Tomson wybierają swój pierwszy duet. To Agata Buczkowska i Maja Wojtaszek, zaśpiewają W 5 smakach - Moniki Brodki. - Na próbie było dość nieciekawie, nie wiedziałem kiedy wejść, nie znałam tej piosenki - mówi Agata - Po to tu przyszłam, żeby walczyć, a nie poddać się na starcie! - mówi Maja.

20:36 - Można najpiękniej na świecie przekazać emocje, wy to zrobiliście! Jeśli miałbym wybrać to wybrałbym Patryka - mówi Andrzej Piaseczny. - Patryk wykonał dobrą pracę, ma coś w głosie coś niepowtarzalnego, a Edyta jak przestała się stresować, wtedy wychodziła ta rasowość - mówi Thomson, - Wydaje mi się, że ten numer był skrojony pod Patryka, a Edyta miała trudniej, falsety były niedociągnięte - wybrałabym Edytę - dodaje Marysia. - Dziękuję wam, że staliście się całością, nie było przeciągania linii i zaśpiewaliście dojrzale, nie naśladowaliście nikogo tylko byliście sobą. Moja decyzja to Patryk! - mówi Natalia Kukulska. Czy ktoś ukradnie Edytę? Tak, to Marysia i chłopaki! Edyta wybiera chłopaków!

20:33 To będzie trudny wybór dla Natalii, oboje spiewają przerażająco dobrze!

20:28 Natalia Kukulska dzieli swoich uczniów na grupy. Pierwszy duet to Patryk Wasilewski i Edyta Cymer, zaśpiewają utwór Rihanny - Stay. - Dla mnie ta intonacja jest trochę za niska, a znów dla Patryka za wysoka. Chcę, żeby Patryk potraktował mnie poważnie jak swoją prawdziwą rywalkę - mówi podczas prób Edyta.

20:24 - Ja wybrałabym Filipa - mówi Marysia Sadowska, - Filipa głos znakomicie znam, natomiast Pawła dopiero poznaje intonacyjnie. Paweł na początku słabo, a póżniej nadrobił - dodaje Natalia Kukulska - Ja bym chciał więcej dowiedzieć się o waszych głosach, a nie jak ruszacie się na scenie - dodaje Tomson. - To nie jest łatwa decyzja. Paweł się otworzył podczas tej piosenki, Filipa dzisiaj zjadły nerwy, a sztuka to wychodzić z takich sytuacji. To jest bardzo trudna decyzja, dodatkowe punkty należą się Filipowi, ponieważ jest u nas drugi raz, wybieram Filipa - mówi Andrzej Piaseczny. Niestety, żaden z trenerów nie zdecydował się na kradzież Pawła do swojej drużyny.

20:16 Chłopaki podczas prób mieli bardzo dużo pracy. Filip bardzo się stresuje występem. - Mamy problem z poruszaniem się na scenie - dodaje Paweł.

20:14 Andrzej Piaseczny dzieli swoją grupę na duety. Zaśpiewają w parach: Filip Rychcik i Paweł Jarzynka piosenkę "Tresure" - Bruno Marsa.

20:11 Każdy z trenerów przez trzy tygodnie może ukraść uczestnika, który przegra pojedynek!

20:05 Odcinek rozpoczął się występem Andrzeja Piasecznego i Marysi Sadowskiej, zaśpiewali razem piosenkę Kayah - Santana.

20:00 Rozpoczynamy relację na żywo. Bądźcie z nami i zobaczcie, kto dziś zaśpiewa najlepiej!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: