ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl rozrywka teleshow The Voice of Poland 7, odc. 14, nokaut. Znamy finałowe składy drużyn!

The Voice of Poland 7, odc. 14, nokaut. Znamy finałowe składy drużyn!

29.10.2016, godz. 22:23
The Voice of Poland, Tomasz Kamel
foto: EAST NEWS

Za nami The Voice of Poland 7 odc. 14, nokaut. Po dzisiejszej rywalizacji w każdej z drużyn pozostały tylko po 4 osoby. Sprawdźcie, kto trafił do występów na żywo w The Voice of Poland!

The Voice of Poland 7 odc. 14, nokaut za nami. 28 uczestników zaprezentowało się w rozmaitych utworach. Trzeba przyznać, że nie było słabych wykonań! Wielu jurorów miało problem z tym, komu podziękować za dotychczasową współpracę. Na czerwonych krzesłach były jednak tylko 4 miejsca, a uczestników w każdej z drużyn aż 7. Po 3 osoby z każdej druzyny musiały więc odpaść z programu.

W występach na żywo pojawią się następujące osoby. W drużynie Marii Sadowskiej znaleźli się: Ewelina Przybyła, Kasia Góras, Aga Damrych i Mateusz Guzowski. W drużynie Tomsona i Barona znajdują się: Marcelina Mróz, Weronika Curyło, Filip Lato i Tomasz Trzeszczyński. W drużynie Natalii  z kolei znaleźli się: Anna Karwan, Olga Barej, Patryk Wasilewski i Damian Rybicki. A u Andrzeja Piasecznego: Łukasz Bąkowski, Mateusz Grędziński, Ania Waszkiewicz i Sami Harb.

Za tydzień występy na żywo!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: