ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl rozrywka teleshow The Voice of Poland 7 odc. 7 i 8 w relacji NA ŻYWO na SE.pl

The Voice of Poland 7 odc. 7 i 8 w relacji NA ŻYWO na SE.pl

24.09.2016, godz. 19:21
The Voice of Poland
foto: Facebook/oficjalny profil The Voice of Poland

The Voice of Poland 7 odcinek 7 i 8 - co wydarzy się w odcinku wyemitowanym w sobotę 24.09.2016? Już z pierwszych zapowiedzi wiemy, że jurorów oczaruje fenomenalna Beata Spychalska, która wykona utwór Adele "When We Were Young". Co jeszcze wydarzy się w 7 i 8 odcinku The Voice of Poland? Relacja na żywo i online na SE.pl

The Voice of Poland odcinek 7 i 8 jak zawsze przyniosą ze sobą wiele emocji. Będą romantyczne ballady, ale i ostre rockowe brzmienia. Uczestnicy tzw. przesłuchań w ciemno robią bowiem wszystko, by zaskoczyć trenerów, zapaść im w pamięć no i przede wszystkim - tak zaintrygować, by ci odwrócili swoje fotele w trakcie występu. Na przesłuchaniach w ciemno w The Voice of Poland pojawi się m.in. chłopak, który przed laty zdobył pierwsze miejsce w programie "Od przedszkola do Opola". Nie zabraknie też drobnych uszczypliwości i złośliwych komentarzy ze strony jury. Kiedy Andrzej Piaseczny do jednej z uczestniczek powie: „przyjdź do taty!”, Tomson i Baron zabawnie podsumują: „Ale najpierw melanżyk z kuzynami!”.

Przypomnijmy, że jurorzy mają już za sobą pierwsze wybory. Jak wyglądają składy drużyn w 7 edycji The Voice of Poland? Drużyna Marysi Sadowskiej to: Mateusz Guzowski, Weronika Curyło, Monika Kitel, Beata Romanowska, Katarzyna Góras, Ewelina Przybyła, Artur Bomert. Drużyna Natalii Kukulskiej to: Karolina Gefert, Aga Damrych, Damian Rybicki, Patryk Krajewski, Ania Karwan, Magdalena Żaczek, Paulina Stefanowska, Kuba Adamus. Drużyna Andrzeja Piaseckiego to: Sami Harb, Olga Przybysz, Ania Waszkiewicz, Paweł Jarzynka, Krzysztof Grześkiewicz, Mateusz Pichal, Michał Stryczniewicz, Mateusz Grędziński, Julia Trautsolt. Drużyna Tomsona i Barona: Sybilla Sobczyk, Agata Buczkowska, Ewelina Bogucka, Eva Novel, Łukasz Bąkowski, Filip Lato, Ola Leśniewicz, Adam Stachowiak.

Relację z 7 i 8 odcinka The Voice of Poland zaczynamy o godzinie 20:05. Bądźcie z nami!

Na dzisiaj to wszystkie występy. Kolejne przesłuchania w ciemno odbędą się za tydzień!

21:52 Na koniec programu prawdziwa petarda, czyli Beata Spychalska. Dziewczyna na co dzień prowadzi gospodarstwo agroturystyczne z mamą. Beata nieco ponad rok temu straciła tatę. Za kulisami swój występ dedykuje właśnie jemu. Dzisiaj usłyszymy piosenkę Adele w wykonaniu Beaty. Bardzo szybko odwracają się fotele Natalii, Tomsona i Barona oraz Marysi. Andrzej Piaseczny trzyma wszystkich w napięciu ale ostatecznie wciska przycisk. "Nie chcę cię porównywać, bo masz zdecydowanie dar" - chwali Sadowska i zachęca uczestniczkę, że pomoże zdecydować się jej na konkretny styl muzyczny. Tomson zauważa, że wokal Beaty jest aż za bardzo podobny do Adele. Dziewczyna na swoją trenerkę wybrała Marysię. "To się nazywa, że dwie blondyny się dogadały" - podsumowuje Tomasz Kammel.

21:49 Wojtek Kiełbasa swoje muzyczne umiejętności szlifuje na... ulicy. Chłopak jest ulicznym grajkiem. Niestety podczas występu w The Voice of Poland coś idzie nie tak... Niestety jego wykonanie nie zgrywa się z muzyką. Chłopak miał pecha i nie przeszedł dalej.

21:42 Rafał Kozok skończył właśnie szkołę aktorską i szuka pracy. W tak zwanym międzyczasie próbuje swoich sił wokalnych w utworze "Procol Harum" na planie The Voice of Poland. Fotele odwracają Andrzej Piaseczny i Marysia Sadowska. Czas więc na bitwę jurorów. "Teraz zrobię tak" - powiedział trener i wyszedł ze swojego fotela, by zasłonić Marysię. Jednak Rafał wygląda na zdecydowanego. Wybiera Marysię.

21:31 Paweł Pochyluk zanim podjął decyzję o tym, że jego powołaniem jest muzyka, spędził rok w seminarium. Ostatecznie porzucił kapłaństwo. Uwielbia musicale. Na scenie śpiewa kawałek "Siłacz" Marcina Rozynka. Niestety jego występ nie przekonał trenerów. "Pasował do tej piosenki jak ulał, ale brak precyzji" - oceniła Natalia. Karolina Dąbrowska na przesłuchanie przyjechała z saksofonem. Na co dzień dziewczyna uczy muzyki w szkole. Dzisiaj usłyszymy ją w piosence "Jak rzecz" Kasi Kowalskiej. Fotele odwracają Marysia Sadowska i Andrzej Piaseczny. Karolina wybiera Andrzeja.

21:22 Zuzia Kotecka jest tegoroczną maturzystką. Po egzaminie zamierza pójść na studia. Udział w programie zmieni jej plany? Być może uda się to dzięki piosence "Powerful" Major Lazer. "Feeling jest" zachwyca się Marysia Sadowska i odwraca fotel. Guzik wściska również Natalia Kukulska. Dziewczyna będzie musiała dokonać wyboru między dwiema wokalistkami. "Świetny feeling. Cały czas czekam tu na kogoś, kto ma świetne poczucie rytmu" - wyznaje Marysia Sadowska i dodaje - "Kiedy zaczynasz śpiewać po prostu wchodzić w muzykę i zapominasz o wszystkim". Dziewczyna wybiera właśnie tę jurorkę.

21:14 Kolejny uczestnik z zamiłowania jest filmowcem. Do tego świetnie śpiewa. Co więcej, Patryk Wasilewski, przed laty wygrał odcinek programu "Od przedszkola do Opola". W The Voice Patryk zaśpiewa utwór "Stitches" Shawna Mendesa. Swój fotel odwracają: Natalia Kukulska, Marysia Sadowska i Andrzej Piaseczny. Uczestnik wybiera Natalię Kukulską.

20:47 Tomasz Trzeszczyński uwielbia wolność. Takie też wybrał życie. Śpiewa w zespole Eternit. Uwielbia podróże autostopem. Jak przyznaje żona i muzyka to całe jego życie. Na scenie śpiewa utwór Genesis "Jesus he knows me". Już po kilku wersach odwracają się pierwsze fotele. Wszyscy trenerzy są zachwyceni. "I na takie momenty czekamy właśnie w tym programie" - krzyczy Tomson. "Ja tak czekałam na taki głos. Twoja skala powalająca. Tak pięknie z niej korzystałeś. Z całym szacunkiem dla Phila Collinsa twoja wersja mnie porwała" - zachwyca się Kukulska. "Nie sądzę, że chciałbyś przyjść do mnie. Ale może ci coś odbije" - wypalił Piasek, na co Tomek od razu znalazł trafną odpowiedź "Często mi odbija". Marysia zapytała uczestnika czego słucha. "To jest wszechstronne podejście do muzyki. Jest to inaczej niż widać to na pierwszy rzut oka" - tłumaczy Tomasz. Uczestnik wybiera drużynę Tomsona i Barona.

20:34 Szymon Kolber na scenie. Niestety nikt się nie odwraca. Podobnie jak w przypadku występu Michała Podgórskiego. "Robienie czegoś na nowo jest bardzo niebezpieczne" - komentuje Kukulska. Na scenie 21-letnia Justyna Gajczak, która od razu na wstępie zaznacza, że oprócz bycia piosenkarką jest młodą mamą. "W trakcie swojego występu chciałabym być dobrze odebrana. Co będzie to będzie mam nadzieję, że będzie dobrze" - podsumowuje dziewczyna. Wokalistka śpiewa kawałek "Nazywam się niebo" Natalii Przybysz. Jej wykonanie skusiło Natalię Kukulską - to ona odwraca fotel. Tuż po niej fotel odwraca Andrzej Piaseczny. W ich ślady idzie Marysia Sadowska. "Justynko masz fajną barwę, i dla tej barwy Natalia nacisnęła przycisk" - tłumaczy Piaseczny. Tomson i Baron również chwalą barwę Justyny. Marysia Sadowska wytyka dziewczynie nieczystości. Justyna ostatecznie wybiera Marysię Sadowską

20:26 Tomek Turek szlifuje umiejętności wokalne w harcerstwie. Chłopak na początku opowiada historię swojego życia. Dowiadujemy się m.in., że Tomek wychowywał się bez taty, bo ten wyjechał na emigrację za pracą. Po tym krótkim wzruszającym przedstawieniu chłopak wychodzi na scenę. Trenerzy nie są pewni, czy na scenie jest chłopak czy dziewczyna. Swój fotel odwraca Andrzej Piaseczny. Marysia Sadowska zwraca uwagę, że podczas występu było trochę nieczysto. Tymczasem Piaseczny szczerze informuje Tomka, że w jego występie było wiele niedociągnięć. "Chcę ci powiedzieć, że to jest trudny program. Wyciągnij z tego wnioski i popracuj trochę ze mną" - zachęca wokalistę trener.

Z takim wsparciem nie mogło być inaczej! @tomek.turek dostaje kredyt i trafia do drużyny Andrzeja! #VoiceofPoland #drużynaAndrzeja

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika The Voice of Poland (@voiceofpoland) 24 Wrz, 2016 o 11:32 PDT

Witamy w programie Calineczkę ! @edytacymer trafia do drużyny Natalii Kukulskiej! #VoiceofPoland #drużynanatalii

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika The Voice of Poland (@voiceofpoland) 24 Wrz, 2016 o 11:25 PDT

20:19 Fotele jurorów znowu się odwracają. Czas na kolejne przesłuchanie. Edyta Cymer ma na koncie m.in. rok śpiewania w chórkach. "Czuję, że śpiewanie to całe moje życie, muszę wykorzystać szansę" - zapowiada dziewczyna. W przesłuchaniu zaprezentuje utwór Jossa Stone'a pt. "Right to be wrong". Fotele odwracają wszyscy. "Nie miałam sumienia się nie odwrócić, bo te bardzo wymagające rzeczy wykonałaś dokładnie w punkt" - ocenia Natalia Kukulska. I to właśnie ją wybiera Edyta.

20:05 W dzisiejszych odcinkach zobaczymy przesłuchania w ciemno na Podkarpaciu. Wśród uczestników znajdują się starzy znajomi. Filip próbował już swoich sił w 2. edycji The Voice. Niestety wtedy nie udało mu się przejść do kolejnego etapu. Jak będzie tym razem? Chłopak w tym odcinku wziął na warsztat utwór "Jutro" zespołu LemON. Udało się! Fotele odwracją wszyscy trenerzy. Okazuje się, że Filipa zna również Andrzej Piaseczny, który kojarzy chłopaka z programu "Szansa na sukces". Kogo wybierze młody wokalista? Filip wybiera Andrzeja Piasecznego!

Dzisiejszy odcinek rozpoczynamy wielkim powrotem do programu! Na scenie @rychcik #VoiceofPoland

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika The Voice of Poland (@voiceofpoland) 24 Wrz, 2016 o 11:13 PDT

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: