ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl rozrywka teleshow The Voice of Poland 7, odc. 9 i 10. Zapis relacji na żywo na SE.pl

The Voice of Poland 7, odc. 9 i 10. Zapis relacji na żywo na SE.pl

01.10.2016, godz. 22:05
The Voice of Poland
The Voice of Poland foto: AKPA

Za nami kolejny odcinek The Voice of Poland 7. Jurorzy poszukiwali ostatnich zawodników do swoich drużyn. Kogo wybrali i o kogo walczyli? Przeczytajcie relację na żywo tylko SE.pl

The Voice of Poland odc. 9 i 10 zobaczymy już dziś o godz. 20.05. Przed nami ostatnie Przesłuchania w Ciemno, jurorzy wybiorą dziś zawodników, którzy dołączą do ich drużyn. Na kogo postawią? O kogo będą walczyć? Przekonacie się już dziś o godz. 20.05

Bądźcie z nami i śledźcie relację na żywo tylko na SE.pl. Relacja z 9 i 10 odcinka The Voice of Poland 7 tylko na SE.pl

22:00 To już koniec wokalnych zmagań. Z tydzień czekają nas muzyczne bitwy. Będzie się działo!

21:54 Marcelina Mróz studiuje medycynę, jej mama jest lekarzem bez granic. - Też chciałabym kiedyś być taka jak mama, jednak śpiewanie to moja druga miłość, zaśpiewam Do Kiedy Jestem - Kasi Wilk - mówi dziewczyna. Swoje fotele odwrócili wszyscy trenerzy! - Słuchaj, twoje wykonanie było jak jesienne słoneczko, ono jest najprzyjemnijesze - mówi Andrzej Piaseczny. - Podobała mi się ta lekkość w tym wykonaniu - dodaje Natalia Kukulska. - Masz niesamowity luz i zazdroszczę ci tego otwartego gradła - dodaje Marysia Sadowska. - Myślałam, że jakby się stał taki cud jak teraz to wybiorę chłopaków - mówi Marcelina. Baron i Tomson przytulają dziewczynę z radości na scenie!

21:49 Kolejnym uczestnikiem będzie Kevin Caruso, kóry wystąpi na scenie i zaśpiewa Riptide - Vance Joy. Niestety, żaden trener się nie odwrócił, jednak Natalia była bardzo blisko. - Jeszcze tu wrócę - kwituje Kevin. Idziemy mu podziekować! Trenerzy idą za kulisy podziękować Kevinowi za jego uśmiech. - Popracuj trochę nad skalą - instruuje go Marysia Sadowska.

21:41 Viola Marcinkiewicz ma za sobą bardzo smutną historię. Gdy miała dwa lata, jej mama wyjechała do Włoch za chlebem. Miało być na dwa lata, a została na stałe. - To było bardzo trudne, wychowywał mnie tata, za co bardzo mu dziękuję i bardzo go kocham! - mówi dziewczyna ze łzami w oczach. Przyszłam do The Voice of Poland, żeby się wykazać, a nie ciągle wykonywać covery. Dziś zaśpiewam utwór Opowieść - Edyty Bartosiewicz - dodaje. W ostatniej chwili odwraca się jako jedyny Andrzej Piaseczny. - Viola bardzo lubię tę piosenkę, a ty ją zupełnie przejechałaś przez to przeziębienie, masz ode mnie szansę i bardzo duży kredyt zaufania, proszę cię nie zawiedź mnie! - mówi Andrzej Piaseczny.

21:33 Olga Barej jest modelkką plus size, tworzy zesół Big Trio, występowała już w X-Factor i mówi, że po trzydziestce zaczeła żyć na nowo. Dziś wykona utwór I Say I Little Prayer - Arethy Franklin. W tym samym czasie odwracają się Andrzej Piaseczny i Natalia Kukulska, po chwili Marysia Sadowska. Olga dostaje od Natalii brawa na stojąco! - Koniecznie musiałem cię zobaczyć, nie wiem jak cię zanęcić, więc się do ciebie uśmiecham - mówi Andrzej Piaseczny. - Kochana, jak przyjdziesz do mnie, to też stworzymy miły zespół, ja też tak jak ty podchodzę do życia in plus! - dodaje Marysia Sadowska. Andrzej Piaseczny łapie za mikrofon i śpiewa w duecie z Olgą na scenie! Tworzą super zgrany duet! - Od zawsze, od dzieciństwa uwielbiam Natalię Kukulską - wybieram Ciebie, Natalia!

21:25 - W wieku 7 lat dostałem od taty pierwszą gitarę i ćwiczyłem mimo tego, że denerwowałem się, że te akordy mi nie wychodzą, ale nie poddawałem się - mówi  Piotr Kościuszko, który jest byłym zapaśnikiem. Dziś zaśpiewa utwór zespołu Kortez - Od dwana już wiem. W ostatniej chwili odwrócili się Natalia Kukulska i Andrzej Piaseczny! - Dałam się zaczarować, miałam problem z twoją dykcją, zero końcówek, ale podobało mi się, że masz w głosie taką moc - mówi Natalia Kukulska. - Rozplącz te ręce! bo jesteś właściwym człowiekiem na właściwym miejscu! Ty musisz pokazać tym ludziom, że ty to chcesz zrobić! - motywuje go Andrzej Piaseczny. - Wybieram Natalię! - mówi uśmiechnięty Piotr, odchodząc ze sceny.

21:20 - Już w szkole jako dziecko zaczęłam chodzić na lekcję gitary, mój nauczyciel powdział "bardzo ładnie śpiewasz!". Od tej chwili zaczęłam śpiewać - mówi Gabriela Marat, która uwielbia również pisać tradycyjne listy! Dziś zaśpiewa swoją wersję utwóru Birdy - Skinny Love. - Nęci mnie ona, ma taką śliczną barwę - mówi Natalia Kukulska. Niestety, żaden z jurorów się nie odwrócił. - Piękna barwa, ale tam był mega chaos. Do zobaczenia w kolejnym The Voice of Poland - mówi Marysia Sadowska.

21:12 Sonia Stochmiałek jest grafikiem, rysuje i śpiewa łączy artystyczne pasje z pracą i hobby, dziś zaśpiewa utwór Elli Eyre - Deeper. Trenerzy przysłuchują się wykonaniu, swój fotel jako pierwsza odwraca Natalia Kukulska, a po chwili Andrzej Piaseczny i Marysia Sadowska. - Masz taką czarną barwę głosu, która cię charakteryzuje, możemy nad tym popracować - mówi Natalia Kukulska. - Chciałabym spróbować u Marysi - mówi Sonia. Marysia wybiegła na scenę, żeby ją uściskać.

21:11 To ostatnie Przesłuchania w Ciemno. Zaczynamy! - krzyczy Tomasz  Kamel.

21:00 To koniec pierwszej części The Voice of Poland. Wracamy po krótkiej przerwie. Zostańcie z nami.

20:50 W duecie dziś na scenie wystąpią Daniel i Sebastian. Chłopaki mówią, że są nierozłączni, uwielbiają razem śpiewać. W ubiegłum roku u Sebastiana zdiagnozowano nowotwór, załamał się, Daniel okazał się dla niego wielkim wsparciem. Chłopaki wykonają utwór zespołu Queen - These Are Days Of Our Lives. Już po chwili odwrócił się Andrzej Piaseczny, a zaraz za nim Natalia Kukulska, Baron, Tomson i Marysia Sadowska. - Zapraszamy was serdecznie, my umiemy pracować w grupie - mówią Baron i Tomson. - To wasze wykonanie jest bardzo szlachetne, chcę z wami pracować! zapraszm was do trójkąta - mówi Marysia Sadowska. - Śpiewacie wyjątkowo lirycznie, a kto jest od tego najlepszym specjalistą - ja! - mówi Andrzej Piaseczny - Wybieramy chłopaków! Baron i Tomson mają nowych wokalistów!

20:43 Nie zwaliniamy tempa! Przed widownią wystąpi Patrycja Koszewska, która mieszka w lesie. To las daje jej wyciszenie i inspirację do śpiewania, wykonana utwór Love On The Brain - Rihanny. Fotel obróciły Natalia Kukulska i Marysia Sadowska. - Masz feeling, cudowną barwę głosu i swój styl. Jeśli przejdziesz do mnie, będziemy to pielęgnować i rowzwijać - mówi Marysia Sadowska. - Chciałabym, żebyś była u mnie, ale boje się, że nie poradzę sobię z twoją wrażliwością, bo po każdym twoim występie trzeba będzie wzywać karetkę, żeby cię uspokoić - dodaje Natalia Kukulska. - Wybieram Marysię Sadowską! - mówi Patrycja.

20:36 Adam Nawara, który wystąpi na scenie, bardzo lubi muzykę rockową. Na codzień gra w zespole Overdrive. - Jeszcze nie jesteśmy sławni i bogaci, ale to się zmieni - dodaje wokalista, który zaśpiewa utwór Johna Bon Joviego - Blaze of Glory. Niestety, żaden z trenerów nie odwrócił się podczas jego wykonania.

20:30 - Postawiłam wszystko na jedną kartę, pracowałam już jako specjalista ds. PR-u, ale to nie było to - mówi Joanna Kaczmarkiewicz, która wystąpi na scenie i zaśpiewa piosenkę Megan Trainor - Like I'm Gonna Lose You. Już po chwili odwróciła się Natalia Kukulska, zaraz za nią Andrzej Piaseczny. - Chciałabym cię jeszcze usłyszeć, to było o wiele za krótkie! - mówi Natalia Kukulska. - Chciałem powiedzieć, że jeśli przyjdzie ci do głowy wybrać Natalię, to przemyśl to drugi raz - dodaje Andrzej Piaseczny. - Wiem, że od każdego z was mogę wiele się nauczyć ale wybieram Natalię - mówi Joanna.

20:28 Podczas występu Oleksandra widowania wiwatuje, jednak nikt z jurorów się nie odwrócił. - Mam nadzieję, żę uda mi się wystąpić w kolejnej edycji - mówi chłopak po występie.

20:25 Oleksandr Sukhomlin to kolejny uczestnik. Chłopak pochodzi z Ukrainy, mówi, że rodzice wyjechali do Polski, aby zarobić na życie, a on wychowywał się z babcią na Ukrainie. Od 2002 studiuje w Polsce, zaśpiewa dziś piosenkę Czesława Niemena - Wspomnienie.

20:17 Natalia Juszczyszyn to kolejna osoba występująca przed jury. Dziś podczas przesłuchania zaśpiewa piosenkę zespołu Rudimental - Waiting All The Night. Już pod koniec wykonywania utworu jako jedyni odwócili się Baron i Tomson. - Masz świetną barwę, jednak problem polega na rytmice wykonywania - mówia Marysia Sadowska. - Widać było, że twój problem polega na tym, że się denerwujesz - dodaje Tomson.

20:10 Jako pierwsza zaśpiewa Maja Wojtaszek. Wykona utwór Ruchome Piaski zespołu Varius Manx. Jako pierwsi odwrócili się Baron i Tomson oraz po chwili Marysia Sadowska. - Maja, posłuchaj, pokazałaś nam delikatną oszczędność w swoim głosie, wiemy, że stać cię na więcej. Zapraszamy cię do nas - mówią trenerzy. - Twoje wykonanie dla mnie było bardzo wygładzone - dodaje Marysia Sadowska. Maja wybiera grupę Tomsona i Barona!

20:09 W dzisiejszych odcinkach zobaczymy ostatnie Przesłuchania w Ciemno w Małopolsce.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: