ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl rozrywka teleshow The Voice of Poland, ćwierćfinał. Zapis relacji na żywo na SE.pl

The Voice of Poland, ćwierćfinał. Zapis relacji na żywo na SE.pl

12.11.2016, godz. 22:25
The Voice of Poland
The Voice of Poland foto: TVP

Za nami ćwierćfinał programu The Voice of Poland. Zobaczyliśmy w nim 12 wokalistów, po 3 z każdej drużyny. Śledźcie zapis relacji na żywo tylko na SE.pl.

W dzisiejszym odcinku The Voice of Poland zobaczyliśmy występy 12 wokalistów. To już ćwierćfinał, więc nie zabrakło emocji. Każdą z drużyn reprezentowały po 3 osoby.

Drużynę Natalii Kukulskiej:  Ania Karwan, Damian Rybicki i Patryk Wasilewski. Drużynę Tomsona i Barona: Weronika Curyło, Tomasz Trzeszczyński i Marcelina Mróz. Drużynę Marii Sadowskiej: Ewelina Przybyła, Mateusz Guzowski i Katarzyna Góras. Drużynę Andrzeja Piasecznego: Łukasz Bąkowski, Mateusz Grędziński i Sami Harb.

Śledźcie relację na żywo z ćwierćfinału The Voice of Poland tylko na SE.pl

22:25 Dziękujemy wam, że dziś byliście z nami. Już za tydzień półfinał The Voice Of Poland 7!

22:20 W półfinale głosami widzów zobaczymy Mateusza Grędzińskiego! - Myślałem o tym bardzo długo, niezależnie od tego, co dzisiaj zaśpiewaliście, tworzyliśmy świetną drużynę. Mogę wybrać tylko jedną osobę - będzie to Sami Harb - mówi Andrzej Piaseczny. Z programem niestety musi pożegnać się Łukasz Bąkowski.

22:17 Andrzej Piaseczny na scenie, śpiewa Kołysankę dla okruszka.

22:13 - Świetnie wybrnąłeś z tego niedziałającego mikrofonu w pierwszej zwrotce! Zawsze mówiłem, że nieważne jak człowiek zaczyna, ważne jak kończy - mówi Baron

22:08 Ostatnią osobą, która wystąpi w ćwierćfinale jest Mateusz Grędziński, zaśpiewa Cake By The Ocean zespołu DNCE!


22:05 Na scenie Łukasz Bąkowski, śpiewa "Po drugiej stronie chmur" zespołu Bracia.

21:58 - Ten występ jest dowodem na to, że utrzymujesz się na najwyższym poziomie! - mówi o występie Samiego Natalia Kukulska.

21:54 Na scenie Sami Harb zaśpiewa wzruszający utwór Un-Break My Heart z repertuaru Toni Braxton.

21:51 Na scenie zespół BeMy, chłopaki śpiewają na żywo Oxygen!

21:45 W półfinale głosami widzów wystąpi Marcelina Mróz! W każdym waszym występie słychać było progres. To niesamowicie trudny wybór,  najważniejsze jest tu i teraz, a według mnie najlepszym występem był dzisiaj występ Weroniki, dlatego to ona zostaje z nami - mówi Baron. Z programem musi pożegnać się niestety Tomasz Trzeszczyński.

21:40 Tomson i Baron wykonają Cyrk Nocą z repertuaru Agnieszki Osieckiej.

21:38 To było niezwykle szlachetne wykonanie, poruszyło mnie - mówi Natalia Kukulska.

21:33 Tomasz Trzeszczyński przygotowuje się do występu, zaśpiewa nieśmiertelny utwór Still Loving You zespołu Scorpions.

21:32 - Dzisiaj nie będę Cię krytykował, pokazałaś mi tym występem, że mamy serca i musimy pamiętać, aby ich używać - mówi Andrzej Piaseczny.

21:25 Na scenie Marcelina Mróz w utworze Świat się pomylił - Patrycji Markowskiej! Marcelina brzmi, jakby urodziła się, aby śpiewać!

21:23 Wyglądasz i brzmisz świetnie, niesamowicie wyciągnęłaś dziś te proste długie dźwięki! - mówi Marysia Sadowska.

21:20 Weronika Curyło ma dziś przed sobą trudne zadanie - zaśpiewa Greatest Love Of All - z repertuaru Whitney Houston.

21:15 - Głosami widzów w półfinale wystąpi Kasia Góras. Uwielbiam was oboje, to bardzo trudna decyzja, niestety zostać tylko jedna osoba i będzie to Mateusz Guzowski. Ewelina Przybyła musi pożegnać się z programem.

21:10 Marysia Sadowska śpiewa Polską Madonnę - Maryli Rodowicz.

21:05 Udźwignęłaś tę piosenkę, nie trzeba nikomu tłumaczyć, że potrafisz drzeć koty gardłem. Chcielibyśmy Cię zobaczyć w innym wykonaniu - mówią Tomson i Baron.

21:01 Ostatnia z teamu Marysi Sadowskiej, Ewelina Przybyła wykona piosenkę Upiłam się tobą - Beaty. Ewelina ma zniewalający głos w tym wykonaniu!

20:59 - Obawiałem się twojego wykonania tej piosenki. Ludziom wydaje się, że piosenki Justina Biebera są łatwe, a kiedy się za nie zabieramy, okazują się trudne. Ty dałeś sobie dzisiaj świetnie radę! - mówi po występie Mateusza Andrzej Piaseczny.

20:56 Na scenie Mateusz Guzowski, śpiewa Let me love you - Justina Biebiera.

20:53 Kasiu, masz niesamoitą wrażliwość i wielki głos! Ten występ może przejść do historii tego programu - mówi po występie Katarzyny Góras - Natalia Kukulska.

20:50 Pora na drużynę Marysi Sadowskiej, jako pierwsza zaśpiewa Katarzyna Góras - zobaczymy ją w piosence Kasi Kowalskiej - A to co mam

 

20:46 Natalia Sikora zagości na scenie i zaśpiewa swój pierwszy singiel Buried alive in the blues!

20:42 Głosami widzów w półfinale zaśpiewa Ania Karwan. Natalia Kukulska wybiera Damiana Rybickiego. Patryk Wasilewski niestety musi dzisiaj pożegnać się z programem.

20:36 Aby uczcić pamięć Agnieszki Osieckiej, każdy z jurorów wykona wybrany przez siebie utwór. Natalia Kukulska jako pierwsza śpiewa Zielono mi - Andrzeja Dąbrowskiego. Jej wykonanie jest niesamowite!

20:33 Nieważne, co się dalej stanie, życzę Ci, żeby kolejne twoje piosenki były tak wykonane jak twój dzisiejszy występ - mówi Baron.

20:29 Ania Karwan śpiewa Sex on Fire zespołu Kings Of Leon. Jaki ta dziewczyna ma głos!


20:25 Martwiłam się o twoją dykcję, ale poprawiłeś się w tych końcówkach podczas twojego występu - mówi Marysia Sadowska.

20:22 Patryk Wasilewski w utworze Dawida Podsiadło - W dobrą stronę, jak mu dzisiaj pójdzie?

20:20 - Mam z tą piosenką pewien kłopot. Fundujesz nam bardzo różne odsłony Ciebie, co jest bardzo zaskakujące - chcę słuchać i oglądać Cię dalej - mówi Andrzej Piaseczny.

20:10 Głos Damiana Rybickiego usłyszymy w pierwszej kolejności. Chłopak zaśpiewa piosenkę Beyonce - Deja vu.

20:05 Rozpoczynamy relację na żywo. Bądźcie z nami!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: