ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl rozrywka teleshow The Voice of Poland, odc. 12. Zapis relacji na żywo na SE.pl

The Voice of Poland, odc. 12. Zapis relacji na żywo na SE.pl

15.10.2016, godz. 22:10
The Voice of Poland
foto: Facebook/oficjalny profil The Voice of Poland

Dziś o godz. 20.05 zobaczyliśmy kolejne muzyczne starcie w programie The Voice of Poland. Kto dzisiaj zachwycił jurorów? Czyje występy wzruszyły Natalię Kukulską? Przeczytajcie naszą relację na żywo na SE.pl

The Voice of Poland 7 odc. 12 zobaczyliśmy już dziś o godz. 20.05. Czekały nas kolejne muzyczne pojedynki i wielkie emocje! Dziś zobaczyliśmy m.in. występy uczestników z drużyny Barona i Tomsona. Jak im poszło?

Śledźcie zapis relacji na żywo tylko na SE.pl.

22:11 To już koniec zmagań na dziś. Dziękujemy, że byliście z nami!

22:10 - Natalia brakowało mi precyzjii w twoim wykonaniu. Tomek, masz niesamowitą amplitudę, ale dziś było nieczysto. Mnie dziś ujęła Natalia - mówi Marysia. - Było dziś bardzo dużo nieczystości i to nie powinno się zdarzać. Wziąłbym Tomka - dodaje Piasek - Mimo ciekawego wykonania Natalii, ja wybrałbym Tomka - dodaje Natalia - Musimy podjąć decyzję. Nie kierowaliśmy się tym, kto był dziś mocniejszy, ale tym jak się dziś odnaleźliście i jak wykonaliście zadanie jakie przed wami postawiliśmy. Wybieramy Tomasza - mówi Tomson. Nikt nie zdecydował się dalej szkolić Natalii.

22:00 Duet Barona i Tomsona to Natalia Juszczyszyn i Tomasz Trzeszczyński, zaśpiewają "Dream On" - Aerosmith. - Lepiej nie mogliśmy trafić - mówi podczas prób Natalia.

21:55 - To nie było doskonałe wykonanie, wybrałbym Olgę - mówi Piasek, - Dziewczyny to piękna piosenka o kobiecej przyjaźni - dodaje Marysia - Delikatne, smaczne, nieprzesadzone, piękne to dzięki wam lepiej nie mogłem dzisiaj się czuć! - mówi Tomson. - To wykonanie było doskonałe! Nie zgdzam się z Andrzejem to było najlepsze wykonanie tutaj w Warszawie. Zapraszam dalej Olgę! - dodaje Natalia. Nikt nie zdecydował się zatrzymać Joanny.

21:45 Natalia do duetu zaprasza Olgę Barej i Joannę Kaczmarkiewicz zaśpiewają „On nie kochał nas" - Krystyny Prońko i Majki Jeżowskiej - Połączenie naszych głosów w tej piosence dało coś niesamowitego - mówi Olga podczas prób.

21:35 - Byłyście rewelacyjne. Beata, ty jesteś energią, masz piękny głos! Dziewczyny to nie było darcie macie szlachetne głosy z mocą - mówi Natalia - Beata zbudowałaś inny obraz swojej osoby wcześnej, a dzisiaj byłaś petardą! Kasia twoja filigranowa postawa i niesmowicie mocny głos są doskonałe - dodaje Baron. - To było fantastyczne, to wybór jak pomiędzy pomidorową a ogórkową obie pyszne i polskie - dodaje Piasek. - To jest okropne i uwielbiam was obie. Beata nie tylko pokazałaś nową twarz również też komponujesz. Kasia jest nieopierzona i to byłoby świetnie zapisać jej kartę. Przepraszam was, ale wybieram Kasię - dodaje Marysia. Beatę od razu ukradła Natalia Kukulska, niestety Ola Leśniewicz żegna się z programem.

21:25 Marysia wybiera kolejny duet będą to Katarzyna Góras i Beata Romanowska zaśpiewają piosenkę „Be the One” - Dua Lipa. Marysia zabiera dziewczyny na próbę do swojego samochodu! - Czuję, że się odstresowałyśmy - mówi Katarzyna po próbie.

21:20 - Super ciekawe wykonanie. Mateusz masz piękną barwę, Julita troszeczkę masz nieprzyjemne te góry. Mateusz mnie bardziej przekonał - mówi Marysia. - Musieliście się zdać na swoją własną improwiazację i w tych poszukiwaniach bardziej przekonał mnie Mateusz - dodaje Natalia. - Mateusz jestem ciekawy jakby brzmiała twoja płyta, a Julita, ja już wiem jak ona będzie brzmiała - mówi Baron. - Wybieram Mateusza i zdaję się na matematykę i na rady kolegów - dodaje Piasek. Niestety nikt nie zdecydował się ukraść Julity.

21:11 Do swojego duetu Piasek wybiera Mateusza Pichała i Julitę Trautsolt zaśpiewają „Kiedyś Cię znajdę” - Reni Jusis. - Mateusz cały czas w swoich próbach zmienia linię melodyczną, co w muzyce popularnej to jest niedopuszczalne - mówi Piasek podczas treningów.

21:05 - Kuba, gdzieś w połowie znalazłeś w końcu swoją barwę, Patryk twoje góry są świetne - jeśli miałabym wybrać to Kuba - mówi Marysia. - Byliście tak prywatni, daliście nam dużo radości, każdy z was ma swój styl - wybrałbym Patryka - mówi Tomson. - To było bardzo ładne wykonanie, przez całą piosenkę byliście pół końskiego łba przed zespołem tego nie wolno robić jednak to było najlepsze wykonanie w dzisiejszym dniu - mówi Piasek. - Patryk ujmujesz mnie skromnością, a Kuba jest tylko rok starszy od mojego syna. Wybieram Patryka - mówi Natalia. Andrzej i Chłopaki w ostatniej chwili ukradli Kubę! Kuba wybiera Barona i Tomsona! To oznacza, że Agata Buczkowska musi opuścić program.

20:55 Natalia do kolejnej bitwy wybiera duet Patryk Krajewski i Kuba Adamus, zaśpiewają utwór „Walking Away” - Craiga Davida. - Muszę zrobić wszystko, żeby dobrze zaśpiewać - mówi Kuba podczas prób.

20:50 - Byłam ciekawa jak wykonacie tą dojrzałą piosenkę, wzruszyłam się, najbardziej ujął mnie moment wykonania pierwszej zwrotki przez Adama - mówi Natalia. - Macie bardzo podobną wrażliwość, więc to bardzo trudny wybór. Ewelina, nie podejrzewałam Cię o taką barwę i taką wrażliwość. Z delikatnym wskazaniem na Ewelinę - dodaje Marysia. - Mi zabrakło w tej piosence dojrzałości, bo to bardzo trudny utwór - delikatne wskazanie na Adama - dodaje Piasek. - Dziękujemy wam, ale dobrze wiecie, że na próbie było lepiej. Zaczorowaliście całe studio, nie wiemy, w którą stronę mamy pójść, bo oboje macie potencjał. Poprosimy naradę za parawanem. Porównując wasze występy na etapie blind, dużo większy postęp pokazała nam dziś Ewelina, więc wybieramy ją - mówi Baron. Nikt z trenerów nie zdecydował się na Adama.

20:42 Do swojej bitwy Baron i Tomson wybierają Adama Stachowiaka i Ewelinę Bogucką zaśpiewają „Ktoś między nami” - Anny Jantar i Zbigniewa Hołdysa. Piosenkę śpiewała Natalii Kulkulskiej jej mama. - Chciałbym zamknąć romantyzm tej piosenki i cały czas patrzeć na Ewelinę wykonując ten utwór - mówi Adam podczas treningów.

20:35 - Zrobiłyście wielkie zamieszanie na tej scenie! Gdybym miał wybrać to ze względu na barwę głosu Karolinę - mówi Baron - Dziewczyny, super energia na scenie i ładnie razem brzmicie. Muszę się przyczepić do rytmiki, bo wiecie w refrenach musi być ten flow. Wybierałabym między Violą a Anią - dodaje Marysia. - Wokalnie wyróżniłabym Karolinę, natomiast skłoniłabym się ku Ani ze względu na barwę głosu - dodaje Natalia. - Ze względu na barwę głosu, która niesie ze sobą przyszłość chciałbym ze sobą zabrać Anię! - mówi Piasek. Violi i Karoliny nikt nie decyduje się ukraść.

20:28 Andrzej Piaseczny do kolejnej bitwy wybiera Anię Waszkiewicz, Karolinę Dąbrowską i Violkę Marcinkiewicz. Zaśpiewają "I'am Every Woman" - Whitney Houston. Dziewczyny przed występem udały sę na zakupy butów, bo jak mówi Viola, każda kobieta powinna mieć zjawiskowe buty!

20:20 - Byliście wyrównani i stylowi, to było na bardzo wysokim poziomie. To niuanse decydowały, Rafał w trzeciej zwrotce się bardzo otworzyłeś, Artur, ty zaś zaśpiewałeś to bardzo pewnie i stylowo - mówi Natalia  - Panowie, wielkie brawa! To jest delikatne wskazanie, skierowałbym się w kierunku Rafała - dodaje Piasek. - W ostatnim refrenie Rafał bardzo dobrze poradził sobie z improwizacją, zaś Artur miał bardzo mało pomyłek - dodaje Baron. - Ja chciałbym zobaczyć ten głos z wnętrza, Ciebie, Rafał jeszcze raz - dodaje Tomson. - Chłopaki, ja nie wiem co zrobić, muszę się przejść. Zaspiewaliście tak równo i parktycznie bezbłędnie, między wami nie ma prawie żadnej różnicy. Wybieram Rafała, bo ma w swoim głosie jakąś tajemnicę, którą chcę dalej z nim odkrywać! - mówi Marysia.

20:11 Marysia Sadowska do bitwy wybiera Artura Bomerta i Rafała Kozoka, zaśpiewają „I'm Not the Only One" - Sama Smitha. - Nie wyciągnę tego refrenu, Artur jest ode mnie lepszy, to była moja pierwsza myśl - mówi Rafał podczas treningów.

20:05 Rozpoczynamy naszą dzisiejszą relację The Voice of Poland od występu Natalii Kukulskiej oraz Barona i Tomsona w piosence "Pół na pół" - Natalii Kukulskiej!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: