ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl rozrywka teleshow The Voice of Poland, odc. 13. Zapis relacji na żywo tylko na SE.pl

The Voice of Poland, odc. 13. Zapis relacji na żywo tylko na SE.pl

22.10.2016, godz. 22:09
The Voice of Poland
foto: Facebook/oficjalny profil The Voice of Poland

The Voice of Poland odc. 13 zobaczyliśy już dziś o godz. 20.05. Czekało nas wiele emocji - między innymi starcie gigantek w drużynie Natalii Kukulskiej. Śledźcie zapis naszej relacji na żywo tylko na SE.pl

The Voice of Poland odc. 13 to kolejne bitwy wokalne. Dziś powalczyły zawodniczki-gigantki z drużyny Natalii Kukulskiej: Agnieszka Damrych i Anna Karwan. Uczestniczki zaśpiewały "Bang, bang" Ariany Grande, Jessie J, Nicki Minaj.

To było ostre starcie! Anna Karwan współpracowała z Moniką Brodką i Edytą Górniak, była również w półfinale programu "Must Be The Music". Agnieszka Damrych z kolei zapisała się w pamięci programu świetnym wykonaniem utworu "Omen" Disclosure i Sama Smitha.

Bądźcie z nami i śledźcie relację na żywo z The Voice of Poland już dziś o godz. 20.05.

22.11 To już koniec! Dziękujemy, że byliście z nami. Jak wam się podobał program?

22.10 - Nie chcę nic mówić, ale może nawet to zestawienie zobaczyy w finalnej bitwie - mówi Marysia.

22.09 - Wybieram Marysię - mówi Aga.

22.08 - Został mi jeden steal - mówi Andrzej Piaseczny. I naciska guzik! Kogo wybierze Aga? Marię czy Andrzeja?

22.07 Bitwę wygrywa Ania!

22.06 - Aga kradnie mi duszę - mówi Natalia. - Ale 16 lat małżeństwa robi swoje. Aniu, jak raz powiedziałam, że cię kocham, tak to podtrzymuję - mówi Natalia.

22.05 - Strasznie chciałbym włożyć kij w mrowisko. Jedyną rzeczą, jaką mogę tutaj znaleźć jest to, że chciałbym, żeby Natalia wam znalazła piosenkę po polsku - ocenia Andrzej Piaseczny.

22.04 - Myślałem, że nie będzie sprawiedliwej walki z Anią Karwan, ale dobry wieczór pani Damrych! - mówi Baron. - Scena jest zamieciona - dodaje Tomson.

22.03 Marysia naciska przycisk! Jeszcze nie wiadomo, kto wygra, ale już wiemy, ze druga osoba będzie ukradziona.

22.02 Wszyscy jurorzy tańczą i śpiewają! Wow, wygląda na to, że to duet wieczoru! Kammel leży na ringu, jurorzy oszaleli. - Leżę i kwiczę - mówi Kammel.

21.54 Z drużyny Natalii piosenkę "Bang, bang" zaśpiewają Ania Karwan i Agnieszka Damrych.

21.52 - Ale decyzja jest na korzyść Mateusza - mówi Piasek. Mateusz więc wygrywa bitwę!

21.51 - Chciałbym napisać tobie piosenkę - mówi do Tomka Andrzej Piaseczny. - Co więcej, rzucę rękawicę Tomsonowi i zaproszę go do tej współpracy - dodaje.

21.48 - Pewne rzeczy były dyskwalifikujące was. Było bardzo nieczysto. To, co mi się spodobało, to rodzaj feelingu, jaki posiadacie - mówi Natalia Kukulska.

21.47 - Było to ciekawe, ale nieczyste - mówi Tomson. - Taka choinka, ale za dużo bombek i każda w innym kolorze - dodaje Baron.

21.41 Z drużyny Andrzeja "Want to want me" Jasona Derulo zaśpiewają Tomasz Turek i Mateusz Grędziński.

21.36 - Decyzję trzeba podjąć, więc ją podjęliśmy. Marcelina! - mówi Tomson.

21.35 - Jeśli chodzi o tę chwilę, to jednak Marcelina - mówi Andrzej Piaseczny. - Szczęście dopisało dzisiaj Marcelinie - zgadza się Natalia Kukulska.

21.34 - Panowie, z całym szacunkiem dla was, jest was dwóch, ale Marcelin było tutaj z pięć - mówi Marysia Sadowska.

21.30 Marcelina Mróz poza muzyką interesuje się medycyną. Skończyła właśnie pierwszy rok studiów. Daniel i Sebastian poznali się 5 lat temu i od tamtej chwili są nierozłączni. Kto wygra?

21.29 - To jedyne takie trio w tej edycji - mówi Baron.

21.25 Z drużyny Barona i Tomsona zmierzą się Sebastian Wojtczak, Daniel Rychter i Marcelina Mróz. Zaśpiewają "Part-time lover" Stevie Wondera.

21.23 Ewelina wygrywa pojedynek!

21.22 - Strasznie się martwię, bo muszę wybrać, a nie umiem - mówi Marysia Sadowska. - Serce mi krwawi, ale wybieram Ewelinę - dodaje.

21.21 - Dla takich właśnie chwil siedzimy tu tyle godzin. To był czysty rock'n'roll. Na początku Beata zaczarowała mnie swoją barwą, ale Ewelina zjadła tę scenę. Ja wybrałbym Ewelinę - mówi Baron.

21.20 - Zaraz będę dzwonił do Kayah, będzie z was absolutnie dumna - mówi Andrzej Piaseczny. - Obiecywałem, że będę zawsze wybierał, ale nie wybiorę - dodaje.

21.19 - Ewelina, jesteś Gołotą polskiej wokalistyki! - mówi Natalia Kukulska.

21.13 Beata zdarła sobie głos na próbach. Ewelina z kolei niepotrzebnie przyspiesza. - Ja się za bardzo podniecam, uwielbiam stać na scenie - mówi Ewelina.

21.11 Dziewczyny nawzajem chwalą swoje głosy. - Beata, masz lepszy feeling, Ewelina, powinnaś jej słuchać - radzi Marysia.

21.09 W drużynie Marysi Beata Spychalska zmierzy się z Eweliną Przybyłą. Zaśpiewają "Córeczko" z repertuaru Kayah.

21.08 Łukasza ukradł Andrzej Piaseczny! Na gorącym krześle wymienił się z Agatą.

21.07 Filip Lato przechodzi dalej!

21.06 - Urzekła nas wasza historia, także gratulacje - mówi Baron. - To był najlepszy męski duet na tej scenie - mówi Tomson. Kogo wybiorą?

21.05 - Nonszalancja Łukasza bardzo mi się podobała. Superpasował do tego utworu - mówi Natalia Kukulska. - Nie umiem wam doradzić.

21.04 - Byliście superówni - mówi Marysia Sadowska. - Nie wiem, kogo bym wybrała.

21.02 - Powiem tylko tyle, że to było genialne, absolutnie - mówi Piasek.

20.57 Filip i Łukasz zaspiewają "Creep" Radiohead. - Filip i Łukasz odnaleźli się w tym repertuarze fantastycznie, ponieważ zarówno solo, jak i w duecie, są w nim genialni - mówi Tomson.

20.54 Z drużyny Barona i Tomsona Filip Lato zmierzy się z Łukaszem Bąkowskim.

20.53 Weronikę kradną Baron i Tomson! - Zajmujesz miejsce Kuby - mówi Tomasz Kammel.

20.51 Maria Sadowska wybiera Justynę Gajczak!

20.50 - Przeklinam siebie, że was razem zestawiłam. Co mi do głowy przyszło - mówi Marysia. - Dziewczyny, fantastycznie, lepiej niż na próbach. Justyna, jak ty zaryczałaś, wow - dodaje. - Weronika, bałam się o zwrotki, bo masz to wibrato, ale to było tak oryginalne, tak twoje - mówi. Kogo wybierze?

20.49 - Mnie najbardziej dorzekła dojrzałość śpiewania zwrotek przez Justynę. One były takie rasowe, masz głębię tego głosu - mówi Natalia Kukulska i dodaje, że wybrałaby Justynę.

20.48 Marysia i Piasek klaszczą na stojąco! - Gdybyśmy wstawili ten obrazek waszego pojedynku do The Voice UK lub The Voice America, nikt by się nie zorientował, że jesteśmy w innym kraju - mówi Andrzej Piaseczny. - Wskazałbym na Weronikę.

20.47 To będzie ciężki wybór!

20.45 Justyna to młoda mama, która marzy, by w jej domu zawsze rozbrzmiewała muzyka. Weronika ma romskie korzenie, więc muzykę ma we krwi.

20.44 - Tym razem zestawiłam ze sobą dwa najbardziej oryginalne głosy w mojej drużynie. Nie mam zielonego pojęcia, na czyją stronę szala się przeważy - mówi Maria Sadowska.

20.41 Dziewczyny zaśpiewają "This world" Selah Sue. Justyna ma piękne frazowanie, a Weronika śpiewa z przytupem. Dominuje zdecydowanie w tej piosence. - Obie zupełnie inaczej to śpiewamy, Weronika ma swój sposób na tę piosenkę - mówi Justyna.

20.39 Czas na drużynę Marii Sadowskiej. Zmierzą się ze sobą Justyna Gajczak i Weronika Curyło. - Waham się, żeby dać wam coś, co do was kompletnie nie pasuje, żebyście musiały wyjść ze swoich niewygodnych miejsc - mówi Marysia.

20.37 - Wybieram Krzyśka! - decyduje Piasek.

20.36 - Moim zdaniem udźwignęliście tę piosenkę - mówi Andrzej Piaseczny. - Michał, wiesz, że masz ładną, ciepłą, tajemniczą barwę głosu, która może zwojować pół świata, ale czegoś mi zabrakło - dodaje. - Krzysiek podjął walkę niemalże nie do wygrania - mówi.

20.35 - Muszę się przychrzanić do długich dźwięków. Czegoś mi zabrakło, dokładniejszych dźwięków. Lepszy był Michał - mówi Tomson. - Wybrałabym Krzystzofa - mówi Marysia Sadowska.

20.34 - Obydwoje strasznie na smutno zaśpiewali ten utwór. Domyślam się, że stres, ale przez to siadła intonacja - mówi Natalia Kukulska. - Krzysztof mnie zaskoczył, z taką pewnością wszedł jego głos. Były bardzo fajne momenty, ja bym tylko dodała trochę radości - dodaje. - Teraz odwróciłabym się dla Krzysztofa.

20.29 Czas na pojedynek! Krzysztof Grześkiewicz to prawdziwy muzyk, pisze i komponuje teksty. Michał Stryczniewicz w czasie przesłuchań zachwycił całą czwórkę trenerów. Będzie się działo!

20.28 - Mam nadzieję, że ten pojedynek będzie ogromną niespodzianką. Choćby dlatego że połączyłem panów o zupełnie odmiennych charakterach, także osobowościowych - mówi Andrzej Piaseczny.

20.25 Czas na bitwę uczestników z drużyny Piaska. Zmierzą się ze sobą Krzysiek i Michał. - Panowie, mam pewien pomysł na piosenkę dla was - mówi Andrzej Piaseczny.

20.23 Natalia wybiera Damiana!

20.22 - Paulina, świetnie improwizujesz i doskonale poruszasz się w skali. Magda emocje trzymasz na smyczy, bardzo mi się to podoba. Twoją największą siłą jest barwa głosu - piękna, piaskowa - mówi Natalia Kukulska. - Ale ty Damian, jesteś ewenementem - dodaje. Kogo wybierze?

20.21 - To, że Damian był zjawiskowy, to wiemy. Ale Paulina? Wow, wszystko, co zrobiłaś, było super. Paulina - ty też - mówią Baron i Tomson. - Bardzo równe to było, najlepsze trio ze wszystkich - mówi Maria Sadowska. - Ja wzięłabym Magdę - dodaje.

20.20 Wow! Co to był za występ!

20.16 Przypominamy, że o Damiana bili się wszyscy trenerzy. Okazał się jednym z największych zaskoczeń tej edycji. Magdalena marzy o studiach wokalnych, a Paulina Stefanowska ma jeszcze jeden talent - taniec brzucha.

20.14 - Nie ma przestrzeni na przyjaźń, trzeba powalczyć o swoje - mówi Damian. Każdy z uczestników jest zdeterminowany.

20.12 Na początek małe zaskoczenie. W drużynie Natalii nie zobaczymy duetu: z Magdaleną Żaczek i Pauliną Stefanowską zmierzy się Damian Rybicki. - Na początku myślałem, że nasz tercet to będzie niewypał - przyznaje Damian.

20.08 Rozpoczynamy relację na żywo! Program rozpoczyna duet Natalii Kukulskiej i Andrzeja Piasecznego. Natalia w ciąży wygląda kwitnąco!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: