ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl rozrywka teleshow Warsaw Shore. Będzie kolejna edycja!

Warsaw Shore. Będzie kolejna edycja!

13.08.2016, godz. 09:07
Warsaw Shore Summer Camp 2
foto: Materiały prasowe

Będzie nowa edycja Warsaw Shore! W dodatku stacja MTV wyemituje ją już wkrótce. Kiedy zobaczymy nową edycję Warsaw Shore i kto w niej wystąpi?

Ze względu na rosnącą popularność programu, producenci zdecydowali się na nagranie kolejnej edycji "Warsaw Shore". Co więcej, zobaczymy ją już wkrótce - pierwszy odcinek zostanie wyemitowany w MTV Polska 28 sierpnia!

"Stale rosnące profile społecznościowe związane z programem oraz bardzo dobre wyniki oglądalności to dla nas potwierdzenie, że widzowie czekają na kolejne przygody szalonych ekipowiczów. Bardzo nas to cieszy i daje obietnicę, ze wyniki tego sezonu również będą świetne" - cytuje słowa producentów JastrząbPost.pl

Nowa edycja nosi nazwę "Warsaw Shore - Summer Camp2" i została nakręcona w Mielnie, nad polskim morzem. Możemy się więc spodziewać szalonych, letnich imprez! Zobaczymy w niej dwie nowe osoby: Aleksandrę Smoleń i Piotra Polaka. Do tego oczywiście doskonale nam znanych bohaterów: Magdę Pyznar, Anię Aleksandrzak, Damiana Zduńczyka, Jakuba Henke i Wojciecha Gola.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: