ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl rozrywka teleshow Znamy pełen skład nowego sezonu Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Znamy pełen skład nowego sezonu Twoja Twarz Brzmi Znajomo

11.07.2017, godz. 08:31
Kasia Moś
foto: EAST NEWS

Znamy już pełen skład ósmego sezonu Twoja Twarz Brzmi Znajomo! Zobaczcie, kto wystąpi w hicie Polsatu. Będzie to między innymi Kasia Moś, reprezentantka Polski podczas 61. Konkursu Eurowizji!

Znamy już wszystkich uczestników ósmej edycji programy Twoja twarz brzmi znajomo! Gwiazdy, które wystąpią w show i tym samym wesprą różne organizacje charytatywne to: Marcel Sabat, Katarzyna Moś, Mariusz Ostrowski, Kacper Kuszewski, Beata Olga Kowalska, Anna Dereszowska, Aleksandra Gintrowska, Krzysztof Antkowiak. W jesiennej ramówce czeka nas dziewięć odcinków mających wyłonić gwiazdy z największą ilością punktów od jury. Potem dziesiąty odcinek będzie finałowy! Punkty przyznaje jury w składzie: Katarzyna Skrzynecka, Małgorzata Walewska, Paweł Królikowski i Bartłomiej Kasprzykowski. Program poprowadzą jak zwykle niezawodni Maciej Dowbor i Piotr Gąsowski.

- To kolejne ciekawe wyzwanie w moim życiu. Ekscytujące jest to, iż będę mogła wcielać się w różne postaci, co w życiu wokalisty zdarza się bardzo rzadko - powiedziała w rozmowie z Plejadą Kasia Moś. Z kolei Gintrowska, która również brała udział w eliminacjach do Eurowizji wyznała - Jestem bardzo podekscytowana i już nie mogę się doczekać, bo to będzie wspaniała przygoda i niesamowite doświadczenie. Na co dzień nie próbowałabym śpiewać jak niektórzy artyści, dlatego bardzo się cieszę z tego udziału. Nie wiem, czego się spodziewać, bo przytrafią mi się przeróżne postacie do imitowania. Mamy na całym świecie wspaniałych artystów. Bardzo chciałabym wcielić się w Barbrę Streisand, bo jest świetną wokalistką.

Przypomnijmy, że poprzednie edycje show Polsatu wygrali: Katarzyna Skrzynecka, Marek Kaliszuk, Stefano Terrazzino, Bartłomiej Kasprzykowski, Aleksandra Szwed, Maria Tyszkiewicz i Katarzyna Popowska.

Zobacz: Projekt Lady 2, odcinek 5. Już wiemy kto odpadł!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: