ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl rozrywka teleshow Żony Hollywood 3: Finałowy odcinek! Wspólny obiad wszystkich Żon Hollywood!

Żony Hollywood 3: Finałowy odcinek! Wspólny obiad wszystkich Żon Hollywood!

15.05.2017, godz. 18:16
Żony Hollywood 3 Finał
foto: printscreen Facebook

To już ostatni odcinek Żon Hollywood 3! W tym odcinku wszystkie żony spotkają się na wspólnym obiedzie. Część z nich zobaczy się po raz pierwszy. Czy przypadną sobie do gustu? "Jak jest dużo dziewuch, to jest zawsze jakiś problem!"

Żony Hollywood 3 dobiegają końca. To już ostatni, finałowy odcinek. Wszystkie żony spotkają się w nim na wspólnym obiedzie, gdzie będą miały okazję się poznać. Czy uda im się zaprzyjaźnić? Liczy na to Iwona Burnat, ale jak sama powiedziała - Jak jest dużo dziewuch, to jest zawsze jakiś problem! - No i nie myliła się, ponieważ sama się spóźniła! - Ja się spóźniłam godzinę, ale ja myślałam, że wszyscy się spóźnią 5 godzin! Ja nie wiem jak to się stało... -

Rozmowy o szczęściu i o tym co jest ważne w życiu, przerodzą się w bardzo ostrą dyskusję. Co wzburzy kobiety? Za co wypiją toast? Czego będą sobie życzyły i o czym marzą? Poznamy plany na przyszłość wszystkich kobiet. Helena planuje przeprowadzkę. Państwo D'Angelo szukają nowej inwestycji. Czy Izabela zaakceptuje wybory miłosne córki? Gdzie David i Monique pojadą na wakacje? Czy na imprezie w rytmach salsy Dżoana i Żanet odnajdą miłość? To wszystko w ostatnim odcinku Żon Hollywood 3!

Która z pań zdobyła waszą największą sympatię?

ZOBACZ: Żony Hollywood 3. Rodrigo uczy się polskiego: "Adam Mickiewicz - kim ty jesteś do cholery?!"

Zobacz zwiastun finałowego odcinka!

Więcej rozrywki
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: