ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl rozrywka teleshow Żony Hollywood 3. Monika pokazała, że ma dobre serce

Żony Hollywood 3. Monika pokazała, że ma dobre serce

28.03.2017, godz. 09:00
Żony Hollywood 3 - uczestniczki
Monika Lehman foto: Żony Hollywood/ Printscreen

Monique Lehman to żona Davida, który pracuje w NASA i córka znanego twórcy komiksowego Papcia Chmiela. Okazuje się, że oprócz pieniędzy i sukcesu ma również dobre serce. Pokazała to w ostatnim odcinku Żon Hollywood.

Monique Lehman jest jedną z nowych uczestniczek programu Żony Hollywood. To córka Papcia Chmiela, twórcy komiksów o Tytusie, Romku i A'Tomku. Ale karierę zrobiła jako artystka. Tka gobeliny, które kosztują niemałą sumkę. Niedawno wyszła za mąż za Davida, który pełni ważną funkcję w NASA. Kiedy mąż idzie do pracy, Monika jedzie po Santiago. To ogrodnik, któremu 15 lat temu dała pracę. Spotkała go, jak błąkał się bezrobotny po parku. Od tego dnia codziennie odwiedza Monikę i wykonuje prace w ogrodzie. Za namową Moniki sąsiedzi z całej okolicy korzystają z usług pracowitego Meksykanina.

Kobieta chciała mu nawet podarować swój stary samochód, ale Santiago kompletnie nie nadaje się na kierowcę. Monika musi więc po niego jeździć i dowozić go po pracy. Santiago zarabia 100 dolarów dziennie, czyli prawie 10 razy tyle, co jego brat w Meksyku. Jest najbogatszy w wiosce i wszystkie wolne dziewczyny marzą, żeby być jego żoną. Wszystko dzięki Monice. Okazuje się, że Meksykanin ma też bardziej wrażliwą stronę. Kiedy kobieta zrobi nowe gobeliny-peleryny, Santiago zostaje modelem Moniki. Pod koniec dnia okazało się również, że Monika kocha zwierzęta. kiedy nudziła się nad basenem uratowała trzy pszczoły, które wpadł do wody.

Dobrze, że są na świecie jeszcze takie osoby, które mają dobre serca!

Zobacz: Żony Hollywood 3 odc. 7. Zapis relacji NA ŻYWO na SE.PL

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: