ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl rozrywka teleshow Żony Hollywood 3 odc. 4 Zapis relacji NA ŻYWO na SE.PL

Żony Hollywood 3 odc. 4 Zapis relacji NA ŻYWO na SE.PL

06.03.2017, godz. 23:31
Żony Hollywood 3 - uczestniczki
foto: Żony Hollywood/ Printscreen

Żony Hollywood 3 odcinek 4 online będzie dopiero po emisji w telewizji. Jeśli chcesz być na bieżąco, czytaj naszą relację na żywo tylko na se.pl. Już dziś zobaczymy czwarty odcinek trzeciej serii popularnego reality show. Nowy sezon, nowe bohaterki, nowe przygody kobiet które odniosły sukces w Ameryce. Zapraszamy!

Żony Hollywood 3 odcinek 4 już dziś o 22:30. Oto kolejne przygody Polek, które odniosły sukces w słonecznym Hollywood. Tym razem dalszy ciąg perypetii uczestniczek programu. Czym tym razem zaskoczą nas Żony Hollywood? Co będzie działo się w kolejnym odcinku show? Zapraszamy na naszą relację NA ŻYWO!

22:30 To już koniec na dziś. Zapraszamy za tydzień na kolejny odcienk Żon Hollywood i naszą relację NA ŻYWO na SE.pl!

23:25 Moniqe i David raz w tygodniu ćwiczą pod okiem profesjonalnego trenera. David niecierpliwi się, bo Monique nie może się zebrać. Wojskowa punktualność Davida nie jest po drodze z artystyczną dusza Monique. Kobieta goni odjeżdżający samochód. Udało się! Jadą na trening! Na siłowni okazują sobie wsparcie, a trener dostrzega, że jego praca ma sens. Podobają się sobie nawzajem!

23:10 Tym czasem siostry budzą się po upojnej nocy na dyskotece. Poznany chłopak SMS-uje z dwiema siostrami. Postanawiają go wkręcić, ale chyba się zorientował co jest grane. Zaprosił na piątkową randkę obie dziewczyny. Jednak dziewczyny wybrały, że to Joanna spotka się z przystojniakiem. Popłynęli gondolą. Okazuje się, że chłopak od początku wiedział, że siostry próbują go wkręcić. Między Zee i Joanną zaiskrzyło. Będzie z tego coś więcej?

23:05 Tymczasem Iwona odwiedza Madame Suewong, u której ubierają się największe gwiazdy amerykańskiego show-biznesu. Przyszła Żona Hollywood szuka sukni ślubnej. Okazuje się, że Iwona nie jest zadowolona z salonu sukien ślubnych wysokiej klasy. Madame Suewong wybiera kreacje za nią, Toby został wyproszony na zewnątrz, a nasza piękność tak się zestresowała, że nie może nawet pić szampana! W tym samym czasie Reggie poszedł pograć w hokeja.

23:00 Powracamy do Heleny, Rodrigo i Nicholasa. Cała rodzina zebrała się na zakończeniu szkoły chłopaka. Rodzice są dumni i wzruszeni. Wszyscy wrócili do domu i żegnają Nicholasa, przy okazji honorując sukces dorosłego już syna Heleny.

22:55 Czasm na Monique. Pod nieobecność męża zbiera w prywatnym ogrodzie pomarańcze na sok. - Tak jak chłopi polscy wstaję ze słońcem, zbieram płody rolne i przygotowuję sobie posiłek - mówi Żona Hollywood. Po codziennym treningu dawka białka w postaci jajka. Potem trzeba spalić jajko - czas na basen. - Dla kobiet najważniejsze są mięśnie piersiowe - tłumaczy Monique. Okazuje się, że by mieć biust 18-latki w iweku 64-lat wystarczy robić pompki i pływać na plecach. Moniqe wysyłała swoim koleżankom z Polski badania mammograficzne, żeby udowodnić, że ma naturalny biust.

22:50 Powracamy po przerwie. czas na Helenę Deeds. Nicholas myśli nad powrotem do Polski. Najpierw jednak zakończenie highschoolu. Syn Helenity jak w amerykańskim filmie ubrany jest w togę i specjalny biret. Trochę się stresuje. Ogromna więź z mamą zostanie wystawione na próbę, kiedy chłopak wyjedzie na studia do Polski.

22:40 Siostry Janet i Joanna szykują się na imprezę, na której zamierzają poderwać przystojniaków. Zaprosiły do siebie gwiazdora make-upu, który zrobi je na bóstwo i doradza im jak poderwać faceta. Jack radzi dziewczynom, żeby po prostu... poczekały na tego jedynego. Czy uda im się wyrwać jakieś ciacho? Na miejscu okazuje się, że to impreza dla... starszych panów. Na szczęcie po zmroku pojawili się młodsi mężczyźni. Uwagę dziewczyn przyciągnął szczególnie jeden przystojniak. Czy siostrzana miłość będzie ważniejsza niż pociąg do chłopaka?

22:30 Zaczynamy naszą relację! Iwona i Reggie odwiedzili festyn z okazji Dnia Polski w LA.. - Gdzie jest piwo?! - pyta po polsku kanadyjski hindus, który coraz lepiej radzi sobie z naszym językiem. Postanowił nawet, że od tej pory nazywa się Radek. - Jak się masz? - pyta przechodniów. Czy Radek, to znaczy Reggie, już wie co to znaczy być Polakiem?

Zobacz: Żony Hollywood 3 odc. 4. Siostry pobiją się o chłopaka?

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: