ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl rozrywka teleshow Żony Hollywood 3 odc. 5. Dramat Iwony i Reggiego!

Żony Hollywood 3 odc. 5. Dramat Iwony i Reggiego!

14.03.2017, godz. 08:00
Żony Hollywood 3
Iwona Burnat, Reggie foto: Żony Hollywood/ Printscreen

Dramat w Los Angeles! Bajeczne życie Iwony Burnat i jej nażeczonego Reggiego w mgnieniu oka zamieniło się w prawdziwe piekło. Para przeżywa cięzkie chwile. Co się stało? Sprawdź!

W piątym odcinku nowej edycji Żon Hollywood po raz kolejny podglądaliśmy Iwonę i Reggiego. Piękna Polka nadal poszukiwała sukni ślubnej. Chyba nawet znalazła model, który jej odpowiada. Tymczasem Reggie udał się na plan filmowy, ponieważ dostał rolę gangstera. Produkcja filmu miała niespodziankę dla przyszłego małżeństwa. Zamiast zwykłej przyczepy, piosenkarz dostał wielki dom. Iwona była zachwycona, tym bardziej, że było również miejsce dla ich ukochanych piesków.

Sielankę przerwała jednak straszna informacja! Wzgórza Los Angeles znowu stanęły w ogniu! Co gorsza, pożar wybuchł tuż obok ich domu. Iwona była przerażona. Od 5 lat mieszka w Los Angeles i zdążyła zabrać z Chicago wszystkie swoje rzeczy, ubrania, pamiątki rodzinne i inne wartościowe bibeloty. Reggie dzwonił do sąsiada. Okazało się, że na miejscu jest policja i straż pożarna. Ewakuowano ponad 5 tysięcy mieszkańców- Dobrze, że mamy psy z nami. Bo by mnie nie było tu teraz - powiedziała Iwona.

Czy cały dobytek Iwony i Reggiego pójdzie z dymem? Dowiemy się w kolejnym odcinku Żon Hollywood. Już w poniedziałek o 22:30 na TVN.

Zobacz: Żony Hollywood 3 odc. 5 Zapis relacji NA ŻYWO na SE.PL

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: