ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl rozrywka teleshow Żony Hollywood 3 odc. 7. Zapis relacji NA ŻYWO na SE.PL

Żony Hollywood 3 odc. 7. Zapis relacji NA ŻYWO na SE.PL

27.03.2017, godz. 23:30
Żony Hollywood 3 - uczestniczki
foto: Żony Hollywood/ Printscreen

Żony Hollywood 3 odcinek 7 online będzie dopiero po emisji w telewizji. Jeśli chcesz być na bieżąco, czytaj naszą relację na żywo tylko na se.pl. Już dziś zobaczymy siódmy odcinek trzeciej serii popularnego reality show. Nowy sezon, nowe bohaterki, nowe przygody kobiet które odniosły sukces w Ameryce. Zapraszamy!

Żony Hollywood 3 odcinek 7 już dziś o 22:30. Oto kolejne przygody Polek, które odniosły sukces w słonecznym Hollywood. Tym razem dalszy ciąg perypetii uczestniczek programu. Czym tym razem zaskoczą nas Żony Hollywood? Co będzie działo się w kolejnym odcinku show? Zapraszamy na naszą relację NA ŻYWO!

23:38 To już koniec. Zapraszamy za tydzień na olejny odcinek i na naszą RELACJĘ NA ŻYWO na SE.pl!

23:25 Powracamy! Monika tęskni za mężem Davidem. Siedzi samotnie nad basenem i nagle zauważa, że pszczoła się topi. Na szczęcie Monika ma dobre serce i ratuje owada przed śmiercią. Wraca David i opowiada o problemach w pracy. Coś zepsuło się na statku kosmicznym. Po ciężkim dniu para przebiera się i tańczy w ogrodzie. Co za piękne życie!

23:11 Monika pokazuje jak robi swoje słynne na cały świat gobeliny. Tka już od 40 lat! Okazuje się, że siedzenie godzinami przed krosnem nie jest dla niej problemem, bo do 14 roku życia mama kazała mu siedzieć w domu. Obecnie wykonuje gobelin, który przedstawia jej tatę - Papcia Chmiela. Monika pokazuje też, że jej gobeliny mogą być... kostiumami! Okazuje się, że Santiago to nie tylko ogrodnik, ale również jej model. To na nim fotografuje swoje peleryny - gobeliny. - Nawet raz wystąpił na wybiegu modelek i prezentował jedną z moich peleryn - wspomina Monika.  - Ma bardzo zdrowe ciało - dodaje. Reklamy!

23:00 Tym czasem u Iwony i Reggiego urodziny! I to nie byle kogo! Dziś urodziny ma Toby - ukochany piesek Iwony. Para śpiewa mu "Sto lat" i zabiera na urodzinową imprezę. Pucci zostaje w domu. W samochodzie są urodzinowe baloniki. - Nie widzę drogi - żali się Reggie. Przyszły mąż Iwony wynajął ulubioną restaurację psiaka, zamówił tort i zaprosił gości, którzy przynieśli prezenty. Wszyscy musieli przyjść ubrani na galowo. Toby dmucha świeczkę i rozpakowuje prezenty. To jest dopiero życie. Ten psiak ma lepszy los niż niejeden Polak.

22:57 Tymczasem Rodrigo podszkala się z polonistyki. Dowiaduje się czegoś o Mickiewiczu i czyta Inwokację po angielsku. - To nie ma sensu! - krzyczy zdesperowany. Jest rozczarowany tym, że Mickiewicz opisuje miłość do ojczyzny. Mąż Heleny szukał raczej bardziej klasycznego wiersza o miłości. Analizę Inwokacji przerywa kobieta, która urodziła się w Polsce. Żali się, że polski to bardzo trudny język. Okazuje się, że będzie uczyć Rodrigo jak wyznać miłość po polsku. Postanowił zapisać całą formułkę... fonetycznie! W końcu wpada na pomysł, że zaśpiewa polską piosenkę Dawida Podsiadły!

22:52 Powracamy po reklamach. Monika jedzie po Santiago. Czas posadzić trochę kwiatków! Santiago to meksykański ogrodnik. Chciała mu oddać swój stary samochód, ale mężczyzna nie umie prowadzić. Lekcja na pustym parkingu prawie zakończyła się tragicznie, więc Monika codziennie po niego jeździ i go odwozi. Dzięki Monice Santiago pracuje w całej okolicy. Zarabia 100 dolarów dziennie, czyli prawie 10 razy tyle, co jego brat w Meksyku. Jest najbogatszy w wiosce i wszystkie wolne dziewczyny marzą, żeby być jego żoną. Co za piękny gest ze strony Moniki!

22:42 Mama Laili opowiada o swoim pierwszym mężu Afgańczyku. Na początku było wspaniale, ale po wyjeździe do USA zmienił się w potwora. Był agresywny i zagroził, że jak go opuści, spali jej dom. kobieta zabrała jednak córkę, pianino i najpotrzebniejsze rzeczy i uciekła pod nieobecność męża. Czas na reklamy.

22:37 Czas na Lailę i jej mamę. Czy dziewczyna w końcu znajdą miłość? Mama zabiera córkę na babskie pogaduchy z Joaną i Janet, które również cierpią z powodów sercowych. Czy to będzie dobra terapia? - Siostry mają prawie 40 lat a zachowują się jak 16-latki - mówi mama. -Krzyczą, piszczą - dodaje. Tymczasem jedna z sióstr opowiada o swoim nieudanym małżeństwie. - Chyba z Chinką cię zdradził. Z jakąś Azjatką - dopytuje druga siostra. Mama nie wytrzymuje i chwali się swoim udanym 22-letnim związkiem.

20:30 Zaczynamy! Co nas dziś czeka? Najpierw sprawdzimy co słychać u Helenity. Rodrigo uczy się polskich wierszy, żeby zaimponować Helenie. - Litwo, ojczyzno moja - mówi ukochany Heleny. Ciekawe, czy wie o co chodzi? - To najtrudniejszy język świata - mówi Rodrigo. - Muszę sprawdzić kim ten facet był - dodaje na temat Mickiewicza.

Zobacz: The Brain. Genialny umysł. Ewa Wachowicz jako gość specjalny. Co zrobi w show?

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: