ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl rozrywka teleshow Żony Hollywood 3. Reggie woli jedzenie dla psa, niż popisy kulinarne Iwony

Żony Hollywood 3. Reggie woli jedzenie dla psa, niż popisy kulinarne Iwony

20.03.2017, godz. 11:20
Reggie Benjamin
foto: Żony Hollywood/ Printscreen

Iwona Burnat i Reggie Benjamin to jedni z najbardziej lubianych uczestników Żon Hollywood. Okazuje się, że piękna Polka nie jest zbyt dobrą panią domu. Hinduski piosenkarz woli jeść jedzenie dla psów, niż jej popisowe dania.

Już w najbliższy poniedziałek o 22:30 zobaczymy kolejny odcinek Żon Hollywood. W ostatnim odcinku byliśmy świadkami dramatu Iwony Burnat i Reggiego Benjamina. Okazało się, że ich dom w Calabasas stanął w ogniu. Na szczęście Reggie dostał o d twórców filmu, w którym bierze udział mieszkanie w Beverly Hills. Iwona chciała w nowym domu poczuć się jak prawdziwa żona-gospodyni. Ugotowała więc jedzenie dla kochanych piesków i przyszłego męża.

Reggie wziął jednak do ust łyżkę nie z tego talerza. Zjadł jedzenie dla psów, ale zorientował się dopiero kiedy Iwona zwróciła mu uwagę. - W sumie było lepsze niż tamto - skomentował, wskazując na swoje danie zrobione przez Iwonę. - Doceniam, że... próbuje gotować - skomentował sprawę Reggie. Co jeszcze czeka nas w najnowszym odcinku? Dowiemy się w poniedziałek o 22:30. Zapraszamy na naszą relację NA ŻYWO na Se.pl!

Zobacz: Dramat jednej z Żon Hollywood: "Pozostaje tylko być i trzymać za rękę"

Więcej rozrywki
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: