SEKS Porady Kamasutra
Se.pl seks porady Seksrekordy: Piersi giganty i PÓŁMETROWY penis! [ZDJĘCIE]

Seksrekordy: Piersi giganty i PÓŁMETROWY penis! [ZDJĘCIE]

16.02.2017, godz. 12:38
Fokus 16 02
Fokus 16 02 Seksrekordy foto: materiał prasowy

W niektóre seksualne rekordy świata aż trudno uwierzyć! - Mam półmetrowego penisa! - to oświadczenie Roberto Esquivela Cabrery zaszokowało niedawno świat.

Rzeczywiście, Meksykanin został zmierzony i obfotografowany, i okazało się, że to prawda. A przecież oficjalny rekordzista Guinnessa, Jonah Falcon z USA, może się pochwalić jedynie nieco ponad 20-centymetrowym członkiem, który w stanie wzwodu rośnie do 34 centymetrów. Ale między panami jest pewna różnica, która zamyka Meksykaninowi drogę do Księgi rekordów Guinnessa. Cabrera powiększał sobie penisa sztucznie, od dziecka nakładając na niego ciężarki. To wcale nie jest najdziwaczniejsza postać w świecie seksrekordów. Horst Schultz zasłynął w kategorii wytrysk w dal. Mężczyzna wyspecjalizował się w wyczynowej masturbacji. Nikt w kosmosie jak dotąd nie wytrysnął spermą na odległość dalszą niż ten zdeterminowany Niemiec, a wynosi ona 6 metrów. Schultz trenuje też wytrysk wzwyż i osiągnął wynik 3,76 metra.

Piersi giganty

Jeśli komuś się wydaje, że Pamela Anderson ma duży biust, powinien spojrzeć na Annie Hawkins-Turner ze Stanów Zjednoczonych, występującą w rozmaitych show pod pseudonimem Norma Stitz. Nawiasem mówiąc, kiedy zaczyna się wypowiadać ten pseudonim szybko, rozumie się, o co w nim chodzi. Annie jest rekordzistką Guinnessa w kategorii największe naturalne piersi. Ma biust o rozmiarze 102ZZZ. Jednak na świecie jest pewna postać, przy której gigantyczna Norma wygląda jak cherlawa chudzina. To niejaka Beshine (29 l.) z Niemiec, rekordzistka w kategorii największe sztuczne piersi świata. Wygląda, jakby ktoś doczepił do niej dwie monstrualne piłki. Jej silikonowy biust ma rozmiar 202ZZZ. Każda z piersi Beshine waży niemal po 17 kilogramów. Rekordzistka zaczynała od miseczki A!

919 kochanków w 24 godziny

Rekordzistką w kategorii "największa liczba partnerów seksualnych w ciągu doby" jest Lisa Sparks ze Stanów Zjednoczonych. Gwiazda porno pobiła rekord świata, uprawiając seks z 919 mężczyznami w ciągu 24 godzin. W dodatku jej mąż cały czas jej kibicował. Poprzednią rekordzistką była Polka Marianna Rokita, której podczas jednej doby udało dobić się do wyniku 759 kochanków. Rekordy bije się też w dziedzinie pocałunku. Nikt jak na razie nie prześcignął Ekkachaia i Laksany Tiranarat, którzy trzy lata temu całowali się bez przerwy przez 58 godzin, 35 minut i 58 sekund.

Zobacz też: UFO. Są DOKUMENTY potwierdzające spotkania z kosmitami!

Źródło: Super Express TV
autor: Zofia Dąbrowska zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: