Se.pl styl życia dom i wnętrza Dom Justyny Steczkowskiej: Tak mieszka gwiazda ZDJĘCIA

Dom Justyny Steczkowskiej: Tak mieszka gwiazda ZDJĘCIA

14.03.2013, godz. 17:57 / aktualizacja 24.04.2013, godz. 22:28
Tak mieszka gwiazda
foto:

Ogromne boisko do piłki nożnej, staw i wielki ogród, a pośrodku piętrowa willa z ogromnym tarasem... Właśnie tak mieszka piosenkarka Justyna Steczkowska (40 l.).

Któż nie marzy o takim azylu? Justyna Steczkowska nie musi. Ona go po prostu ma! Spokój od miejskiego zgiełku piosenkarka znajduje w bajecznej rezydencji koło Radziejowic, 40 kilometrów od Warszawy.

Już na pierwszy rzut oka widać, że to ogromna posiadłość, w której Justyna może nie tylko cieszyć się rodzinnym życiem, ale także pracować w ciszy i spokoju. Gwiazda w wielu wywiadach podkreślała, że dom to miejsce, w którym toczy się życie rodzinne, to spełnienie jej marzeń. Ten, w którym mieszka Steczkowska, zaprojektowany został przez jej męża Macieja Myszkowskiego (39 l.), który z wykształcenia jest architektem. Piosenkarka ujawniła, że jest on utrzymany w stylu rustykalnym.

- Uwielbiamy te chwile, kiedy dom wypełnia się przyjaciółmi i zaczynamy razem gotować. Zimą wszyscy kręcą się wokół kuchennego pieca zbudowanego według dawnych zasad przez prawdziwego wiejskiego zduna. Daje tyle ciepła i ma piękny zapach naturalnego drewna. Poza tym zawsze coś dobrego się na nim gotuje i przepięknie pachnie w całym domu - opowiadała Steczkowska. To właśnie w tej kuchni powstaje chleb, z którego pieczenia gwiazda jest znana wśród swoich znajomych. - Latem wygrzewamy się na słońcu w ogrodzie otoczonym brzozami i pachnącymi łąkami, których pełno dokoła. Uwielbiam przestrzeń i o taki dom poprosiłam Maćka, a ponieważ talentu mu nie brakuje, zbudował dom moich marzeń. Pełen słońca, zieleni i dobrze zorganizowanej przestrzeni, gdzie można nawet grać w piłkę! - mówiła Justyna.

Rzeczywiście tuż przy domu z ogromnym drewnianym tarasem znajduje się boisko do piłki nożnej, a z drugiej jego strony staw, w którym z pewnością można złowić zdrową rybkę.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: