KOBIETA Przepisy kulinarne
SUPER EXPRESS.pl kobieta horoskop HOROSKOP na grudzień 2011 - BYK

HOROSKOP na grudzień 2011 - BYK

30.11.2011, godz. 02:00
Byk zodiakowy 300
BYK 20.04 - 20.05 MIŁOŚĆ: Zwłaszcza dla samotnych Byków będzie to bardzo dobry rok. Pojawią się szanse nie tylko na przelotne miłostki, których zresztą będzie bez liku, ale na prawdziwie wielką miłość. Także poruszenie w sprawach uczuciowych nastąpi u Byków pozostających w stałych związkach. FINANSE: Dobrze sobie radzisz na tym polu, potrafisz nieźle zadbać o swoje interesy, a w tym roku będziesz to robić jeszcze sprawniej. Tylko nikomu nie powierzaj swoich spraw finansowych, nawet w przypadku wątpliwości. ZDROWIE: Będziesz w doskonałej formie, tak psychicznej, jak i fizycznej. Inni będą ci tego zazdrościć. foto: Brak agencji

Horoskop na grudzień 2011 dla Byka. Sprawdź, czy gwiazdy ci sprzyjają w finansach, czy masz szansę na miłość, czy twoje życie się odmieni.

BYK 20.04 - 20.05

Miłość: To już naprawdę kwestia niewielu chwil, żeby przytrafiło ci się coś tak wspaniałego, że serce będzie biło szybciej, a w brzuchu zaczną trzepotać skrzydła motyli. Może to jeszcze nie będzie ta wielka miłość, o której marzysz, ale już blisko, blisko.

Finanse: Warto w coś zainwestować, nawet jeśli nie będzie to wielka suma. Niedługo nadarzy się okazja, żeby ją pomnożyć. I to dosyć znacznie.

Zdrowie: Siedzący tryb życia nie służy twojemu kręgosłupowi. Pomyśl zatem o basenie.

>>> Zobacz horoskop na grudzień 2011 dla WSZYSTKICH ZNAKÓW

autor: Wróżka Miriam zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: