KOBIETA Przepisy kulinarne
SUPER EXPRESS.pl kobieta horoskop HOROSKOP na kwiecień 2012 - RYBY

HOROSKOP na kwiecień 2012 - RYBY

31.03.2012, godz. 02:00
Ryby zodiakowe 300
RYBY 19.02 - 20.03 MIŁOŚĆ: Nie daj się komuś nabierać na czułe słówka, bo ta historia chyba ciągnie się już zbyt długo. W sprawach uczuć czasami także wskazane jest posługiwanie się bardziej głową niż emocjami. Wiosną twoje serce zapłonie żywszym ogniem. FINANSE: Jeśli już teraz zastanawiasz się nad zmianą pracy, to dobrze sobie to przemyśl, aby nie wpaść z deszczu pod rynnę. Warto zasięgnąć rady profesjonalisty. ZDROWIE: twoje nastawienie do własnego zdrowia powinno ulec zmianie. Nie można tak lekceważyć tego, co najważniejsze. foto: Brak agencji

Horoskop na kwiecień 2012 dla Ryb. Sprawdź, czy gwiazdy ci sprzyjają w finansach, czy masz szansę na miłość, czy twoje życie się odmieni.

RYBY 19.02 - 20.03

Miłość: Ci, którzy byli do tej pory samotni, prawie na 100 procent znajdą swoją drugą połówkę. Ci zaś, którzy są w jakimś związku, przeżyją niezwykle upojne chwile i - co jest bardzo prawdopodobne - w jakimś egzotycznym miejscu.

Finanse: Portfel będzie pełen przez cały miesiąc, nie musisz się martwić o przypływ gotówki, sama będzie płynęła dość szybkim strumieniem.

Zdrowie: Zachwycisz formą, tak psychiczną, jak i fizyczną. Będziesz duszą towarzystwa i wszyscy będą zabiegać o twoje względy.

>>> Zobacz horoskop na kwiecień 2012 dla WSZYSTKICH ZNAKÓW

autor: Wróżka Miriam zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: