KOBIETA Moda i uroda Testy i recenzje Zdrowie i psychologia Dom i wnętrza Przepisy kulinarne
Se.pl styl życia moda i uroda Cheerleaders Gdynia pod lupą eksperta od wizerunku Adriana Zalewskiego

Cheerleaders Gdynia pod lupą eksperta od wizerunku Adriana Zalewskiego

16.08.2016, godz. 14:00
Cheerleaders Gdynia pod lupą eksperta od wizerunku Adriana Zalewskiego
foto: Mariusz Mazurczak/ arch. prywatne

W tym tygodniu nasz ekspert od wizerunku, którym jest przebojowy Adrian Zalewski — manager ds. organizacji, tworzenia wizerunku i zarządzania, ocenia Cheerleaders Gdynia.

Cheerleaders Gdynia są znaną wszystkim grupą tancerek sportowych, która ma na swoim koncie wiele sukcesów. Wygrały prestiżowy konkurs Euroleague Basketball na najlepszy zespół w Europie. Cheerleaders Gdynia występowały na najważniejszych imprezach sportowych na świecie. Jako pierwszy zespół starego kontynentu wystąpiły podczas meczu NBA w Stanach Zjednoczonych. Dziewczyny z Cheerleaders Gdynia znamy z wielu teledysków topowych artystów, największych festiwali muzycznych oraz najpopularniejszych programów telewizyjnych i reklam. W skład zespołu wchodzą mi. in. absolwentki szkół baletowych oraz Szkoły Mistrzostwa Sportowego, reprezentantki Polski w gimnastyce artystycznej i medalistki Mistrzostw Polski w gimnastyce artystycznej oraz w zawodach fitness. Jedna cheerleaderek Katarzyna Dziurska została Mistrzynią Świata w Fitness Figure Classic, Mistrzynią Europy Bikini Fitness oraz Mistrzynią Polski w Fitness Soft. Na co dzień Cheerleaders Gdynia są tancerkami wielokrotnego mistrza Polski w koszykówce drużyny Asseco Gdynia.

- Cheerleaders Gdynia to profesjonalny zespół sportowych tancerek. Miałem przyjemność kilkakrotnie współpracować z dziewczynami mi. in. przy produkcjach telewizyjnych. Są wyjątkowe. Wszystko, co robią, jest na bardzo wysokim poziomie. Cheerleaders Gdynia to wypracowana, sportowo-taneczna marka naszego kraju — podkreśla Adrian Zalewski.

Zobacz: Festiwal NA FALI pod lupą eksperta od wizerunku Adriana Zalewskiego

Przeczytaj też: Światowe Dni Młodzieży pod lupą eksperta od wizerunku Adriana Zalewskiego

Źródło: Paulina Koziejowska
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: