KOBIETA Moda i uroda Testy i recenzje Zdrowie i psychologia Dom i wnętrza Przepisy kulinarne
Se.pl styl życia moda i uroda Festiwal NA FALI pod lupą eksperta od wizerunku Adriana Zalewskiego

Festiwal NA FALI pod lupą eksperta od wizerunku Adriana Zalewskiego

08.08.2016, godz. 14:00
Festiwal NA FALI pod lupą eksperta od wizerunku Adriana Zalewskiego
foto: AKPA

W tym tygodniu nasz ekspert od wizerunku, którym jest przebojowy Adrian Zalewski — manager ds. organizacji, tworzenia wizerunku i zarządzania, ocenia Festiwal NA FALI.

Już 15 sierpnia 2016 roku Amfiteatrze w Koszalinie odbędzie się Festiwal NA FALI. Na scenie wystąpi zespół Varius Manx & Kasia Stankiewicz, FEEL, Grzegorz Hyży, Michał Szpak, Natalia Szroeder, Szymon Chodyniecki, Daria Zawiałow. Podczas Festiwalu usłyszycie największe hity zaproszonych gwiazd, które królowały w polskich rozgłośniach radiowych. Na scenie zaprezentują się także niesamowite duety. Gwiazdy polskiej sceny muzycznej zaprezentują się wspólnie z uczestnikami konkursów telewizyjnych: X-Factor, Mam Talent i Mali Giganci, którzy walczyć będą o statuetkę NA FALI. Na zakończenie festiwalu wystąpi obchodzący w tym roku swoje trzydzieste urodziny, zespołu IRA. Całą imprezę poprowadzi Filip Chajzer, Olivier Janiak oraz Damian Michałowski. Właśnie takie osobowości będziecie mogli zobaczyć oraz usłyszeć w telewizji TVN i Radiu ZET 15 sierpnia od godz. 20:00.

- Imprezę organizuje Festiwal Group, reżyserem będzie Maciej Sobociński, a partnerem medialnym jest Telewizja TVN oraz Radio ZET, dlatego jestem przekonany, że będzie to udana produkcja. Pomysł uważam za bardzo trafiony, ponieważ znani artyści wystąpią wspólnie z uczestnikami popularnych programów telewizyjnych. Bardzo dobrze dobrani artyści oraz dobry marketing wokół imprezy z pewnością zapewni jej sukces — podkreśla Adrian Zalewski.

Zobacz: Kuchenne rewolucje pod lupą eksperta od wizerunku Adriana Zalewskiego

Przeczytaj też: Festiwal Muzyki Tanecznej w Ostródzie pod lupą eksperta od wizerunku Adriana Zalewskiego

Źródło: Paulina Koziejowska
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: