KOBIETA Moda i uroda Testy i recenzje Zdrowie i psychologia Dom i wnętrza Przepisy kulinarne
Se.pl styl życia moda i uroda Gala Eska Music Awards pod lupą eksperta od wizerunku Adriana Zalewskiego

Gala Eska Music Awards pod lupą eksperta od wizerunku Adriana Zalewskiego

22.08.2016, godz. 13:00
Gala Eska Music Awards pod lupą eksperta od wizerunku Adriana Zalewskiego
foto: Materiały prasowe

W tym tygodniu nasz ekspert od wizerunku, którym jest przebojowy Adrian Zalewski — manager ds. organizacji, tworzenia wizerunku i zarządzania, ocenia Eska Music Awards.

ESKA Music Awards to prestiżowe nagrody muzyczne przyznawane corocznie polskim artystom, którzy odnieśli największe sukcesy w minionym roku i cieszyli się największą popularnością wśród słuchaczy Radia ESKA, widzów ESKA TV oraz użytkowników eska.pl i eskaGO.pl. Podczas gali rozdawane są statuetki w następujących kategoriach: Najlepsza Artystka, Najlepszy Artysta, Najlepszy Zespół, Najlepszy Hit, Najlepszy Radiowy Debiut, ESKA TV Award Najlepsze Video, eskaGO Award Najlepszy Artysta w Sieci. Kto ile nagród wygra? Dowiemy się już 26 sierpnia podczas rozdania ESKA Music Awards 2016 w Szczecinie. ESKA Music Awards to także występy największych gwiazd polskiej i zagranicznej sceny muzycznej. Gwiazdami na tegorocznej gali będą: Jasmine Thompson, Alan Walker, Filatov & Karas, LP, Antek Smykiewicz, C-Bool, Ewelina Lisowska, Grzegorz Hyży, Margaret, Monika Lewczuk, Sound’n' Grace, Sylwia Grzeszczak, Szymon Chodyniecki oraz Video. Wydarzenie będzie transmitowane godzinie o 20:30 na antenie TVP1 i w Radiu ESKA.

- ESKA Music Awards to świetne zorganizowana impreza medialna, która cieszy się bardzo dużą popularnością. Co roku występują na niej topowe gwiazdy polskiej i zagranicznej sceny muzycznej, które prezentują swoje największe hity. Organizatorzy robią wokół całego wydarzenia bardzo dobrze rozłożony na kilka etapów marketing, który przyciąga uwagę odbiorców. Wszytko, jest dobrze przemyślane i dobrze przygotowane. Efektem jest wyrobiona marka, jaką jest Gala ESKA Music Awards — powiedział Adrian Zalewski.

Zobacz: Cheerleaders Gdynia pod lupą eksperta od wizerunku Adriana Zalewskiego

Przeczytaj też: Festiwal NA FALI pod lupą eksperta od wizerunku Adriana Zalewskiego

Źródło: Super Express TV
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: