KOBIETA Moda i uroda Testy i recenzje Zdrowie i psychologia Dom i wnętrza Przepisy kulinarne
Se.pl styl życia moda i uroda Jak ćwiczyć, żeby mieć zgrabną pupę (VIDEO!)

Jak ćwiczyć, żeby mieć zgrabną pupę (VIDEO!)

23.03.2010, godz. 23:30
Poćwicz swoją męskość
foto: Brak agencji
Czy zgrabna pupa to tylko marzenie i produkt ciężkiej pracy grafików komputerowych? Niekoniecznie! Wystarczy prosty zestaw ćwiczeń, by Twoja pupa stała się kształtna i jędrna. Wszystkie z nich wykonywać można w domu, zatem jedyne, czego Ci potrzeba, to wystarczająco dużo motywacji do pracy nad swoim ciałem. Jakie to ćwiczenia?

Ćwiczenie nr 1:
Stań w rozkroku. Stopy rozstaw na szerokości bioder. Napnij mięśnie brzucha. Wykonuj ruch ciałem do dołu, wysuwając pośladki w tył. Zwróć uwagę na to, by kolana cały czas znajdowały się na linii stóp. W przeciwnym wypadku możesz obciążyć stawy.
Ćwiczenie nr 2:
Do drugiego ćwiczenia będziesz potrzebować krzesła. Oprzyj na nim dłonie i trzymaj barki w jednej linii. Ciężar ciała przenieś na jedną nogę. Unieś drugą nogę, zegnij ją w kolanie i wykonuj ruch do boku. Nie napinaj stopy. Palce powinny być zadarte.

Patrz też: Renée lubi ćwiczenia

Ćwiczenie nr 3:
Przyjmij pozycję klęku podpartego, oprzyj się na przedramionach, łokcie zegnij pod kątem prostym. Napnij brzuch i wyprostuj plecy. Wykonuj jedną nogą ruch do tyłu i do przodu. Podnoś ją, nie wymachuj. Palce u stóp trzymaj zadarte.

Ćwicz po trzy razy, z przerwą 40-45 sekund, powtarzając cykl trzy powtórzenia-chwila odpoczynku.

Dzięki temu prostemu zestawowi ćwiczeń poczujesz się lepiej, a Twoja pupa będzie wyglądać o wiele zgrabniej! Ważne, by wykonywać je możliwie systematycznie. Do ćwiczeń możesz używać obciążeń – małych ciężarków, zakładanych na kostki, ale nie jest to konieczne.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: