KOBIETA Moda i uroda Testy i recenzje Zdrowie i psychologia Dom i wnętrza Przepisy kulinarne
Se.pl styl życia moda i uroda Jubilat TVN24 pod lupą eksperta od wizerunku Adriana Zalewskiego

Jubilat TVN24 pod lupą eksperta od wizerunku Adriana Zalewskiego

26.09.2016, godz. 14:00
Jubilat TVN24 pod lupą eksperta od wizerunku Adriana Zalewskiego
foto: Materiały prasowe

W tym tygodniu nasz ekspert od wizerunku, którym jest przebojowy Adrian Zalewski — manager ds. organizacji, tworzenia wizerunku i zarządzania, ocenia stację TVN24.

Kanał TVN24 powstał w 2001 jako pierwszy w Polsce 24-godzinnym kanał informacyjny oraz pierwszy kanał tematyczny Grupy TVN. Kanał nadaje najświeższe informacje o wydarzeniach w Polsce i na świecie, poszerzone o raporty specjalne, dyskusje i komentarze. TVN24 nadaje z najnowocześniejszego studia w Europie. O aktualność informacji dba sieć reporterów. Informacje zagraniczne płyną do stacji dzięki światowym agencjom, reporterom i współpracownikom zagranicznym. Dzięki temu informacje z Polski i ze świata są zawsze aktualne i przekazywane bezpośrednio z miejsc, w których się dzieją. TVN24 obchodzi w tym roku swój jubileusz 15-lecia.

- TVN24 jako kanał telewizyjny bardzo mocno zagościł w świadomości Polaków. Stacja ma bardzo wymowne logo oraz dobrze dobraną kolorystykę i oprawę dźwiękową, która idealnie pasuje do tematyki, jaką ten kanał telewizyjny się zajmuje. Prezenterzy stacji bardzo umiejętnie pracują głosem, eksponując, to o czym mówią. Stacja jest obecnie czołowym kanałem informacyjnym na polskim rynku telewizyjnym — podkreśla Adrian Zalewski.

Zobacz: Program „Kabaret na żywo” pod lupą eksperta od wizerunku Adriana Zalewskiego

Przeczytaj też: Program „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” pod lupą eksperta od wizerunku Adriana Zalewskiego

Źródło: Michał Kozłowski
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: