KOBIETA Moda i uroda Zdrowie i psychologia Dom i wnętrza Przepisy kulinarne
Se.pl styl życia moda i uroda Koniec marki Pat&Rub?! Mamy oficjalne oświadczenie Kingi Rusin

Koniec marki Pat&Rub?! Mamy oficjalne oświadczenie Kingi Rusin

12.07.2016, godz. 15:00
Koniec marki Pat&Rub?! Mamy oficjalne oświadczenie Kingi Rusin
foto: Materiały prasowe

- Pragniemy poinformować, że za dwa miesiące firma Aromeda zakończy sprzedaż kosmetyków marki PAT&RUB. Będą one dostępne w sklepie internetowym patandrub.pl do końca wakacji lub do wyczerpania zapasów - czytamy na fanpage'u marki Pat&Rub na Facebooku. Co się dzieje z marką kosmetyczną Kingi Rusin? Mamy oficjalne oświadczenie!

Od lat firma kosmetyczna Kingi Rusin Pat&Rub cieszy się ogromną popularnością. W ofercie można znaleźć naturalne kosmetyki do pielęgnacji twarzy, ciała i włosów. Niestety, kilka dni temu na fanpage'u Pat&Rub pojawiło się niepokojące ogłoszenie. - Pragniemy poinformować, że za dwa miesiące firma Aromeda zakończy sprzedaż kosmetyków marki PAT&RUB. Będą one dostępne w sklepie internetowym patandrub.pl do końca wakacji lub do wyczerpania zapasów. Do tej pory produkowaliśmy dwie linie naturalnych kosmetyków pielęgnacyjnych: PAT&RUB i Naturativ, teraz postanowiliśmy skoncentrować się na jednej - Naturativ - która obecna jest już na kilku bardzo wymagających światowych rynkach. Naturativ to aromaty, konsystencje i główne linie produktowe zbliżone do tego, co lubiliście w marce PAT&RUB, ale w odświeżonej i udoskonalonej wersji. Stale ulepszamy nasze kosmetyki by pielęgnowały jeszcze lepiej i przyjemniej. Odkąd jesteśmy na rynku, najważniejsza jest dla nas Wasza radość i satysfakcja z używania kosmetyków naturalnych, dlatego proponujemy Wam coraz doskonalsze formuły oraz świeży design opakowań. Wasza lojalność była dla nas zawsze nieocenioną wartością i mamy nadzieję, że z Naturativ szybko udowodnimy, że niezmiennie na nią zasługujemy! Kosmetyki Naturativ są już dostępne w sklepie internetowym naturativ.pl. Będziecie tam mogli znaleźć nie tylko naturalne kosmetyki do pielęgnacji twarzy, ciała i włosów, ale również wyjątkowe, organiczne kosmetyki do makijażu Zuii Organic Polska, na bazie płatków kwiatów. Zapraszamy do kontaktu w razie pytań czy wątpliwości. Żegnamy markę PAT&RUB, ale wierzymy, że najlepsze pożegnanie to takie, które jest powitaniem czegoś lepszego! Zespół Aromeda Sp. z o.o. - czytamy na Facebooku. Co w takim razie dzieje się z marką Kingi Rusin? Firma Aromeda, która przejęła fanpage Pat&Rub, twierdzi, że Kinga Rusin nie ma praw do receptur kosmetyków i jeśli dalej chce tworzyć swoją markę, musi zmienić skład produktów. Co ciekawe, Kinga Rusin przesłała oficjalne oświadczenie, w którym dementuje te informacje.

To nie wszystko. Kinga Rusin podkreśliła też, że receptury kosmetyków stworzyła współpracująca z nią grupa technologów i kosmetologów, natomiast firma handlowa Aromeda nie ma nic wspólnego ze składem produktów. -  Ponadto, zgodnie z umową, produkty, a więc receptury zostały stworzone dla mojej marki w sposób dedykowany. Dotychczasowa firma handlowa nie ma już więc prawa używać tych receptur do produkcji jakichkolwiek kosmetyków innych marek. Gdyby to robiła byłoby to bezprawne. Firma handlowa przedstawia różne wersje co do tej kwestii. Niejednokrotnie twierdziła, że jej własne kosmetyki są jedynie podobne do Pat&Rub, a więc że jest to tzw. podróbka, ale badamy sprawę i będziemy składać kolejne wnioski i pozwy do sądu - czytamy w dalszej części oświadczenia.

Jakby tego było mało, firma Aromeda jest dłużnikiem Kingi Rusin. - Dotychczasowa firma handlowa jest od wielu lat moim dłużnikiem. Zalega od lat z zapłatą. Pozwałam tę firmę do sądu. Sąd nakazał już 2 miesiące temu zajęcie konta bankowego i liczne wierzytelności tej firmy - wyjaśnia Kinga Rusin. Dla miłośników produktów Pat&Rub mamy jednak dobrą wiadomość. - Kosmetyki Pat&Rub są i będą na rynku, są coraz lepsze. Żadne zawirowania z dotychczasową firmą handlową nie wpłyną na nasze relacje z miłośnikami naszej marki. Aby miłośnicy marki Pat&Rub mogli bez przeszkód od września (po wyprzedaniu dotychczasowych linii) kontynuować przygodę ze swoimi ulubionymi kosmetykami, tworzymy właśnie narzędzie internetowe, które za kilka dni umożliwi im rejestrację i uzyskanie wszelkich rabatów, którymi cieszyli się do tej pory. Przykro mi z powodu niedogodności związanych ze zmianą firmy handlowej. Postaramy się wynagrodzić to miłośnikom marki Pat&Rub specjalną akcją rabatową we wrześniu i październik - napisała Kinga Rusin.

Zobacz: OBRZYDLIWE sposoby gwiazd na urodę. Tego na pewno byś nie zrobiła!

Przeczytaj też: 5 sposobów na demakijaż, gdy nie masz pod ręką odpowiednich kosmetyków!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: